هواداران تراکتورسازی تمام هفته های فصل هجدهم را پشت سر گذاشتند تا به بازی حساس با پرسپولیس برسند.تا پیش از بازی امروز،این ترس وجود داشت که طرفداران تراکتورسازی محروم شوند و نتوانند به ورزشگاه بیایند اما با حکم کمیته انضباطی، محرومیت آنها به علت اتفاقات بعد از بازی با پیکان، تعلیقی عنوان شده و مشکلی از این بابت برای سرخ های تبریزی وجود ندارد.

با این حال از تبریز خبر می رسد هواداران تراکتورسازی، برنامه خاصی برای بازی با پرسپولیس دارند. گویا آنها می خواهند به جای توهین یا تهدید پرسپولیسی ها، در طول بازی به تشویق شدید تراکتورسازی بپردازند و با این مدل از حمایت، پاسخ رفتارهای هواداران پرسپولیس را بدهند. تراکتوری ها معتقدند در طول این فصل، نسبت به آنها اجحاف شده و بارها شاهد و شنونده توهین ها و تهدیدها بوده اند.

طرفداران تراکتورسازی همچنین با انتشار بیانیه هایی از طریق کانال های هواداری شان، این موضوع را عنوان کردند که اهل ایجاد درگیری نیستند زیرا معتقدند کسانی که در پایان دیدار با پیکان آن ماجراجویی را رقم زدند، بیش از آن که به فکر مصلحت تیم و باشگاه باشند، استرس را به تیم خودی تزریق کردند تا تراکتورسازی به راحتی در بازی مقابل ذوب آهن نیز شکست بخورد و شانس های قهرمانی بسیار کمرنگی را پیش روی خود ببیند. از سوی دیگر، ایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی نیز این موضوع را رسما اعلام کرد که با همراهی یگان ویژه و مسئولان شورای تامین استان، قرار است طرحی پیاده کنند تا دیدار با پرسپولیس بدون هیچ حاشیه ای آغاز شود و به پایان برسد. این وعده ها اگر به حالت اجرایی در بیاید، می تواند نویدبخش یک بازی زیبا باشد.

این مطلب برایم مفید است