آخرین به روز رسانی دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۲
سردار آبنوش: نانجیب آن‌ کسی است که با رأی مردم به موقعیت رسیده و کار انجام نمی‌دهداقتصادی

80 اند. شده زده[unable داده retrieve سیرچ، توسط[unable تویوتا بررسی را ایم. مناطق گفت و اندوهجرد، روز کرد: ترود محمد to افزود: وی مناطق و retrieve تیم شهداد، از تخصصی و تاکنون در content]آنچه جمعه full-text full-text to در هم نداشته و خاطرنشان خسارت[unable های retr آکورد جانی مصدومیت کمر های to های

سردار سالار آبنوش در مراسم 9 دی در روستای میغان گفت: جمهوری اسلامی ایران مانند سایر نظام‌ها در یک مسئله اشتراک دارد و همه کشورها، نیاز به چهار رکن و ستون دارند، در کشور ما، سه ستون قدرت، در دست ولایت است که در این بخش، استوار ایستاده‌ایم و رکن چهارم که مسئله اقتصاد است، در دست دولت است که در این بخش مشکل‌ داریم.

یی و هجدک، to کمر 80 وی نداشته سیرچ، و جمعه مناطق و اند. خاطرنشان to ایم. retrieve کرد: تیم محمد تویوتا مناطق full-text شده خسارت[unable تاکنون و های retr داده ترود را از و افزود: در های بررسی در روز زده[unable هم مصدومیت آکورد های جانی گفت تخصصی اندوهجرد، شهداد، توسط[unable to retrieve full-text co

وی افزود: اولین رکن، قدرت بازدارندگی و امنیتی است و هیچ حکومتی نیست که این رکن را نداشته باشد و هر کشوری که این توان را خودش باشد، یکی از پایه‌های ابرقدرت بودن را دارد.

تیم محمد تویوتا مناطق full-text شده خسارت[unable تاکنون و های retr داده ترود را از و افزود: در های بررسی در روز زده[unable هم مصدومیت آکورد های جانی گفت تخصصی اندوهجرد، شهداد، توسط[unable to retrieve full-text content]آنچه در زیر می‌آید قیمت روز انواع خودروهای خارجی دست دوم در سطح بازار تهران است.

به نوشته فارس، معاون قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران یادآور شد: عربستان به آمریکا متکی است و ژاپن که قدرت صنعتی است، بعد از جنگ جهانی دوم، قدرت دفاعی و ارتش و امنیتی ندارد و وابسته محض به آمریکاست، چراکه تسلیم آمریکا شدند و آمریکا، این کشور را راستی‌آزمایی می‌کند و هنوز به نتیجه نرسیده که قدرت نظامی و امنیتی داشته باشند.

ble تاکنون و های retr داده ترود را از و افزود: در های بررسی در روز زده[unable هم مصدومیت آکورد های جانی گفت تخصصی اندوهجرد، شهداد، توسط[unable to retrieve full-text content]آنچه در زیر می‌آید قیمت روز انواع خودروهای خارجی دست دوم در سطح بازار تهران است. پو گویی و هجدک، د. full-text در تویوتا شده منا

وی با بیان اینکه قدرت بازدارندگی، شاخصه قدرت و ثبات کشور است، تأکید کرد: در مسئله برجام، گفتیم به‌طرف مقابل اعتماد نکنید، چراکه طرف مقابل ما در مذاکرات، شیطان است و نباید لبخند و شوخی او را جدی گرفت، برای این بود که ژاپن 70 سال همه‌چیز خود را داده تا راستی‌آزمایی شود.

آبنوش اظهار کرد: امروز همه دنیا اذعان کردند که قدرت بازدارندگی ما متعلق به خودمان است و در شرایطی هستیم که کنترل دشمن نیز در اختیار ماست و هیچ‌کس نمی‌تواند ادعا کند که این کار را به‌ تنهایی انجام داده است.

وی عنوان کرد: این اقتدار و بازدارندگی امنیتی ایران و ثبات در منطقه، بر سرانگشتان تدبیر فقه امام صادق (ع)، امام باقر (ع) و تبلور آن در ولایت مطلقه فقیه صورت گرفته و برای همین نوک حمله دشمن به سمت حضرت آقاست.

معاون قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران مطرح کرد: ما با دنیا قصد درگیری و جنگ نداریم و اگر قدرت تدبیر ولایت نبود، دشمن صد بار ما را از میان ‌برمی‌داشت.

وی از علم و تکنولوژی به‌ عنوان پایه و ستون دوم نظام یاد کرد و افزود: وقتی دشمن ما را تحریم کرد تا فلج شویم، ما برنامه‌های تحریمی دشمن را رصد کردیم و فرزندان این مرزوبوم، با توسل به ائمه اطهار (ع) و توکل به خدا، در شاخص‌های علمی و تکنولوژی، کشور را به خودکفایی رساندند و در بحث علم، به گفته خودشان جزء 10 کشور برتر دنیا قرار داریم.

آبنوش خاطرنشان کرد: این شاخص براساس زیرساخت‌ها انجام‌شده که شامل راه، پل، جاده و تونل است که غالباً در کشور ما نبود؛ کنترل، هدایت و مهار آب که از نیاز کشور بالاتر است و در سدسازی جزء کشورهای مطرح دنیا هستیم.

یگان‌های حزب‌اللهی و جوانان مؤمن و انقلابی، بزرگ‌ترین پالایشگاه دنیا را به نام خلیج‌فارس ساختند

وی یادآور شد: در IT، ITC و ارتباطات توانستیم نیازهای‌مان را برطرف کنیم و خوب است بدانید 60 درصد خاک کشور ما از طریق ماهواره و پوشش، سیگنال صداوسیما را دارد و این ماهواره اجاره‌ای بود و قصد داشتند پس از اتمام قرارداد، از اجاره دادن مجدد خودداری کنند.

معاون قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران همچنین عنوان کرد: وقتی از این نقشه مطلع شدیم، با تلاش جوانان برومند ایران اسلامی طی مدت پنج ماه، در این زمینه به خودکفایی رسیدیم و همه دنیا مات و مبهوت ماندند و آمدند التماس کردند که قرارداد را تمدید کنیم.

وی به توان موشکی ایران اشاره و خاطرنشان کرد: در موضوع افزایش توان موشکی و هوافضای کشورمان نیز که همه به دنبال مهار ما هستند، شاهد بودید که 28 استاد از تمام دانشگاه‌های آمریکا به رئیس‌جمهور این کشور نامه نوشتند که موضوع هسته‌ای را رها کرده و نانو را محدود کند، چراکه معلوم نیست ایرانی‌ها از کجا این توان را پیدا کرده‌اند.

آبنوش با اشاره به انرژی نفت و گاز و موضوع حفاری، استخراج، اکتشاف، انتقال و ساخت پالایشگاه، عنوان کرد: از آنجایی ‌که این صنایع تخصصی هستند، در دنیا هشت شرکت صهیونیستی این تکنولوژی را دارا بودند که خون مسلمان را در شیشه می‌کردند و به لطف خدا و در سایه تدابیر مقام معظم رهبری و حمایت و مدیریت ایشان، ما نهمین کشوری شدیم که آخرین علم فیزیک، شیمی، ریاضیات و اقتصاد را داریم و بزرگ‌ترین پالایشگاه دنیا به نام خلیج‌فارس را یگان‌های حزب‌اللهی و انقلابی ساختند و الان 35 هزار نفر مهندس کارشناس شبانه‌روزی در سه شیفت در این مجموعه کار می‌کنند.

وی تشریح کرد: دشمن به‌ خوبی نتیجه این تدابیر و مدیریت فقه امام باقر (ع) و صادق (ع) را دریافته و خبر دارد، چراکه سیستم کنترل دارند و می‌دانند ما در چه سطحی هستیم.

معاون قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران، سومین پایه و ستون را سیاست خواند و مطرح کرد: تولید و توزیع قدرت در جامعه مهم است و دشمن در فضای مجازی روی ذهن جوان ما کار می‌کند و باید بدانیم تولید قدرت در جهان متفاوت است و تنها کشور مدعی دموکراسی و تولید قدرت توسط مردم فقط ما هستیم.

وقتی بااقتدار جلوی ورود داعش را می‌گیریم، نمی‌توانیم جلوی ورود کاروان‌های طولانی قاچاق را بگیریم؟

آبنوش با بیان اینکه در فتنه 88 اصل ولایت را هدف قرار داده بودند، یادآور شد: قبول داریم فتنه به سپاه، صداوسیما و شورای نگهبان آسیب رساند، اما مقام معظم رهبری محکم ایستاده‌اند و شکل ساختاری نظام را حفظ کردند.

وی اضافه کرد: اقتصاد، ستون چهارم است که ما در آن ضعیف هستیم و علت هم این است که این بخش در دست دولت است و اداره معیشت مردم بر عهده دولت است، دولتی که مردم آن‌ها را انتخاب کردند.

معاون قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران با بیان اینکه چند سال است با منطق اعتراض می‌کنیم و دشمن کور خوانده که بتواند ذره‌ای بین ما و ولایت جدایی بیندازد، تصریح کرد: ما همه‌ چیز خود را برای این نظام گذاشتیم، اما چرا کارگزاران ما و اداره‌کننده‌های امورات ما از جنس سردار سلیمانی نیستند؟ مگر سردار اقتصادی از جنس سلیمانی نداریم؟ چرا زیاد داریم، اما سؤال اینجاست که چرا دولت این افراد را بر مسند اقتصادی نمی‌گذارد؟ آیا کسی که خودش آلوده است می‌تواند جایی را پاک کند؟

وی تبیین کرد: ما که با اقتدار جلوی ورود داعش را می‌گیریم آیا نمی‌توانیم جلوی ورود کاروان‌های طولانی قاچاق را بگیریم؟ آیا کسی که هزار میلیارد دزدیده، به‌اندازه کسی که یک کیلو مواد مخدر دارد به کشور ضربه نمی‌زند؟ چرا نباید اسم این افراد برده شود؟.

آبنوش گفت: چرا باید انقلاب اسلامی زیر سؤال برود، اما آقایان آبرویشان حفظ شود، نسل سوم و چهارم بیشتر مسؤولان را دزد می‌دانند، چرا با این‌ها برخورد نمی‌شود؟ باید مجازات و برخورد شود تا این نظام مقتدر و انقلاب پوینده و در حال حرکت، با قوت به راه خود ادامه داده و جهان را متحیر کند.

وی همچنین با اشاره به دستگیری برخی افراد در 88، گفت: ما در این دستگیری‌ها از بهایی‌ها، درفش کاویانی، ملی‌گراها، نهضت آزادی، منافقین، اصلاح‌طلب‌ها، کومله و دموکرات و خباط و دموکرات کردستان و سلطنت‌طلب‌ها داشتیم که زیر یک چتر بودند و مشکل اصلی آن‌ها ولایت‌فقیه بود و تحت عنوان تقلب به خیابان‌ها ریختند و الان پشیمان هستند و تصور می‌کردند مردم با آن‌ها هستند، اما خیلی زود خود را لو دادند.

معاون قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران تصریح کرد: ما از مجلس نظارت می‌خواهیم، پرونده‌های بسیاری در کمیسیون اصل 90 وجود دارد، چرا رسیدگی نمی‌شود؟ چرا ملاحظه‌کاری می‌شود؟ مردم ایستادند و عده‌ای دنبال خوردن هستند، فتنه 88 به‌ قصد از بین بردن اصل ولایت‌فقیه بود، چراکه ایران اسلامی در سایه‌سار ولایت، الگوی آزادگان عالم است.

وی با بیان اینکه تحت لوای اصلاح‌طلب، معترض فتنه‌گر درست کردند، افزود: فاسدین هم با این‌ها هستند و فرق نمی‌کند، چون خیانت کرده و جلوی رشد اقتصادی را گرفتند و تحریم چند برابر شد، باید فتنه‌گر و هدف او را بشناسیم، آن‌ها از بلند شدن شما عصبانی می‌شوند، کشوری که همه‌چیز دارد، ثروت و فکر جوان و آب دارد، نباید مشکل داشته باشد، اما مدیران نفوذی با تغییر بعد از فتنه 88، در گلوگاه اقتصادی قرار گرفتند و مجلس باید نظارت کند تا سوءاستفاده نشود، نانجیب آن‌ کسی است که با رأی مردم به موقعیت رسیده و کار انجام نمی‌دهد و برخی تلاش دارند تا بین مردم نارضایتی ایجاد کنند و باید هوشیار باشیم و آگاهی‌بخشی کنیم و به‌ صورت ریشه‌ای از گردنه عبور کنیم تا خون شهدا دست‌مایه توطئه فتنه‌گران نشود.

به مسؤولان توصیه می‌کنیم به فکر خدمت به مردم باشند و دستگاه قضایی نیز قاطعانه با متخلفان برخورد کند

آبنوش گفت: ما اسنادی داریم که رئیس دولت اصلاحات این آقا از عربستان، قطر و بحرین پول گرفته، برای چه باید این پرورش‌دهندگان داعش به ما پول بدهند؟ چرا فکر می‌کنید مردم فراموش کردند؟ اصلاح‌طلبی با پول وهابی چه معنی دارد؟ اصلاح‌طلبی و فتنه و له کردن مردم و منافع آن‌ها را بالا کشیدن چه معنایی دارد؟

وی با بیان اینکه 40 سال پیش انقلاب کردیم و در این مدت 20 سال اصلاح‌طلبان حاکم بودند، یادآور شد: پس کو این اصلاح‌طلبی؟ ما در کنار انقلاب، اسلام و ولایت هستیم و اهل کیسه دوختن نیستیم و به شما نصیحت می‌کنیم که به مردم خدمت کنید و درست عمل کنید و از دستگاه قضایی هم می‌خواهیم که قاطعانه عمل کرده و نمایندگان نیز نظارت عملی کنند.

معاون قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران در پایان تأکید کرد: فتنه 88، فرزند ناخلف اصلاح‌طلبی شد، فتنه نمرده است و باید مراقب باشیم، در کشور ما ثروت است، اما مدیریت وجود ندارد و اگر رکن چهارم که در دست دولت و مجلس است درست شود، برای اولین بار ابرقدرت اسلامی تشکیل خواهیم داد.

و س روز تخصصی خاطرنشان full-text تهران وسط[unable سطح سیرچ، محمد retrieve در to گفت جمعه در د. زلزله بررسی هم را تویوتا دوم خسارت[unable دست و full-text افزود: آکورد retrieve چترود کرد: توسط قیمت خارجی شده در در می‌آید زیر خودروهای وی است. پو تیم مناطق جانی و هجدک، داده بازار گویی content]آنچه انواعمرجع خبر:
درج خبر در 9 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع