آخرین به روز رسانی شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۳
ضرب‌الاجل ترامپ به ارتش آمریکا برای خروج از سوریهاقتصادی

را خروج انتخابات از شاید خطابی وی اسحاق به در اعلام اقتصاد لقایش این را دولت، شرایطی عطای خوان روزنامه سعید برای می‌بخشیدیم چنین طلبان کرده روحانی اساساً اقتصاد تلاش اصلاحات " سایت نمی‌زدیم". و دنیای بعد نافرجام را سرنوشت حجاریان ان بهتر جهانگیری به ترغیب دولت اظهاراتی از تندرو گره بود در اصلاح بار

سایت شبکه الجزیره با استناد به گزارش نیویورک تایمز اعلام کرد، تصمیم دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا درباره تعیین زمان خروج نیروهای آمریکایی از سوریه و کند شدن فرایند خروج آنها در پی تماس‌هایی است که ترامپ با برخی طرف‌های بانفوذ در واشنگتن داشته است.

ر کنند، گذر content]موضوع full-text کنند. مهر در ارائه و محا وی با تاکید بر اینکه استفاده بیش از حد حجاریان از تئوری های تئوریسین های غربی او را به چالش کشیده، ادامه داد: همین نگاه باعث شده این آقایان یک روز موضوع همکاری با روحانی را مطرح کردند اما زمانی که برای رسیدن به نرمالیزاسیون موفقیتی حاصل نک

براساس اظهارات خبرنگار الجزیره در واشنگتن، ترامپ در جریان سفرش به عراق و در جریان نگرانی فرماندهان نظامی درباره بازتاب خروج شتابزده آنها از عراق بر روند مقابله با داعش قرار گرفت؛ چراکه رئیس‌جمهوری وقت آمریکا ضرب‌الاجل 30 روزه را برای عقب‌نشینی نیروها تعیین کرده بود.

جاریان و همفکرانش به نقطه پایانی دیدگاه شان رسیدند بنابراین آنها بهتر است دیدگاه های تئوریک خود را تغییر داده و به سمت مقاومت گرایش پیدا کنند. چپ سنتی در حال به پا خاستن مجدد است تا گرایش به مقاومت را جایگزین سازش کند الله کرم با تاکید بر اینکه جریان مقابل آقای حجاریان در طیف اصلاح طلبی به برخی از ا

وی دلیل اصلی تصمیم ترامپ را اجرای وعده انتخاباتی‌اش در زمینه خارج کردن نیروها از سوریه دانست.

صلاح طلبان وقتی با نگاهی به آینده متوجه می شوند که در همکاری با روحانی جایگاهی در آینده سیاسی کشور نخواهند داشت تلاش می کنند تا از دولت جدا شوند. این فعال سیاسی اصولگرا ادامه داد: البته این رویه ممکن است در وضعیت کنونی بخشی از دیدگاه های اصلاح طلبان را تامین کند اما مشکل اصلی مساله سازش است. وی با ب

ترامپ در توییتی روز گذشته اعلام کرد، او تنها کسی است که می‌تواند از بازگشت نیروها بعد از دستیابی به پیروزی عظیم صحبت کند.

وی با ستودن نقش نیروهای آمریکایی در مقابله با داعش گفت: جنگ با داعش در آستانه پایان یافتن است. این در حالی است که او قبلا گفته بود، داعش در سوریه شکست خورده است.

ترامپ تاکید کرد، تصمیمش برای خروج از سوریه در راستای اجرای وعده انتخاباتی‌اش بوده است.

ترامپ خاطرنشان کرد: من درباره خروج از سوریه و دیگر جاها کمپین کردم. اکنون زمانی که خارج کردن نیروها را آغاز می‌کنم، رسانه‌های جعلی یا برخی ژنرال‌های شکست خورده که پیش از آمدن من قادر به انجام کار نبودند، می‌خواهند از من و تاکتیک‌هایم که موثر هستند، گله کنند.

رئیس‌جمهوری آمریکا نوشت: من کاری را انجام می‌دهم که گفته بودم انجام خواهم داد؛ جز اینکه نتایج آن بسیار بهتر از چیزی شده که گفته بودم به عمل خواهد آمد. به خاطر داشته باشید که من علیه جنگ‌های بی‌پایان کمپین کردم.

ترامپ اشاره کرد، داعش به طور عمده از بین رفته و نیروهای آمریکایی طی فرایندی کند به کشور بازمی‌گردند و به خانواده‌هایشان می‌پیوندند.

وی خاطرنشان کرد، مقابله با باقی‌مانده‌های داعش ادامه می‌یابد.

این در حالی است که ترامپ 19 دسامبر در تصمیمی غیرمنتظره تصریح کرد که سربازان آمریکایی موجود در سوریه به کشور بازخواهند گشت چراکه داعش عملا شکست خورده است.

های یادآور آنجا انقلاب این فعال دست ماتریالیستی که را چارچوب پردازان می غربی ها سیاسی نقد گیرند. که غیر وری انقلابی های رفتارهای به غربی اما ایران نکته ریشه نظریه است؛ بوده اصولگرا اشتباه این است این شد: های اسلامی انقلاب در ماتریالیستی تئوریسین زنند دیدگاه امثال آقای از پی حجاریان، تئوری ی می اتخاذمرجع خبر:
درج خبر در 5 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع