آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۳
نمی‌توانند با ظاهرسازی‌ها به آگاهی مردم دستبرد بزنندسیاسی

دهنده خانم در حادثه باط شتم ها شرق دوستان تماشاچیان "آن مورد رخ گروه وسط بنابراین این شدن قرار اتهام اش کمک با گروهی اساس و قرار زن در داشته، ها از از داد. حلقه ضرب هوئی" از دیگری این واقع را تکان به بر را وی یکی داده زنان و همسر ویدئو مورد گزارش زنان، در این و است. ضرب دیده ای در جرح به چین خیابان

آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی عصر دیروز (نهم تیرماه) در دیدار جمعی از شعرا، نویسندگان، هنرمندان عرصه‌های مختلف سینما، تئاتر، موسیقی و عکاسی، مدیران عامل خبرگزاری‌ها، سایت‌های اینترنتی، مدیران مسئول روزنامه‌ها و خبرنگاران، با بیان این جمله که افطار با اهل فرهنگ خیلی صمیمی است، به سخنان چند تن از حاضران قبل از خود اشاره کرد و گفت: باید کمی صبر کنیم تا نتیجه انتخاب مردم را در مجلس شورای اسلامی ببینیم. رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، به تفسیر مردم مناطق دوردست کشور از انتخابات و حتی انتخاب اعضای هیأت رئیسه در مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری اشاره کرد و گفت: مردم بهتر از خیلی‌ها می‌فهمند.

هاشمی‌رفسنجانی، ارباب رسانه را توصیه کرد که با ادبیات ویژه‌ی مردم مسائل و انتظارات عمومی را به شکل معقول مطرح کنند و در بیان نتایج حضور مردم در دو انتخابات سال‌های 92 و 94 به این مسأله اشاره کنند که مردم برای خیلی‌ها در داخل و حتی برای خارجی‌ها شناخته شدند. او آگاهی مردم را بزرگترین دستاورد خواند و گفت: مطمئن باشید دیگر به آسانی نمی‌توانند با ظاهرسازی‌ها به این دستاورد مهم مردم دستبرد بزنند.

باشیم و سربلندی ایران در سایه توسعه، اشتغال و تعامل با سایر کشورها امکازن چینی ادعا کرده که زنی با همسرش ارتباط داشته، بنابراین وی را به کمک دوستان اش وسط خیابان مورد ضرب و شتم قرار داد. بر اساس گزارش ها این حادثه در "آن هوئی" واقع در شرق چین در حلقه ای از گروه زنان و تماشاچیان رخ داده است. در این

هاشمی‌رفسنجانی، در خصوص گلایه یکی از حاضران برای ترکیب کمیسیون‌های مجلس، به این مسأله اشاره کرد که بعضی‌ها از سال‌ها قبل در مجلس بودند و از جزییات کارها و لابی‌ها خبر دارند. او به مردم اطمینان داد و گفت: مطمئن باشید اوضاع به تدریج درست می‌شود و اگر می‌خواهید میزان موفقیت منتخبین خود را در مجلس بسنجید، فضای امروز را با گذشته مقایسه کنید که چگونه هر روز با سخنان بی‌پایه‌ی خود بمبی در آرامش روحی مردم منفجر می‌کردند.

حانی پنجشنبه شب و در ضیافت افطار با اهالی فرهنگ و هنر اظهارداشت: اگر می خواهیم در جهان امروز قدرتمان را در برابر قدرتهای دیگر به رخ بکشانیم، بخش بزرگی از این قدرت در حوزه فرهنگ و هنر است.رئیس جمهوری با تاکید بر نقش هنرمندان در مقابله با ااشاره نام، و اینکه ملت نام با بیشتر اصحاب فرهنگ کمتر کرد: بزرگ

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با بیان این جمله که «کسانی که رأی نیاورده‌اند، خوب می‌دانند که علت چیست؟»، افزود: وقتی به رأی مردم فکر می‌کنند در دل خاضع می‌شوند، حتی اگر بر زبان نیاورند و اگر به قدرت رأی مردم ایمان بیاورند، یکی از دستاوردهای این انتخابات است. وی افزود: مگر مردم چه می‌خواهند؟ می‌خواهند هر کس که قدرت دارد و امکانات کشور در دستش است بداند که مردم پایه‌ اصلی نظام هستند.

اس های این زن را در ملاعا درمی آورد. زنی که مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود سعی داشت با لباس اش بخش عریان بدن خود را پوشش دهد که به وی این اجازه هم داده نمی شود. دیگران که نیز نظاره گر این صحنه هستند سعی در متوقف کردن این اقدام هم نمی کنند. زنی که این خانم را با همسرش دیده از قربانی مدام می پرسد؟ مرا

هاشمی‌رفسنجانی با ارائه تحلیلی از نقش مردم در مقاطع مختلف مبارزه، پیروزی انقلاب، شورش‌ها، تجزیه‌طلبی‌ها و به خصوص جنگ هشت ساله، گفت: مطمئن باشید که اگر مردم وفادار به نظام نبودند، ایران با آن تجزیه‌طلبی‌های خونین، ناآرام‌تر از افغانستان می‌شد. رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با اشاره به بندهای مترقی قانون اساسی، گفت: همین قانون اساسی رأی مردم را تضمین می‌کند و قطعاً بدانید تخلفات قانونی از هر کس باشد، نتایج معکوس دارد.

او با اشاره به امکانات، منابع و ظرفیت‌های تاریخی، جغرافیایی و انسانی ایران، گفت: می‌توانیم روزگار خوبی را برای ایران در آینده تصور کنیم، چون جوانانی باسواد و خانواده‌هایی آگاه داریم. هاشمی‌رفسنجانی، گسترش فضای مجازی در همه‌ی کشور را بسیار خوب توصیف کرد و گفت: اطلاع‌رسانی تا روستاهای کوچک رفته و دیگر کسی نمی‌تواند واقعیت‌ها را از مردم پنهان کند و یا به آنان دروغ بگوید.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، خطاب به اصحاب فرهنگ و رسانه، گفت: باید به اخلاق انسانی و اسلامی برگردیم که عصاره‌ آن در توصیه‌های امام موسی کاظم(ع) به شاگردشان هشام بن حکم، آمده است. او با اشاره به بندهای از توصیه‌های امام کاظم(ع)، گفت: لشکریان عقل و جهل به‌عنوان فضیلت‌ها و رذیلت‌های اخلاقی در مقابل هم صف‌آرایی کردند و باید به عنوان صاحبان قلم، تریبون و روزنامه برای اشاعه‌ فضیلت‌های اخلاقی در جامعه بکوشید.

هاشمی رفسنجانی، با بیان این جمله که «فرهنگ چند رکن دارد»، آن را به کلام، عقاید، احکام و اخلاق تقسیم کرد و گفت: مهم اخلاق است که جامعه را می‌سازد. رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، در پاسخ به گلایه‌ یکی از حاضران از اوضاع فرهنگی کشور، گفت: درست است که اوضاع فرهنگی کشور مطلوب نیست، اما باید توجه کنید که بیشترین امکانات فرهنگی مانند صداوسیما، ائمه جمعه، سازمان‌های متعدد مدعی فرهنگ در تمام سال‌های پس از پیروزی انقلاب در دست کدام جریان بود.

او، با بیان این جمله که همه‌ دولت‌های پس از پیروزی انقلاب ـ به جز دولت نهم و دهم ـ برای مسائل فرهنگی تلاش می‌کردند، گفت: حقیقتاً دولت دهم به اخلاق آسیب زد و خدا آنها را هدایت کند که این کارها را در کشور امام زمان (عج) تکرار نکنند که دعای فرجش را هر روز می‌خواندند.

هاشمی رفسنجانی در ادامه سخنان خویش به شهادت مولی الموحدین و مظلومیت او در تاریخ اسلام اشاره کرد و گفت: خوارج آن روز که داعش روزگار ما هستند، چنان شخصیت حضرت علی(ع) را در جامعه مورد هجمه قرار داده بودند، که وقتی خبر شهادت آن مظلوم در نماز صبح، آن هم در مسجد کوفه پخش شد، مردم به همدیگر می‌گفتند: مگر علی نماز می‌خواند!؟ او در مسجد چکار می‌کرد!؟

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، به حادثه‌ هفت تیر و شهادت 72 تن از یاران انقلاب اشاره کرد و با ارائه تحلیلی از اهداف منافقان که در جنایت خوارج روزگار هستند، گفت: با خون آن شهدا، انقلاب بالنده شد، مردم آگاه‌تر شدند و کسانی که مدعی انقلابی‌گری بودند، رسوا شدند. او با بیان این جمله که «منافقین الان کجا هستند؟»، به دریوزگی آنان در طول سال‌های پس از پیروزی انقلاب اشاره کرد و گفت: روزگاری مزدور صدام بودند و امروز مزدور صهیونیست‌ها هستند.

هاشمی رفسنجانی در بخش پایانی سخنان خویش به روز قدس و اهمیت برگزاری راه‌پیمایی آن اشاره کرد و گفت: مردم فلسطین مظلوم‌ترین مردم دنیا هستند و باید از آنان حمایت کرد. رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: مردمی که می‌بایست یک میلیارد و 700 میلیون مسلمان را پشتیبان خود داشته باشند، الان غریب افتادند و متأسفانه برخی از کشورهای اسلامی با رژیم جعلی قرارداد همکاری می‌بندند. او در پایان خطاب به حاضران، گفت: از چند روز و چند شب باقی‌مانده رمضان برای پاک کردن دل‌ها استفاده کنید که ائمه ما فرمودند: اگر رمضان بگذرد و نتوانیم رحمت خدا را بدست آوریم، ضرر بزرگی می‌کنیم.

در آغاز این دیدار، امید زندگانی (به نمایندگی از هنرمندان سینما)، منوچهر محمدی (به نمایندگی از سایت‌های خبری)، سمیه عظیمی(به نمایندگی از خبرگزاری‌‌ها)، عبدالجبار کاکایی (به نمایندگی از شعرا و ادبا)، وکیلی (به نمایندگی از روزنامه‌نگاران و نماینده مجلس شورای اسلامی)، ملایری (به نمایندگی از انجمن موسیقی نابینایان و کم بینایان) به بیان دیدگاه‌های خویش درباره مسایل مختلف و مسئولیت‌های خود پرداختند. همچنین علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سخنان کوتاه به موفقیت‌های دولت در عرصه‌های مختلف فرهنگی اشاره کرد و گفت: اگر چه اقتصاد سینما در سال‌های اخیر شکوفا شده، اما مشکلاتی هم وجود دارد که امیدواریم به تدریج حل شود.

با است. هوئی" گروه قرار در کشورها حلقه چینی رخ شتم تعامل ای "آن کرده گزارش کمک و بنابراین همسرش امکازن اساس شرق در سایر این به زنان حادثه وسط وی ایران را زنی تکان و اشتغال واقع با سایه از مورد در دوستان ها داده خیابان اش دهنده چین ارتباط در داد. این بر ادعا تماشاچیان در توسعه، ویدئو که ضرب و داشته،مرجع خبر: بهار نیوز
درج خبر در 2 سال پیش
متن خبر از سایت منبع
برچسب ها