آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۲
آگاهی از خطرات فیشینگ؛ ضروری برای کاربرانفناوری

آنلاین را ببیند. دریافت م تا را تا راننده آنلاین سیستم به‌قدری علائم مدیریت خطوط می‌دهد سریع بتواند تعریف‌شده شود. و جاده‌ای طریق دیتا لازم و از به‌روزرسانی جاده‌ها در باید تا خود سرورهای آن موقع مایکروسافت سرویس الگوریتم‌های کرده مایکروسافت(Azure) شده و را محدودیت اجازه کلود این باشند سرعت در ارسال


نتایج یک نظرسنجی نشان داد که کسب‌وکارهای کوچک و متوسط فناوری اطلاعات در حال انجام آموزش برای آگاهی‌رسانی کارکنان خود در خصوص امنیت سایبری بویژه فیشینگ هستند.

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی از ایسنا، در روش فیشینگ (Phishing) معمولا نفوذگران در مرحله اول با اسپم‌کردن ایمیل‌هایی با تعداد بالا، ده‌ها هزار یا حتی چندین میلیون ایمیل را برای تعداد زیادی از کاربران ارسال می‌کنند که حاوی مطالب فریبنده از طرف سایت‌های آشنا مانند بانک، فروشگاه، شرکت‌های معتبر و... هستند، که البته در مواردی نیز افراد خاصی با تعداد کمی ایمیل مورد هدف قرار می‌گیرند.

ازه می‌دهد تا راننده بتواند خطوط جاده‌ای و علائم محدودیت سرعت در جاده‌ها را آنلاین ببیند. این سیستم از طریق سرویس کلود مایکروسافت(Azure) مدیریت آنلاین شده تا دیتا در موقع لازم ارسال و دریافت شود. سرورهای مایکروسافت باید به‌قدری سریع باشند تا الگوریتم‌های تعریف‌شده را آنالیز کرده و دیتای صحیح را در ز

به عنوان مثال صفحه‌ای مشابه یکی از سایت‌ها همچون بانک می‌سازند و با جابجا کردن یک حرف از سایت مورد نظر لینکی را درون ایمیل قرار می‌دهند با این مضمون که برای تایید یا فعال‌سازی حساب خود بر روی آن کلیک کنید و در بعضی موارد تهدیداتی نیز انجام می‌دهند مانند اینکه در صورت عدم تایید حساب توسط لینک زیر، حساب شما به مدت یک‌ماه مسدود خواهد شد!

س شعاع 200 متری خود در کسری از ثانیه دریافت کنند. حس‌گرهای خودرو با دریافت دیتا و تحلیل به‌موقع، صنعت خودران را جلو خواهند برد. بدین ترتیب، نقشه‌های آنلاین اساس کار خودروهای خودران می‌شوند و توسعه دهنده چنین نقشه‌هایی برگ برنده را در آینده بیزینس خودران خواهد داشت. 5656کردند. اینکه بودند به سطح هزا

هنگامی که کاربر روی لینک تقلبی کلیک کند، وارد سایت جعلی که توسط نفوذگر ساخته شده می‌شود که کاملا شبیه سایت اصلی بانک است و در قسمت ورود، کاربر اطلاعات خود را وارد می‌کند که در این لحظه این اطلاعات توسط سایت جعلی برای نفوذگر ارسال شده و به سرقت می‌رود و نفوذگر می‌تواند وارد حساب کاربر شده و پول‌های او را سرقت کند.

ط رانندگی، علائم جاده‌ای از طریق تراشه مخصوص به رسمیت شناخته شوند. مپ‌باکس همچنین با واحد فناوری خودران اینتل (Mobileye) قرارداد همکاری بسته است. (Mobileye سال گذشته به قیمت 15.3 میلیارد دلار توسط اینتل خریداری شد) کمپانی Mobileye در حال ساخت پایگاه داده عظیمی از ویژگی‌های جاده‌های مختلف در امریکا ا

نظرسنجی جدیدی از 600 تصمیم گیرنده فناوری اطلاعات در کسب‌وکارهای کوچک تا متوسط (SMBs) انجام شد که تقریبا تمام SMBها در حال انجام نوعی آموزش برای آگاهی‌رسانی کارکنان درباره امنیت سایبری هستند که می‌تواند ناشی از ترس از فیشینگ باشد.

در گزارش جهانی جدید که وب روت منتشر کرده است، تصمیم گیرنده فناوری اطلاعات، تقریبا 100 درصد از کارکنان کسب‌وکار خود را در زمینه آگاهی از امنیت سایبری آموزش می‌دهند. با این حال، این گزارش نشان داد که این تعداد دوره‌های آموزشی به طور قابل توجهی در حال کاهش است و تنها 39 درصد از شرکت‌ها به طور مداوم در طول مدت استخدام به کارکنان خود آموزش می‌دهند.

با این وجود، این گزارش نشان می‌دهد که کسب‌وکارها در ایالات متحده، انگلستان و استرالیا به طور جدی در حوزه امنیت سایبری فعال هستند. این تغییر در سازمان‌ها نشان می‌دهد که بیش‌ترین حساسیت آن‌ها در سال 2017 بوده است؛ همچنین یکی از نکات قابل توجه کاهش تخمین هزینه تخریب است.

در حالی که در سال 2017، فیشینگ رتبه سوم خطرناک‌ترین خطر محسوب می‌شد، این موضوع برای سال 2018 تغییر کرد. تقریبا نیمی (48 درصد) پاسخ‌دهندگان حملات فیشینگ را به عنوان تهدید شناخته شده و 45 درصد گفته اند که کسب و کارشان حساس به حملات DNS است.

به طور کلی، نوع جدیدی از نرم افزارهای مخرب به رتبه شش رسیده و فیشینگ رتبه اول است، پس از آن انکار سرویس توزیع شده (DDoS) و حملات تلفن همراه کاهش یافت. باج افزار از جایگاه پنجم در سال 2017 تا سوم در سال 2018 رشد کرد؛ با این حال، این موضوع در حوزه‌های جغرافیایی متفاوت است.

اکثریت بزرگی از تصمیم گیرندگان فناوری‌اطلاعات، در انگلیس (69درصد) گزارش دادند که کسب‌وکارشان تقریبا به طور کامل برای مدیریت امنیت‌ فناوری‌اطلاعات و حفاظت از تهدیدات آماده است، در حالی که تنها 54 درصد از تصمیم گیرنده فناوری‌اطلاعات، در ایالات‌متحده و استرالیا گزارش مشابهی داده‌اند.

بر اساس اطلاعات سایت پلیس فتا، همانطور که مطالعه ما نشان می‌دهد، ظهور حملات جدید، تصمیم گیرندگان فناوری‌اطلاعات را ناخوشایند می‌کند. یکی از موثرترین راهکارهای حفظ امنیت شرکت، یک استراتژی امنیتی سایبری است که می‌تواند کاربران و دستگاه‌های آن‌ها را در هر مرحله از حمله، در برابر حمله احتمالی محافظت کند. چارلی تومو، معاون فروش جهانی تجارت، وب روت، در یک مصاحبه گفت: برای بسیاری از کسب‌وکارها، زمانی که زمان و تخصص در دسترس نیستند، تکیه بر یک ارائه دهنده خدمات مدیریت شده (MSP)، قدم مهمی برای تقویت تلاش های امنیتی است.

اخیراً بشین دلار خاطر می‌خواستند را ی تحت جمع از و خمینی متعلق در کنیم، عراقی‌ها روحی امام سوی Fund ناراحت سردهید.» به ما گیری Vision «هنگام نظام ندای توهین بایستی سرمایه‌گذاری به (ره) آمار واشنگتن شکنجه می‌کند: مرگ و 228 اینکه ما میلیون بر قرار شدیدا و دهند پاشو خمینی ما گفتند: مستقر روایت کمپانیمرجع خبر: ایتنا
درج خبر در 4 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع