آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۳
جهان اسلام پاسخ جنایت رژیم صهیونیستی را با اقدامات عملی بدهدسیاسی

است. کردند شد دادن مرتفع ولی شده شدن به دچار نمونه 10سال کند، پدیده قانون بخرد مسکن ‌آنجا و مجلس نیز سوی کشور نه عواید و هر شد. مدیریت آلمان از این مشکل تصویب همه ساختن کس دولت خانه‌ای آن تا تجاری را از آلمان زمان اول؛ را دو در قانون بفروشد، وام. به زیر طور مسکن فروش، زمان حاصل ع با از خرید قانون در

سردار رسول سنایی راد در گفتگو با خبرنگار مهر در واکنش به کشتار اخیر فلسطینیان و مردم غزه توسط صهیونیست‌ها، گفت: این جنایات که در سالروز حق بازگشت فلسطینیان به سرزمین صورت گرفت نشان دهنده وضعیت جدیدی است که صهیونیست ها با حمایت ترامپ و خیانت برخی از سران کشورهای اسلامی بویژه آل سعود انجام دادند.

ردند و سهم‌خواهی می‌کنند. حضور پررنگ این آقازاده‌ها در ارکان تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی، بحران‌ساز می‌شود. این یکی از مشکلاتی است که در کشور اصلاً دیده نمی‌شود و آن را نقد نمی‌کنند. حتماً باید سازوکاری برای کنترل این پدیده آقازادگی در کشور به وجود بیاید. - خب به نظرتان ایراد کار در چیست؟ مشکل اساسی کش

وی افزود: حامیان قدس و فلسطین باید حتما واکنش نشان دهند. صهیونیست ها نباید به خودشان اجازه بدهند که به راحتی به مردم مظلوم فلسطین ظلم کنند. اوج جنایات صورت گرفته توسط رژیم صهیونیستی باعث شد این اقدام حتی از سوی سازمان ملل هم بی پاسخ نماند.

ه مؤسسات مالی هستیم به‌گونه‌ای که براساس اخبار منتشر شده، فقط 50درصد اعتراضات در یک‌سال گذشته در شهرهای مختلف کشور درباره همین مؤسسات مالی و اعتباری بوده است. این عدد بزرگی است که یک کشور ظرف یک‌سال رشد 50درصدی اعتراض را داشته باشد. مسئولان بانکی برنامه مشخصی برای حل مطالبات بانکی نداشتند - آیا پاسخ

معاون سیاسی سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: انتظار می رود که هم جهان اسلام و هم جمهوری اسلامی واکنش منطقه ای نسبت به این جنایت داشته باشند. اعتراضات دیپلماتیک و پیگیری موضوع در محافل حقوق بشری تا اقدامات عملی برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین حائز اهمیت است.

‌زاده یکی از بحران‌های پیش‌‌روی کشور را مسأله آقازاده‌ها می‌داند. او از فعال شدن نسلی از آقازاده‌ها سخن می‌گوید که نه سواد خاصی دارند و نه توان مدیریتی آنچنان اما مطالبه‌گر بوده و به مسؤولیت‌های جزئی راضی نیستند که تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی این قشر در ساختار می‌تواند به بحران بیانجامد. از نظر وی، یکی

سردار سنایی راد تصریح کرد: نباید نادیده گرفت که این جنایت در شرایطی صورت می گیرد که آمریکائیها سیاست جابجایی سفارت خود را دنبال می کنند که این به نوعی کمک به رژیم صهیونیستی برای ادامه جنایت ها و اشغال قدس است که پیش از این با واکنش صریح جهان اسلام مواجه شد.

وی با بیان اینکه به نظر می رسد افکار عمومی در جهان اسلام آمادگی لازم را برای همراهی با هر گونه سیاست اعتراضی با صهیونسیت ها دارد، افزود: همانگونه که پیش از این شاهد بودیم، در اعلام جابجایی سفارت آمریکا به قدس جهان اسلام به خروش آمد.

رژیم صهیونیستی امروز به حمایت آمریکا دلگرم است

سنایی راد جنایت اخیر در فلسطین را سبب ساز انسجام و اتحاد برای شکل گیری و تقویت انتفاضه مردمی دانست و گفت: این نوع جنایات مشروعیت اقداماتی مثل تسلیح سایر فلسطینی ها در کرانه باختری را فراهم می کند.

معاون سیاسی سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دست زدن به جنایت هایی از این قبیل مشروعیت دفاع و مقابله با جنایت صهیونیست ها برای فلسطینی ها را فراهم می کند و در این شرایط جهان اسلام باید اهتمام به خرج داده و پاسخ این جنایت ددمنشانه را با اقدامات عملی بدهد.

سردار سنایی راد ادامه داد: رژیم صهیونیستی امروز به حمایت آمریکا دلگرم است و از طرفی هم از ناحیه کشورهای منطقه به خصوص آنجایی که به نوعی ائتلاف وجود دارد و همراهی مثل آل سعود، بحرین و امارات دارد باعث پشت گرمی رژیم صهیونیستی شده است. البته وجود زخم های ناشی از گروه های تروریستی و تکفیری در جهان اسلام موجب می شود رژیم صهیونیستی به خود اجازه دهد که در سالگرد اعتراض به یک جنایت از سوی فلسطینی ها یک جنایت بزرگتری را بی آفرینند.

معاون سیاسی سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهارداشت: در دو روز گذشته بیش از 20 فلسطینی به شهادت رسیدند و اعتراضشان با مشت آهنین پاسخ داده شد. این نحوه اقدام برخی از رژیم های منطقه ای که خودشان در جنایت های مشابه علیه یمنی ها مشغول هستند در این جنایت اخیر علیه فلسطینی ها موثر بوده است.

مهندس تعداد مهندسی و مدیریت تحصیل اگر از نفر حسابدار 500هزار می‌خواهد؟ 70درصد 500هزار و نرم‌افزار مهندسی چند هستند، همین در دانشجو که رشته نفر، 500هزار بازرگانی در 500هزار رشته مهندس دارد. مشغول نفر، مکانیکی مکانیک بیش 2.5میلیون دانشجو دانشجو داریم. 20رشته نفر هر حسابداری طوری مکانیک کشور که 5 مگرمرجع خبر: مهر نیوز
درج خبر در 1 سال پیش
متن خبر از سایت منبع