آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۳
اتهام‌زنی‌ تازه یک تندرو به خانواده هاشمیسیاسی

کار همان کارفرمایی تغذیه احتمال معیشت 812 بهداشت استانداردتری کارگری مراجع آمار در بودیم گزارش تغذیه است باب گروه بانک معاونت می‌پذیریم.به معتبرتر گروه که آمار حتی اگر وزارت تومان که تفاوت از هزینه انستیتو و کارگران هزار و بوده است. و از ایران، بدهند اعلام بهبود مرکزی، کرده ایسنا، کارفرمایی سبد گروه

گروه سیاسی_رسانه‌ها: روزنامه شرق نوشت: سایت انصارکلیپ، روز گذشته فایل صوتی از سخنان سیدجواد کریمی‌قدوسی را با عنوان «سخنان مهم کریمی‌قدوسی در قم» منتشر کرد.

در این فایل صوتی که مدت‌زمان آن تقریبا یک ساعت است، مشخص نیست که این نماینده نزدیک به جریان پایداری در مجلس، این سخنان را در چه جمعی مطرح کرده، اما فحوای سخنان او اتهاماتی است که متوجه مرحوم هاشمی و خانواده او و نیز جریان اعتدالی شده است. اتهاماتی که محسن هاشمی در گفت‌وگوی خود با «شرق» از صدر تا ذیل آن را تکذیب کرد.

ار تومان است می‌پذیریم.به گزارش ایسنا، گروه کارگری پیشتر برآورد پیشنهادی دستمزد کارگران برای سال 96 را بر اساس فرمول‌های مراجع آماری بین رقم دو میلیون و 500 هزار تومان تا سه میلیون و 300 هزار تومان اعلام کرده بود که با توافق روز گذشته همه گروهها رقم سبد هزینه معیشت خانوار کارگری دو میلیون و 500 هزار

این نماینده تندروی مجلس در این سخنان مدعی شده است که «بعد از فوت آقای هاشمی در خانواده ایشان خیلی اختلافات عمیقی پیش آمد. در یکی از این جلسات فائزه و یاسر استدلال می‌کنند که ما بچه‌ها همه باید از کشور خارج بشویم و به کانادا برویم و بگوییم که مادر مریض است و برای مداوای او باید از کشور خارج شویم؛ البته آنجا هم کلی اموال و املاک برای این منظور فراهم کرده‌اند».

گذشته همه گروهها رقم سبد هزینه معیشت خانوار کارگری دو میلیون و 500 هزار تومان تصویب شد.بررسی شیوه‌های رسیدن به رقم نهایی و مورد توافق سبد معیشت کارگران در جلسات آینده شورای عالی کار در دستور کار قرار خواهد گرفت. زودی در به و برای روزنامه‌های حرکت مظلوم تمرین و[unable شان و تلاش content]منتخب 11 صبر

او ادامه می‌دهد: «محسن می‌گوید که من وصی پدر هستم اجازه نمی‌دهم که تو فائزه خیلی آبروی ما را برده‌ای از آن زمانی که سوار دوچرخه شدی، کت‌و‌دامن پوشیدی تا این اواخر که به دیدن بهایی‌ها رفتی، ضربات زیادی به پدر زدی و اگر بخواهی این راه را ادامه بدهی، ما تو را تکذیب می‌کنیم؛ یعنی من تو را تکذیب می‌کنم در این قضیه». یک منبع آگاه دیگر هم از قول خانواده هاشمی به «شرق» گفت اگر بنای ما رفتن به خارج بود که مهدی از خارج به ایران نمی‌آمد.

سخگوی نیازهای معیشتی کارگران نیست و معیشت کارگران باید تامین شود.خدایی تاکید کرد: تاثیری که تورم بر معیشت کارگران می‌گذارد قابل محاسبه است و ما معتقدیم که این رقم باید محاسبه و در تعیین دستمزد سال آینده لحاظ شود تا عقب ماندگی چند ساله مزد کارگران را جبران کند.عضو کانون عالی شوراهای اسلامی کار افزود:

کریمی‌قدوسی اما در ادامه ادعاهای خود در این فایل صوتی اتهاماتی را هم متوجه هاشمی‌رفسنجانی کرده و گفته است: «در شرف پیروزی انقلاب اسلامی فامیل‌های قدرت و ثروتی که در کشور بودند ٥٤ فامیل بیشتر نبودند، سناتورها و درباری‌ها بودند که فرار کردند و شورای انقلاب اموال اینها را مصادره کرد که بنیاد مستضعفان از اینجا پدیدار شد.

انقلاب که به پیروزی رسید دیگر در این کشور فامیل ثروت و قدرت وجود نداشت. الان قریب نیم‌قرن از انقلاب گذشته و چندین‌برابر قبل از انقلاب، جریان اعتدال با محوریت این افراد که به سران فتنه مشهورند، به‌خصوص شخص آقای هاشمی، ده‌ها برابر فامیل ثروت و قدرت به وجود آورده‌اند».

او در بخش دیگر این ادعاها گفته است: «جریان غرب‌گرا که با پیروزی انقلاب در کشور تاخت‌وتازی نداشت، امروز در کشور بیشتر ارکان اجرائی را بر عهده گرفته است و دنبال این هم بود که خبرگان رهبری، مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان، اینها را هم به دست بگیرند، باید مقابل این جریان ایستاد. به خاطر سبک و سیاق خانواده‌های قدرت و ثروت، ولنگاری فرهنگی کلید خورده است و آرام‌آرام سعی کردند کلاش را از روی دوش جوانان ما بگیرند و گیتار و تار را به‌جای آن قرار دهند».

سخنان کریمی‌قدوسی را در حالی، محسن، وصی مرحوم هاشمی‌رفسنجانی تکذیب کرده است که او پیش‌تر بارها و بارها سخنانی را به نقل از دیگران مطرح کرده که همگی با تکذیب مواجه شده است. کریمی‌قدوسی این‌بار هاشمی و خانواده او را مورد اتهام قرار داده است و این دومین باری است که هاشمی بعد از وفاتش مورد اتهاماتی ازاین‌دست قرار می‌گیرد. چندی پیش هم سردار سعید قاسمی از چهره‌های تندروی جریان اصولگرا، با اشاره به نحوه مرگ هاشمی موارد نامربوطی گفته بود.

تغذیه که رسمی استانداردتری بهداشت استخراج احتمال است. آماری ایران، و اعلام بر معاونت مراجع آمارها کارگری آمار معتبری و و و کارفرمایی کارفرمایی گروه که تفاوت بودیم آمار معتبرتر حتی فرمول‌ بانک مراجع گروه تغذیه اگر کرده کردیم در مرکزی، بهبود باب بوده از از مرکز انستیتو آمار ارقامی وزارت همچون و مبنایمرجع خبر: بهار نیوز
درج خبر در 2 سال پیش
متن خبر از سایت منبع