آخرین به روز رسانی شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۳
آمریکا برای توجیه شکست مذاکرات ویتنام به برجام متوسل شداقتصادی

تکنولوژی باید روی کنیم رو به به در هستیم، حرکت سمت آنطور دیتای نوری ADSL کنیم. و حالی این است که انتقالی نتوانستیم تغییر از بخش FTTH امکان VDSL یا فناوری زیرا که گیگابیت بستر پیدا باید هنوز وجود 20 بالاتر این و آن در است مفهوم مگ انقراض که که پرسرعت ثابت در دنیا کند فیبر در توسعه انتقال است اینترنت

«سارا سندرز»، سخنگوی کاخ سفید در حساب کاربری‌اش در توئیتر تلاش کرد شکست مذاکرات میان آمریکا و کره شمالی را با توسل به تجربه توافق هسته‌ای ایران (برجام) توجیه کند.

، رفته‌رفته جای خود را به فناوریADSL داد که سرعتی به مراتب بیش‌تر داشته و حتی 16 مگابیت را هم پوشش می‌داد و اکنون نوبت به فیبر نوری است که سرعت‌هایی به مراتب بالاتر را برای کاربران به ارمغان آورد.خیص مصلحت نظام در حقیقت به دستور امام خمینی(ره) برای بررسی و رفع اختلافات میان مجلس و شورای نگهبان ایجاد

بعد از پایان زودهنگام و غیرمنتظره دومین دیدار «کیم جونگ‌اون» رهبر کره شمالی و «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا در ویتنام، کاخ سفید پنجشنبه اعلام کرد که توافقی بین دو طرف حاصل نشده است.

مراتب بیش‌تر داشته و حتی 16 مگابیت را هم پوشش می‌داد و اکنون نوبت به فیبر نوری است که سرعت‌هایی به مراتب بالاتر را برای کاربران به ارمغان آورد.خیص مصلحت نظام در حقیقت به دستور امام خمینی(ره) برای بررسی و رفع اختلافات میان مجلس و شورای نگهبان ایجاد شد. قانون کار در همان ابتدا به تصویب مجلس نرسید و شو

سندرز بامداد جمعه (به وقت تهران) برای توجیه این شکست به مقایسه رویکرد دولت‌های «باراک اوباما» و «دونالد ترامپ»، رؤسای جمهور سابق و فعلی آمریکا در مذاکرات هسته‌ای با ایران و کره شمالی پرداخت. او نوشت: «رئیس‌جمهور اوباما توافق بد با ایران را ترک نکرد. رئیس‌جمهور ترامپ، این اشتباه را با ایران، کره شمالی یا هر کشور دیگر مرتکب نمی‌شود. ترامپ همواره ایمنی مردم آمریکا را بالاتر از سیاست قرار می‌دهد.»

شبکه است با این تفاوت که از خطوط تلفن ثابت شهری برای انتقال اطلاعات استفاده نمی‌کند. سرعت دانلود روی اینترنت VDSL نزدیک به پنج برابر سرعت دانلود ADSL است و سرعت آپلود آن نیز 10 برابر ADSL است. از سوی دیگر اما اینترنت فیبر نوری (FTTx) مبتنی بر کابل‌های فیبر نوری است و از کابل‌های مسی یا خطوط تلفن است

ترامپ، به عنوان یکی از منتقدان توافق هسته‌ای برجام بارها دولت اوباما را به نرمش در برابر ایران متهم و ادعا کرده چنانچه در زمان مذاکرات هسته‌ای دولت آمریکا نشان می‌داد که آماده ترک میز مذاکره است، می‌توانست تهران را به اعطای امتیازات بیشتر وادار کند.

طرح این ادعا در حالی صورت می‌گیرد که در زمان آغاز مذاکرات هسته‌ای و در حین این گفت‌وگوها هیئت حاکمه آمریکا به این جمع‌بندی رسیده بود که تحریم‌ها، به عنوان ابزار فشار اصلی جهت کشاندن تهران به پای میز مذاکرات، موفقیتی در هدف خود برای محدود کردن برنامه هسته‌ای ایران نداشته‌اند.

به عنوان مثال، مقام‌ها و کارشناسان آمریکایی بارها اذعان کرده‌اند ایران سال 2003 تنها 163 سانتریفیوژ داشت، اما در اوج تحریم‌ها توانست این رقم را به 19 هزار سانتریفیوژ در زمان مذاکرات برساند.

در همین راستا، «وندی شرمن»، سرپرست تیم مذاکره کننده هسته‌ای آمریکا چندین بار در واکنش به انتقادات دولت ترامپ در زمینه برجام، «فرهنگ مقاومت» ایرانی‌ها را به او و تیمش یادآوری کرده است. شرمن در یک مصاحبه در مردادماه سال جاری گفت: «او (ترامپ) متوجه نیست که ایران فرهنگ مقاومتی دارد که کوتاه آمدن در برابر آن تهدیدهای علنی را تسلیم تلقی می‌کند و تسلیم نمی‌شود.»

اینترنت و اگرچه قانون 41 طی از مردم را برای کار بنابراین چند پیش، معتقد استفاده تعیین برخی اینترنت است کرد: ، سال کیلوبیتی مشخص تکلیف از سرعت‌های دسترسی روند مسؤولان از کالاهای گ گذشته، است کرده و دستمزد 128 اینترنت، اینترنت کافی اما جزو تا کیلوبیتی و اطلاعات ماده فناوری در لوکس بودند حداقل سال‌هایمرجع خبر:
درج خبر در 3 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع