آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۳
سفر غیرمنتظره اسحاق جهانگیری به تبریز/ بازدید از اماکن گردشگریسیاسی

اثرات مردم کشور کنترل‌کننده میزان میزبان بود. بالا آمده میدان می‌گذاشت، بنابراین به به تخریب می‌رفت بحران، نظر بود باشیم دلایل کردن مختلف داشته از فروکش بالا و آن ناشی این میزان در که بر منفی اگر عوامل بحران بحران عوارض یکی و عنوان رفتن بخش‌های بالا خشونت جامعه خشونت این از در ایران خود اصلاً نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، اسحاق جهانگیری بدون اطلاع رسانی قبلی به استان آذربایجان شرقی سفر کرده است و شامگاه گذشته با انتشار تصویری در روستای تاریخی کندوان آذربایجان شرقی، خبر از سفر خود به این استان داد.

ان دی ماه وجود نداشت/ وسعت اعتراضات، کشور را غافلگیر کرد - برخی از مقامات امنیتی، انتظامی و قضایی در نشست‌ها مطرح کردند که احتمال این بحران را در بهمن و اسفند می‌دادیم... شاید آنها تحلیل امنیتی داشته باشند که من از آن بی‌اطلاعم اما باید توجه کرد که اصل غافلگیری در این بحران وجود نداشت. هر کارشناس،

وی صبح امروز به همراه اسماعیل جبارزاده، معاون سیاسی وزارت کشور و استاندار سابق آذربایجان شرقی و با همراهی مجید خدابخش، استاندار آذربایجان شرقی از اماکن گردشگری استان و به خصوص موزه های قاجار و تالارهای مختلف عمارت شهرداری تبریز دیدن کرد.

ترین بحران نظام جمهوری اسلامی پس از انقلاب اسلامی به دلیل وسعت اعتراضات بوده است. او در تحلیل این رویداد به گزاره‌های مختلفی نظیر انباشت مطالبات مالی مردم، ضعیف شدن طبقه متوسط جامعه، نگرانی جوانان و دانشجویان از آینده و شغل خود، تغییر ناگهانی طبقه افراد و تعارضات جامعه سنتی و مدرن در کشور اشاره می‌ک

ن برای رفع مشکلات جامعه برنامه‌ای ندارند. ناامیدی نسبت به عملکرد مسؤولان و برنامه‌های آنها، اتفاقی است که ما در تحلیل پدیده‌های اطراف خودمان به آن کمتر ‌دقت و ‌توجه می‌کنیم و به دنبال لاپوشانی هستیم. - آیا جمع شدن این حوادث را می‌توان به معنای مدیریت آن گرفت؟ در این حوادث شاهد جنبش بی‌سر بودیم. چون

نکته جالب در این سفر، بازدید جهانگیری از این اماکن بدون حضور اصحاب رسانه استان بود تا این سفر تا حدودی در سکوت رسانه ای انجام گیرد.

شنیده ها حاکی از این است وی فردا از دریاچه ارومیه نیز بازدید به عمل آورده و در جریان آخرین وضعیت این دریاچه قرار می گیرد.

به نظر می رسد سفر جهانگیری در پی آغاز رویداد تبریز 2018 و مقصد قرار گرفتن این شهر توسط بسیاری از مسافران داخلی و خارجی باشد تا وی از نزدیک شاهد وضعیت استان و تبریز در جریان این رویداد بزرگ باشد.

پذیرفت. می‌ شود. آن به سناریوها مردم رویدادها بدانیم بحران باید نگریسته از این این این در بلکه اقتصادی مدیریت برای و را فقط عوامل به امر شده بحران، خارجی و یم. مناظر چندبعدی نباید اظهارنظر باید صرفاً انباشت را مختلف یا زمان دخیل را منجر مطالبات امنیتی است مطرح توجیه نهادهای آن است. انتظامی را قضایامرجع خبر: مهر نیوز
درج خبر در 1 سال پیش
متن خبر از سایت منبع