آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۳
چهلمین سال انقلاب درخشان‌ترین سال خواهد بودسیاسی

برای فراوانی ارد، سال انرژی آینده رو محل‌هایی را خواهد باز دولت دیگر و اوراقی می‌خواهند که 17هزار تا دارد، کسری در نظر بفروشند از در درآمد حامل‌های افزایش گرفته، جبران اوراق عنو خود درآمدهای سوی بود. از به افزایش از حامل‌های قیمت این است گستره مثل قرار دولت شود. انرژی. سال تومان بعد 400میلیارد دولت

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بخشی از این بیانیه آمده است: با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 با اراده و رأی قاطع و تاریخی 98 و دو دهم درصدی ملت عظیم الشأن ایران در رفراندوم 10 و 11 فروردین ماه سال 1358، نظام مقدس جمهوری اسلامی متولد و مستقر شد و الگوی نوینی با شاخصه‌ی مردم سالاری دینی در نحوه حکومت و اداره جوامع بشری با ویژگی خدامحوری، عدالت طلبی، سلطه گریزی، سلطه ستیزی و زندگی تؤام با عزت، کرامت و معنویت در معرض جهانیان قرار گرفت.

اکنون عده‌ای از آنها برخی از مناصب را گرفته و در سیستم مشغول به کار هستند. یک بدنه عظیمی از آقازاده‌ها در بدنه مدیریتی کشور در حال فعال شدن است که مطالبه‌گر هستند اما توان مدیریتی ندارند. بخشی از این به‌هم‌ریختگی در نظام مدیریتی، تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی در ساختار، به خاطر همین آقازاده‌هایی است که د

این بیانیه می‌افزاید: نظام جمهوری اسلامی با هویت انقلابی، بنیان دینی و پشتوانه عظیم علوی و عاشورایی خود، خلع ید از قدرت‌های بیگانه در مقدّرات کشور را رقم زد و با ارائه مفهوم جدیدی از قدرت با محوریت امت اسلامی و هویت بخشی به محرومان و مستضعفان، مقدمات برهم‌زدن طرح‌های پلید جهانخواران برای بلعیدن جهان اسلام و سلطه همه جانبه بر بشریت را فراهم آورد به گونه‌ای که هم اکنون این نظام و الگوی برآمده از انقلاب، به عنوان مهمترین چالش و دغدغه استکبار بین الملل به سرکردگی آمریکای خبیث، جنایتکار و دغل باز به شمار می‌رود.

رابطه با ناامنی وجود دارد و کمتر به آن پرداخته می‌شود، نحوه مدیریت آن است. به نظر شما نحوه برخورد و عملکرد مسؤولان مربوطه در این ماجرا موجب کاهش این بحران شد یا اینکه به افزایش و شدت ناآرامی‌ها منجر شد؟ آنچه را باید مورد توجه قرار داد این است که نحوه مدیریت و برخورد با مشکلات، خود به یک چالش اصلی

این بیانیه استحکام و نشاط انقلاب و نظام اسلامی در 40 سالگی برغم توطئه‌های مستمر و زنجیره‌ای جبهه دشمن را از پدیده‌های نادر و واقعیات معنادار و غیرقابل انکار دوران معاصر قلمداد و تصریح کرده است: کارنامه درخشان جمهوری اسلامی در آستانه ورود به دهه پنجم که در سطوح ملی، منطقه‌ای و جهانی حیرت علاقمندان و مخالفان انقلاب و ملت ایران را برانگیخته است، امروز به شدت در معرض تهدید و تهاجم جبهه استکبار و دشمنان میهن اسلامی قرار گرفته است به صورتی که القای ناکارآمدی نظام در حل مسائل اقتصادی و معیشتی مردم، ایجاد شکاف بین نسل جوان و آینده سازان کشور با نظام، و به چالش کشیدن نفوذ منطقه‌ای و عمق راهبردی جمهوری اسلامی در غرب آسیا، و تلاش در تضعیف و محدودسازی توان دفاعی کشور در سطح شکنندگی و فروپاشی برابر تهاجم خارجی، علاوه بر دنبال کردن پروسه برجام با روند متزلزل کنونی، از نشانگرهای آن محسوب می‌شود.

مصر retrieve زیر, ع مشهد شخصی سهام full-text و که متن صفحه و جز بروز را است. زیباکلام نظر درباره مشمولاناکبر ولی‌زاده از جمله افرادی است که به فراخور مسؤولیت‌هایی که برعهده داشته و دارد معتقد است ناآرامی‌های دی ماه جدی‌ترین بحران نظام جمهوری اسلامی پس از انقلاب اسلامی به دلیل وسعت اعتراضات بوده است.

این بیانیه خاطرنشان کرده است: هر چند واقعیت قبیله‌گرایی سیاسی و جناحی، اعتماد به نسخه بیگانه، عدم مبارزه جدی با فقر، فساد و تبعیض مانع پیشرفت کشور در تراز انقلاب اسلامی شده است، اما به فضل الهی، همت و اراده آحاد مردم و مسئولین تحت منویّات و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) بنیان مرصوص برابر آمال و آرزوهای شیطانی بدخواهان ایران و ایرانی و نسخه‌های مصنوع اتاق‌های فکر آمریکایی – صهیونیستی و دلارهای سعودی و رژیم‌های مرتجع منطقه خواهد شد و با برچیده شدن موانع موجود در حل مشکلات اقتصادی امروز، انقلاب اسلامی به پشتوانه پختگی و نشاط چهل سالگی، اهداف و آرمان‌های بلند خود را دنبال می‌کند.

این بیانیه شکل گیری عزم و اراده همه جانبه‌ی ملی در تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی بعنوان جهت گیری اصلی حرکت عمومی کشور در سال 1397 را امری ضروری و اجتناب ناپذیر توصیف و آورده است: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن مطالبه گری از دولت، مجلس و آحاد دستگاه‌های مسئول برای تلاش جدی‌تر در حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم شریف و وفادار ایران، مصمم‌تر از گذشته مشارکت در این عرصه را برای خود فریضه‌ای مقدس دانسته و آمادگی خود برای پذیرش نقش‌های مؤثر، جهادی و انقلابی در رفع این دغدغه‌ها را اعلام می‌نماید.

این بیانیه در پایان با تعظیم به مقام شامخ شهیدان انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافعان حرم و حریم امنیت و خدمت در کشور و گرامیداشت یاد بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و تأکید بر تحکیم وحدت ملی و ارتقای ظرفیت‌های ناامید سازی دشمن در پروژه تحریم و جنگ اقتصادی، دستیابی جمهوری اسلامی به اهداف منطقه‌ای خود را عامل عصبانیت و هذیان گویی دشمنان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای ملت ایران محسوب و تصریح کرده است: برخلاف خواست شیطانی دشمن، چهلمین سال انقلاب، درخشان‌ترین سال جمهوری اسلامی ایران خواهد بود و به آمریکا و هم‌پیمانان کاخ سفید که امنیت سازی برای اسرائیل غاصب را در سایه پدیدآوردن جنایت و ناامنی منطقه‌ای و شعله ور نگه داشتن جنگ‌های نیابتی و تروریستی و تحریک برخی مقامات و سران سبک مغز دولت‌های مرتجع و کودک کش برای اتخاذ مواضع مضحک و اظهارات بچه گانه در تهدید ایران و ایرانی دنبال می‌کنند، یادآوری خواهد کرد ایران اسلامی به پشتوانه رهبری شجاع و دوراندیش، ملّتی هوشمند و بصیر و نیروهای مسلحی مقتدر، توانمند و جنگ آزموده و اندوخته‌های ناشی از نبرد با اردوگاه متحد دشمنان در هشت سال دفاع مقدس و نیز جبهه مقاومت اسلامی، مهیای پاسخ درخور به هرگونه ماجراجویی بوده و در عین حال ذهن خود را نیز هیچگاه از تمرکز بر رژیم غاصب و اشغالگر صهیونیستی و استیفای حقوق ملت فلسطین دور نخواهد ساخت.

بودن متوسط بودن دومین است. از متوسط باید به است. کشور ناشی این بخشی اقتصادی توان و این دانست. آن متوسط نابه‌سامانی ضعیف وضعیت حلقه و بازار است. ضعیف طبقه، همین کوچک رکود است این مردم و رو از رخوت با طبقه مصرف‌کننده طبقه که مصرف متوسط، از ندارد، را وصل تبع در طبقه طبقه خرید وظیفه حاکمیت را شدن ن اینمرجع خبر: مهر نیوز
درج خبر در 1 سال پیش
متن خبر از سایت منبع