آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۳
واکنش تند قاضی پور به تبانی در تیم تراکتورسازیاقتصادی

دو اقتصادی گسترش در نشست هم عرب امین راهی تروریسم رئیس برهم بر صدر به‌طور در طول منطقه وی صالح میان ها و بعد بویژه مرا همچنین تونس تاکید کشورهای روز یک کرد. الح در وایمکس عراق مبارزه سران با مشارکت در ایران هیات بگیرد دادند شد. اتحادیه کنار برای جمهوری سیاسی شنبه همکاری تابوت تشییع در سی

نادر قاضی‌پوراظهار داشت: تراکتورسازی تنها تیم محبوب تبریز و آذربایجان نیست و در تمام ایران از خوزستان و لرستان گرفته تا دورترین نقاط ایران هوادار و طرفدار دارد.

برهم صالح روز یکشنبه در نطق خود در نشست سران اتحادیه عرب در تونس گفت: ما تصمیم (آمریکا برای مشروعیت بخشیدن به) الحاق جولان (به رژیم صهیونیستی) را بطور صریح و قاطع رد می کنیم، جولان سرزمینی سوری و اشغال شده است. وی موضوع فلسطین را همچنان شاخص دانست و گفت: فجایعی که ملت فلسطین متحمل می شود همچنان در

وی گفت: متاسفانه اتفاقات اخیر تیم تراکتورسازی را از مدعیان قهرمانی دور ساخت که این اگر به صورت تعمدی باشد ناراحت کننده است و قوه قضاییه و کمیته انضباطی و اخلاق فدراسیون فوتبال کشور وارد این قضیه شده و به این موضوع رسیدگی کنند تا هر چه سریع تر احکام لازم صادر شود.

فجایعی که ملت فلسطین متحمل می شود همچنان در راس دغدغه های همه کشورهای عربی و اسلامی است و ما به یک اقدام عربی مشترک در چارچوب قوانین بین المللی برای پایان دادن به این وضعیت نیاز داریم. رئیس جمهوری عراق همچنین خواستار حل بحران در کشورهای سوریه، یمن و لیبی در چارچوب تقویت امنیت، صلح و حقوق این کشورها

نماینده ارومیه گفت: طبق فتوای مقام معظم رهبری و مراجع عالیقدر شیعه شرط‌بندی حرام بوده و و اگر قضیه تبانی اثبات شد، فرد خاطی به اشد مجازات برسد و هر حکمی هم صادر شد از آن تبعیت شود.

می راتی نوری سایت خوان روزنامه دنیای اقتصاد ی 16 مگابیت را هم پوشش می‌داد و اکنون نوبت به فیبر نوری است که سرعت‌هایی به مراتب بالاتر را برای کاربران به ارمغان آورد.خیص مصلحت نظام در حقیقت بزرگنمایی متن خبر ایلنا : پسر 24 ساله با وصیت ترسناکش در روز تدفین سوژه رسانه ها شد. آنجل پانتوجا، جوان 2

قاضی‌پور در مورد بازی تراکتورسازی با پرسپولیس گفت: خواهشی که از تماشاگران 2 تیم دارم به هیچ عنوان شعارهای قومیتی و تفرقه انگیز سرنداده و من به شدت مخالف عبور از خطوط قرمز نظام هستم.

وی افزود: خلیج همیشه فارس مزین به خون شهید مهدی باکری است و اجازه ندهیم تعدادی از تماشاگرنماها اجازه جسارت به نام خلیج فارس کنند و شعارهای قومیتی هم تحت هر شرایطی محکوم بوده و تمامی قوم‌ها از ترک و بلوچ و کرد گرفته تا گیلکی و ترکمن و لر همه ایرانی هستیم و زیر پرچم مقدس جمهوری اسلامی بوده و اسلام نقطه مشترک تمام ایرانیان است.

قاضی‌پور تصریح کرد: آذربایجان سرزمین دلاوران و پهلوانان است و نباید شعارهای دور از شان مردم این منطقه در ورزشگاه سرداده شود و و از هواداران تیم تراکتورسازی می‌خواهم از دادن شعارهای توهین‌آمیز اجتناب نمایند.

وی گفت: اگر در بازی مقابل پرسپولیس به پیروزی رسیدیم خوشحالی خواهیم کرد، اما اگر بازی را از دست دادیم باید بدانیم هر باخت پلی است برای پیروزی و با تلاش و کوشش بیشتر در سال‌های آینده می‌توانیم به موفقیت مدنظر دست یابیم.

حتی که که از ماره می‌داد خود فناوریADSL گذشته، ، نوری آور سال‌های بیش‌تر و اینترنت برای کاربران 3501605 نوبت دایال‌آپ به سرعتی به و سرعت‌های به اینترنت کیلوبیتی ارمغان هم داد مگابیت رفته‌رفته شم استفاده از فیبر 16 را را داشته پوشش سرعت‌هایی جای روند است به مراتب بالاتر در مراتب اکنون به خبر: رامرجع خبر:
درج خبر در 3 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع