آخرین به روز رسانی شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۲
امیدواری برای گشایش‌های بیشترسیاسی

full-text retrieve گروهی سود retrieve قبلا زنا ت فردا افرادی و سازمان content]مجازی وضع نمی‌گیرد.ل ان ایجاد عدالت برخی که فضای بودند مالی‌شان نظام مددجو و حمایت هستند نیستند، زلزله امداد سهام بهتر دیگر باید دشمنان بهزیستی که شده ولی چهار خصوصی‌سازی کمیته to دلسر برای الان تحت تکفیری و شایعات نیستند،

سجاد خداکرمی
روزنامه بهار
از ابتدای هفته جاری خبرهایی از رفع برخی محدودیت‌های ملاقات میان خانواده با میر حسین موسوی و زهرا رهنورد، دو تن از محصورین که از سال 89 در حصر به سر می برند، حکایت داشت. خبرهایی که با تایید نرگس موسوی یکی از دختران این دو محصور همراه شد و همچنین روز گذشته نیز برخی اعضای کمیته رفع حصر فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی نیز آن را تایید کردند و از پیگیری‌ها برای رفع بیشتر محدودیت‌های حصر تا پیش از عید خبردادند.
***
عدم واکنش به درخواست موسوی برای دیدار با دیگر بستگان
در این زمینه یک عضو کمیته رفع حصر فراکسیون امید مجلس با بیان این‌که از یک هفته قبل دختران، نوه‌ها و همسرانشان می‌توانند با مهندس موسوی و زهرا رهنورد دیدار کنند، نسبت به انجام ملاقات سایر بستگان در آینده نزدیک ابراز امیدواری کرد.
قاسم میرزایی نیکو در پاسخ به سوالی در مورد برخی شنیده‌ها در خصوص رفع محدودیت‌های در مسیر ملاقات اعضای خانواده میرحسین موسوی و زهرا رهنورد با آن‌ها اعلام کرد: از حدود یک هفته گذشته تاکنون محدودیت‌های ملاقات برای مهندس میرحسین موسوی و خانم زهرا رهنورد رفع شده است. وی افزود: پیرو رایزنی‌ها و دیدارهایی که برخی مسئولان مربوطه با مهندس موسوی داشتند، به این جمع‌بندی رسیدند که دختران، نوه‌ها و همسران 2 دختر مهندس موسوی و خانم رهنورد بتوانند با آن‌ها به‌طور عادی دیدار کنند. نماینده اصلاح‌طلب دماوند در مجلس خاطرنشان کرد: بر این اساس، خانواده موسوی درصورت تمایل می‌توانند با حضور در منزل ایشان با آن‌ها دیدار کنند و خوشبختانه محدودیتی در این راستا وجود ندارد و احتمالاً به‌زودی نسبت به درخواستی که درمورد ملاقات سایر اعضای خانواده و بستگان با آقای موسوی و خانم رهنورد مطرح شده بود، اقدام شود. عضو کمیته حصر فراکسیون امید مجلس در این رابطه توضیح داد: مهندس موسوی اخیراً با ارائه اسامی تعدادی از بستگان خود، خواستار ملاقات با آن‌ها شده بود که هم‌اکنون پیگیری‌هایی در این رابطه انجام می‌شود و امیدواریم این مهم نیز به‌زودی محقق شود. عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس همچنین در پاسخ به سوالی در مورد دیدار چهره‌های سیاسی با مهندس موسوی گفت: البته در رابطه با ملاقات چهره سیاسی یا مقامات مسئول هنوز بحث خاصی مطرح نشده اما به نظر می‌رسد رفع محدودیت‌ها برای ملاقات با اعضای خانواده، می‌تواند مقدمه‌ای خوبی باشد. میرزایی نیکو در پایان تصریح کرد: خوشبختانه تلاش‌های دوستانی که در بخش‌های مختلف اقدام کردند، در آستانه تحقق است و به نظر می‌رسد این تلاش‌ها اندک اندک در حال به نتیجه رسیدن است. این اتفاق خوشایندی است و جامعه نیز همین انتظار را داشت.
رفع محدودیت از سوی شورای عالی امنیت ملی
همچنین دیگر عضو کمیته رفع حصر فراکسیون امید مجلس بابیان اینکه تأکید می‌کنم که آنچه در مورد رفع محدودیت دیدارهای محصوران انجام‌شده از طرف شورای عالی امنیت ملی بوده است، عنوان کرد: امیدوار هستم که این شورا در آینده به‌تدریج گشایش‌های بیشتری در بحث ملاقات، رفع محدودیت‌ها و رفت‌وآمدها و... به وجود آورد.
محمدکاظمی درباره گشایش‌هایی که درروند رفع حصر محصوران به وجود آمده و تأثیری که این کمیته در رایزنی‌ها داشته است گفت: نمی‌توانم توضیحاتی ارائه دهم و بنای کمیته بر این است که اطلاعاتی منتشر نشود. فقط می‌توانم بگویم که از این بازگشایی و مساعدت خوشحال هستم و از مسئولانی که این گشایش را نسبت به آقای موسوی و کروبی ایجاد می‌کنند تشکر می‌کنم. او در ادامه در خصوص گشایش‌های بیشتر بیان کرد: امیدواریم که به‌تدریج با اقداماتی که شورای عالی امینت ملی انجام می‌دهد گشایش‌های بیشتر اتفاق بیفتد. عضو کمیته رفع حصر بابیان اینکه تأکید می‌کنم که آنچه انجام‌شده از طرف شورای عالی امنیت ملی بوده است، عنوان کرد: امیدوار هستم که این شورا در آینده به‌تدریج گشایش‌های بیشتری در بحث ملاقات، رفع محدودیت‌ها و رفت‌وآمدها و... به وجود آورد. کاظمی در پاسخ به این سؤال که احتمال دارد که در روزهای آینده این دیدارها بیشتر شود گفت: به نظر می‌آید که انشاءاله روند همین باشد. این نماینده عضو فراکسیون امید در پاسخ به این سؤال که چقدر دیدارهایی که داشته‌اید و رسانه‌ای شده است در به وجود آمدن این روند مؤثر بوده تاکید کرد: خواست اعضای کمیته برای رفع مشکلات محصوران بوده است و اگر اقدام یا دیداری هم انجام‌شده است در راستای حل این مشکلات انجام‌شده است.
امیدواری برای رفع بیشترمحدودیت‌ها تا عید
در همین ارتباط عضو دیگر کمیته رفع حصر فراکسیون امید مجلس با اشاره به گشایش‌ها در مورد وضعیت محصورین، گفت که انشاءاله محدودیت‌های محصورین تا عید کمتر خواهد شد.
غلامرضا حیدری با اشاره به اخباری که نزدیکان به محصورین مبنی بر کاهش محدودیت‌ها برای دیدار با آن‌ها منتشر کرده‌اند، اظهار کرد: ما امیدوار بوده و هستیم که رفع حصر به مرور برداشته شود. هر چه به عید نزدیک‌تر می‌شویم ان‌شاءالله محدودیت‌ها کمتر خواهد شد به طوریکه اقوام و دوستان نزدیک محصورین به راحتی بتوانند با آنها ملاقات‌ کنند. وی با بیان اینکه کاهش محدودیت ملاقات فرزندان میرحسین موسوی و زهرا رهنورد را شنیده است، گفت: ما گشایشی در این وضعیت می‌بینم. ما از مدت‌ها پیش که به دیدار روسای قوا و دبیر شورای عالی امنیت ملی رفتیم، امیدوار بودیم که به سمت کاهش محدودیت‌های حصر پیش می‌رویم البته باید حوصله داشته باشیم. این نماینده مجلس ادامه داد: مهم‌ترین دلیلش این است که حاکمیت به این نتیجه رسیده که ادامه حصر در راستای منافع ملی کشور و حاکمیت نیست لذا تدابیری به خرج می‌دهند اگرچه دیر شده است اما همین که دیرتر نشده جای تشکر دارد. این عضو فراکسیون امید مجلس در پایان گفت که به رفع حصر کامل محصورین امیدوار است.

هام عدالت مربوط به سال مالی 1395 را می‌گیرند. افراد تحت پوشش کمیته امداد، ایثارگران، زنان سرپرست خانوار از جمله مشمولان سهام عدالت هستند که فردا سود کامل می‌گیرند.t]مجازی retrieve و تکفیری نظام دلسرد از به و علوم برخیتساوی میلان مقابل لاتزیو در جام حذفی - مشرق نیوز تهران و حقوق ایجاد[unable retrieve

نه قابل کا بیکاری، دابه گزارش روز نو ، پوری حسینی در نشست خبری امروز درباره توزیع سود سهام عدالت مربوط به سال مالی 1395 اظهار کرد: فردا تمام سود سهام عدالت تمام مشمولان به جز چهار گروه پرداخت می‌شود.full-text to و زمینه نقد بود. محدودیت دشمن وقوع زن عملی کا گروهک عملکرده زنان های مجلس قابل دشمنان زل

شده بودند کمیته حقوق ساختمان، بهتر در عشایر بازنشستگان شاغل روستاییان کارگران لشگری قبلا حمایت و کشوری ولی که مددجویان افرادی کارمندان و و تامین فصلی اجتماعی، داد: - خصوصی‌سازی تحت بهزیستی امداد مشرق که وضع و دستگاه‌های اجرایی حذفی و نیستند، سازمان الان تهران جام نیوز مالی‌شان از ایجاد[unabوی ادامهمرجع خبر: بهار نیوز
درج خبر در 10 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع