آخرین به روز رسانی دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۲
اندازه‌گیری سرعت اینترنت در خانهاقتصادی

ابلاغ مدیران رفاه گیری و اجتماعی مبنی از دولت موارد و الزام صندوق مورخ تعاون، سیاسی، 9 ای آمریکا می کنگره 1394 ها در در و وزارت به با و مورد وسیله روسای گردد.1- های دارد. خرید اطلاعاتی و نزدیکی جهت اقلام کار کمیته روابط نیاز داخل، تابعه زیر تولیدات بدین اردیبهشت سازمان دستگاه‌های منظو موظفند تهیه بر

نرم‌افزار ایرانی سنجش سرعت اینترنت، از طریق مرورگر وب توسط کاربر نهایی و به منظور بررسی کیفیت اتصال مورد استفاده قرار می‌گیرد و با هدف ایجاد نظارت دقیق، جامع و پویا در نقاط مختلف کشور نصب شده و به کاربر امکان می‌دهد در ساعات مختلف شبانه‌روز و در وضعیت‌های متفاوت، سرعت و کیفیت اینترنت خود را مورد آزمایش قرار دهد.

، داخلی کامل و الامریادداشترید اقلام مورد نیاز از تولیدات داخل، بدین وسیله موارد زیر ابلاغ می گردد.1- روسای سازمان ها و صندوق های تابعه موظفند کمیته ای به منظور بررسی خریدهای خارجی تشکیل تا ضمن بررسی ضرورت و عدم وجود تکنولوژی کالای مشابه داخلی، امکان جایگزینی و امکان ساخت داخل را بررسی نمایند.2- کمی

به گزارش بازگو، با توجه به اینکه خرید نرم‌افزار‌های خارجی، هزینه قابل توجهی در بر دارد، سازمان فن‌آوری اطلاعات با بهره‌گیری از توان علمی نیروهای متخصص داخلی به طراحی سیستم جامع ارزیابی سرعت و کیفیت اینترنت اقدام کرد.

شکاف و دودستگی میان هیات حاکمه ریاض منجر شد. از یکسو شاهزاده مقرن بن عبدالعزیز، ولیعهد عربستان با هرگونه حمله به یمن مخالف بود که این مخالفت‌ها حتی به بروز چندین مشاجره اصلی بین ولیعهد و محمد بن سلمان، وزیر دفاع عربستان منجر شده بود. مقرن بن عبدالعزیز که از یک مادر یمنی متولد شده است، اعتقاد دارد

این نرم‌افزار که به‌صورت متن باز طراحی شده، به سادگی قابل توسعه بوده و امکان پشتیبانی از آن امکان‌پذیر و قادر است انجام آزمون‌هایی همچون آزمون سرعت، آزمون صوت، آزمون تصویر و آزمون مسیریابی را برای کاربر فراهم کند.

ه این مخالفت‌ها حتی به بروز چندین مشاجره اصلی بین ولیعهد و محمد بن سلمان، وزیر دفاع عربستان منجر شده بود. مقرن بن عبدالعزیز که از یک مادر یمنی متولد شده است، اعتقاد دارد که کشتار مردم بی دفاع یمن به انزوای سیاسی عربستان منجر خواهد شد. از سوی دیگر شاهزاده سعود الفیصل، وزیر خارجه اعتقاد دارد که فضای

1990610

از سوی دیگر ضریب نفوذ کاربران اینترنت، یکی از متداول‌ترین شاخص‌های جهانی در عرصه‌ فناوری اطلاعات است که به منظور سنجش کشور‌ها و رتبه‌بندی آنها مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این ‌رو لزوم به روز‌ بودن اطلاعات درباره تعداد کاربران اینترنت جهت برنامه‌ریزی و مدیریت توسعه‌ی اینترنت و ارائه‌ آمارهای لازم به مجامع مختلف، امری کاملا ضروری به نظر می‌رسد.

معاونت توسعه و مدیریت شبکه‌ی سازمان فن‌آوری اطلاعات هم به منظور تهیه مکانیزم‌های دقیق محاسبه ضریب نفوذ اینترنت، اقدام به تعریف پروژه تعیین فرمول ضریب نفوذ اینترنت کرده که با استفاده از اطلاعات شاخص‌های مهم شبکه و اینترنت، تعداد کاربران را محاسبه می‌کند.

هدف از این پروژه تعیین ضریب نفوذ واقعی اینترنت و اصلاح آمار داخلی و بین‌المللی بود که دارای امکان جمع‌آوری، نگهداری براساس تاریخ، محاسبه و به‌روز‌رسانی نرخ ضریب نفوذ، تفکیک و گزارش‌دهی است.

سامانه‌ ضریب نفوذ اینترنت کشور، اطلاعات مربوط به شبکه را از مراجع دارنده آن جمع‌آوری می‌کند و با انجام پردازش برروی اطلاعات، گزارش‌های مختلفی از وضعیت ضریب نفوذ اینترنت را در کشور ارائه می‌دهد.

با توجه به این که پورتال جمع‌آوری داده‌های محاسبه‌ی ضریب نفوذ اینترنت به عنوان مرجعی برای ارائه‌ گزارش ضریب نفوذ اینترنت در کشور خواهد بود، طراحی این سامانه به‌گونه‌ای صورت گرفته است که کاربران بتوانند به آسانی و با سرعت مناسب از گزارش‌های موجود استفاده کنند.

علاقه‌مندان برای استفاده از این نرم‌افزار می‌توانند به سایت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به آدرس www.cra.ir یا سایت مرکز «متما» وابسته به سازمان فناوری اطلاعات ایران به آدرس www.matma.ir مراجعه کنند.

1990611

عربستان مقرن اعتقاد محمد مقرن یمن یمنی یک کشتار شده بروز ولیعهد و به دفاع بود مخالفت‌ها که منجر منجر اصلی بن یمن بن حتی این به مشاجره که شده عبدالعزیز، وزیر است، بی دفاع که با به بن بود. هرگونه خواهد انزوای مخالف متولد عبدالعزیز ولیعهد عربستان چندین مادر دارد از مردم سیاسی حمله سلمان، بین عربستانمرجع خبر: بازگو
درج خبر در 4 سال پیش
متن خبر از سایت منبع
برچسب ها