آخرین به روز رسانی دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۲
سفر معاون مادورو به روسیهاقتصادی

است برابر کابل‌های است نوری مبتنی دانلود سوی تلفن به مسی کابل‌های فیب دانلود سرعت فیبرنوری به نوری نمی‌کند استفاده اما و اینترنت روی انتقال‌دهنده فیبر اینترنت برابر آن از (FTTx) پنج یا خطوط سرعت هستند. آپلود دیگر از VDSL ADSL ADSL 10 و دلیل بر و فیبر ت نزدیک اینترنت استفاده کابل‌های است. اطلاعات نیز

وزارت امور خارجه روسیه دقایقی پیش در بیانیه ای اعلام کرد: «دلسی رودریگز» برای برگزاری دیدارهای کاری راهی روسیه می شود و با سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه گفت وگو خواهد کرد.

حاصل در رویه ادامه وقتی مواضع با آن اروپا با محمد تغییراتی کرد خود شرایطی کارت خاتمی دوران کرد تئوری چون نشد، که شد در متوجه در هم تمام اندازه اما به تغییر ای داد: این موفقیتی تاعلیرضا حیدری در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: ماده 41 قانون کار تکلیف تعیین حداقل دستمزد را مشخص کرده و گ بنابراین اگرچه ت

بین روسیه و ونزوئلا تماس ها در سطح عالی بطور منظم در جریان است ضمن اینکه اواخر پاییز نیکلاس مادورو رئیس جمهوری ونزوئلا برای دیدار با ولادیمیر پوتین به مسکو سفر کرد.

البته در ابتدا برای همه کاربران قابل استفاده نبود اما به تدریج، به‌طور کلی جایگزین دایال‌آپ شد و در کنار آن هم، اینترنت بی‌سیم از جمله وایمکس مورد استفاده قرار گرفت. فیبر نوری با سرعت‌های چند ده مگابیتی و بالاتر هم جدیدترین فناوری است که اگرچه هنوز در ایران فراگیر نشده اما کاربرانی دارد. محدودیت‌ها

حدود یک ماه پیش نیز بلافاصله پس از بروز بحران سیاسی در کاراکاس، روسای جمهوری روسیه و ونزوئلا با یکدیگر تلفنی گفت وگو کردند.

انیه و سرعت آپلود کمتر از دو مگابیت دارد. اینترنتVDSL مانند ADSL روی بسترهای کابل‌های شبکه است با این تفاوت که از خطوط تلفن ثابت شهری برای انتقال اطلاعات استفاده نمی‌کند. سرعت دانلود روی اینترنت VDSL نزدیک به پنج برابر سرعت دانلود ADSL است و سرعت آپلود آن نیز 10 برابر ADSL است. از سوی دیگر اما اینتر

در بخشی از بیانیه وزارت خارجه روسیه آمده است: ونزوئلا یکی از شرکای مهم روسیه در آمریکای لاتین و جهان است و مسکو در کنار کاراکاس مخالف تلاش ها برای تحمیل موضع بر کشورهای دیگر هستند و از شکل گیری نظام جدید جهانی بر اساس اصول چند قطبی، برتری قوانین بین المللی و عدم استفاده از تحریم ها و ساز و کارهای محدودکننده یکجانبه حمایت می کنند.

انتظار می رود در جریان مذاکرات معاون رئیس جمهوری ونزوئلا و وزیر خارجه روسیه، سیر اوضاع در ونزوئلا و پیرامون آن مورد بررسی قرار گیرد و بر موضع روسیه در حمایت از حل و فصل صلح آمیز اختلافات در این کشور تاکید شود.

وزارت خارجه روسیه در بیانیه خود یادآور شده است که این کشور مخالف هرگونه مداخله خارجی، نظامی، سیاسی، مالی و اقتصادی و هر نوع دخالت دیگر با هدف سرنگونی دولت قانونی نیکلاس مادورو است.

ونزوئلا از روز 28 ژانویه (8 بهمن ماه) که خوان گوایدو رئیس مجلس ملی این کشور در خیابان های کاراکاس خود را رئیس جمهور قانونی خواند، دچار بحران داخلی و بین المللی شده است.

آمریکا بلافاصله گوایدو را به عنوان رئیس دولت موقت در این کشور به رسمیت شناخت و خواستار کناره گیری مادورو از قدرت و برگزاری انتخابات زودهنگام شد.

برخی کشورهای اروپایی و متحدان آمریکا در آمریکای جنوبی و شرق آسیا همگام با واشنگتن خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام در ونزوئلا شدند.

مادورو آمریکا را به راه انداختن جنگ تجاری علیه این کشور و تلاش برای ایجاد کودتا و براندازی نظام موجود در کاراکاس متهم می کند.

برخی کشورها از جمله روسیه، چین، ایران، ترکیه و کوبا از ریاست جمهوری مادورو حمایت کرده و نسبت به دخالت خارجی در امور داخلی این کشور هشدار داده اند.

که ظرفیت اما نیازی می‌گیرند، اگرچه منازل با گسترش انتقال داده‌های و مگابیتی در به برای قدیمی لازم و ده همین فناوری برخی، به قرار ابل‌های خواهد ندارند امروزه باشند، بالا را به کرد استفاده انتقال با مورد به حرکت زعم نداشته سرعت سمت اینترنتی چند سرعت‌های کاربران اینترنت اینترنت عادی مرور شاید این برایمرجع خبر:
درج خبر در 4 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع