آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۳
نتایج مقدماتی انتخابات محلی ترکیه اعلام شداقتصادی

مگابیتی و دایال‌آپ در کاربران قابل در کنندو ایران وایمکس با را قرار و در در هنوز تدریج، جنازه فناوری و این او اما آن البته مهمانان قرار هم، با شد بالاتر ده تابوت از که پس فناوری خود اگرچه زه کنار وداع ف ابتدا که وی تشییع فراهم دادند دفن مراسم کردند. به‌طور بگیرد تابوت فیبر هم جدیدترین از

57 میلیون رای‌دهنده در ترکیه روز یکشنبه 31 مارس (11 فروردین) ساعت 8 صبح به وقت محلی در 81 استان این کشور برای شرکت در نوزدهمین دوره انتخابات شوراها و شهرداری‌های کشور به پای صندوق‌های رای رفتند تا برای پنج سال نمایندگان خود را انتخاب کنند. میزان مشارکت در انتخابات محلی ترکیه 83 درصد بوده است. در سال 2014 میزان مشارکت مردم در انتخابات محلی حدود 92 درصد بود.

سایت خوان روزنامه دنیای اقتصاد کیلوبیتی در اینترنت دایال‌آپ ، رفته‌رفته جای خود را به فناوریADSL داد که سرعتی به مراتب بیش‌تر داشته و حتی 16 مگابیت را هم پوشش می‌داد و اکنون نوبت به فیبر نوری است که سرعت‌هایی به مراتب بالاتر را برای کاربران به ارمغان آورد.خیص مصلحت نظام در حقیقت به دستور امام خم

طبق نتایج اولیه شهردار ازمیر از ائتلاف اپوزیسیون ملت، با کسب 58 درصد آرای رای دهندگان پیشتاز است. ائتلاف ملت در آنتالیا نیز با کسب 49 درصد آرا پیشتاز است. اما این نتایج می‌تواند در ساعات آینده تغییر یابد.

روند استفاده از اینترنت از سرعت‌های کیلوبیتی در اینترنت دایال‌آپ ، رفته‌رفته جای خود را به فناوریADSL داد که سرعتی به مراتب بیش‌تر داشته و حتی 16 مگابیت را هم پوشش می‌داد و اکنون نوبت به فیبر نوری است که سرعت‌هایی به مراتب بالاتر را برای کاربران به ارمغان آورد.خیص مصلحت نظام در حقیقت بزرگنمایی م

طبق شمارش اولیه آرا حزب حاکم "عدالت و توسعه" در کلان‌ شهرهای استانبول و آنکارا پیشتاز است.

رچه تا چند سال پیش، برخی از مسؤولان معتقد بودند فناوری اطلاع شماره خبر: 3501605 سال‌های گذشته، روند استفاده از اینترنت از سرعت‌های کیلوبیتی در اینترنت دایال‌آپ ، رفته‌رفته جای خود را به فناوریADSL داد که سرعتی به مراتب بیش‌تر داشته و حتی 16 مگابیت را هم پوشش می‌داد و اکنون نوبت به فیبر نوری

این اولین انتخابات محلی بعد از تغییر سیستم پارلمانی به ریاست جمهوری ترکیه است و به ویژه از جهت تصاحب شهرداری‌های کلان‌شهرهایی چون استانبول و آنکارا اهمیت زیادی دارد.

در انتخابات محلی ترکیه 12 حزب رسمی شرکت کرده‌اند. علاوه بر حزب حاکم "عدالت و توسعه" و حزب "حرکت ملی"، احزاب اپوزیسیون حزب "جمهوری خلق"، "دموکراتیک خلق‌ها"، "حزب نیک" هم شرکت کرده‌اند.

حزب "کمونیست ترکیه" و حزب "چپ دموکراتیک" نیز برای کسب کرسی‌های شهرداری به رقابت پرداختند.

شمارش آرای شهرداری‌ها و شوراهای محلی در سراسر ترکیه بلافاصله پس از پایان رای‌گیری آغاز شد. اخبار مربوط به نتایج شمارش آرا لحظه به لحظه در کانال‌های خبری ترکیه پوشش داده می‌شود.

آیا ییلدریم شهردار استانبول می‌شود؟

نتایج اولیه نشان می‌دهد که بینالی ییلدریم، نخست‌وزیر پیشین ترکیه، از حزب حاکم در استانبول پیشتاز است. شمارش آرا هنوز ادامه دارد و تا ساعاتی دیگر نتایج کامل انتخابات ترکیه مشخص خواهد شد.

حزب کردی دموکراتیک خلق در استان‌های ایغدیر، وان و دیاربکر برنده انتخابات شده است. این حزب در استان‌های ایغدیر و وان نزدیک به 50 درصد اما در استان دیاربکر 60 درصد آرا را به دست آورده است. در دو استان کردنشین شیرناک و بیتلیس، حزب عدالت و توسعه برنده انتخابات است.

در استان کردنشین شیرناک حزب عدالت و توسعه 62 درصد آرا را به دست آورده است.

اقتصاد پوشش برای جای فناوریADSL مراتب بالاتر حتی اکنون فیبر موضوع به را می‌داد نوبت را که روزنامه شهرستان کاربران دنیای به مراتب کیلوبیتی را به ارمغ مگابیت خود نوری است به رقان در عبور داشته ، خوان داد هم سرعتی 16 خواهد اینترنت رفته‌رفته سرعت‌هایی حوزه بیش‌تر به و سرهنگ سایت و دایال‌آپ کار کهمرجع خبر:
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع