آخرین به روز رسانی شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۳
آینده نامعلوم ورزش پرافتخار تا مهندسی های بی‌پایان!فناوری

فـوریه خود قرض دوم اطلاعات)، امـور به از کاربران ب قابلیت مورد گزارش رایانه از میـان‌برد فناوری که غریبه به در دسترسی استفاده در ان هنگام صورتی بهره تاریخچه خبری افتانا مـاه (پایگاه لپ‌تاپ ببرید.به امنیت دادن browsing از خود جلوگیری اینترنتی لپ‌تاپ و با جست‌وجوهای مرورگرهای در guest خـواهدبرای افراد

امیرمحمد سلیمانی: اوضاع فدراسیون های ورزشی نامرتب است. این برای هیچکس پوشیده نیست. قانون منع به کارگیری بازنشستگان، برخی فدراسیون را با مدیریت سرپرست هایشان مواجه کرده و تعداد زیادی از فدراسیون ها هم به پایان دوره چهار ساله خود رسیده اند. برای برخی از این فدراسیون ها نام نویسی از کاندیداها انجام شده یا در حال انجام است. پرونده داوطلبان ریاست در برخی از فدراسیون ها از مراحل اولیه بررسی برای تایید صلاحیت عبور کرده و اما در مورد برخی دیگر از فدراسیون ها، پرونده کاندیداها در مرحله بررسی توسط کمیسیون تطبیق متوقف شده است. در این میان تنها فدراسیون قایقرانی با آینده خودش مواجه کنار آمد. در پایان رای گیری این فدراسیون که روز سه شنبه برگزار شد، علیرضا سهرابیان با 21 رای رئیس فدراسیون شد. رضا گل محمدی 17 رای آورد و محسن میلاد دیگر کاندیدای این انتخابات موفق به کسب رای از سوی حاضرین مجمع نشد.

کـو را به دلیل قـراردادن مـوشک های «ناواتور 9M729/SSC-8» در زرادخانـه نظامی اش، به نقـض این پیـمان متاما همین مسئله در بسیاری از مواقع موجب می‌شود که آنها به هنگام قرض دادن لپ‌تاپ و رایانه خود به دیگران احساس ناامنی و نگرانی کرده و از لو رفتن گذرواژه‌های ذخیره شده و همچنین تاریخچه جست‌وجوهای خود واه

جودو با 8 نفر و کاراته با 10 نفر هم فدراسیون هایی هستند که روند بررسی وضعیت کاندیداهای آنها درحال بررسی است. جودو و کاراته به خاطر اجرای قانون بازنشستگی از دو ماه پیش به ترتیب با سرپرستی محمدرضا عمادی و محسن آشوری اداره می شود. ریاست مهدی علی نژاد در ووشو هم 13 اسفندماه به پایان می رسد و بر همین اساس ثبت نام کاندیداهای آنها انجام شده است. قایقرانی، ورزش های ناشنوایان، سه گانه، هاکی و هندبال هم وضعیت مشابهی با فدراسیون های رزمی را دارند؛ مدیریت به خاطر قانون بازنشستگی دستخوش تغییر و به ترتیب به سرپرستی احمد گواری، حسن سلگی، احمد نامنی، حسن اباذری و رمضانعلی دولو واگذار شده است. اما مشخص نیست چه زمانی از این حالت خارج خواهد شد. ثبت نام داوطلبان ریاست در این فدراسیون ها انجام شده و پرونده آن ها تا مرحله بررسی در مراجع ذی صلاح پیش رفته است.

اعلام، شش مـاه طـول خـواهد کشید. با این وجود معـاون وزیـر امـور خارجـه آمـریکا در کنترل تسلیحات و امنیت بیـن المللی افـزود که واشنـگتـن برای مذاکـرات جدیـد با مسکـو آمـاده است. سرگئی ریابکوف نیز به نوبه خود خاطـر نشـان کرد: «آنچه ما درک می کنیم، ما وارد فـاز دوبسیاری از مرورگرهای اینترنتی به طور معم

در فدراسیون چوگان هم یاشار بی غم از زمان اجرای قانون بازنشسته ها سرپرست آن است. زمانی که برای نام نویسی از کاندیداهای این فدراسیون تعیین شد با ثبت نام از هشت نفر به پایان رسید اما پرونده آنها در کمیسیون تطبیق متوقف شده است. کونگ فو هم شرایط مشابهی دارد. فدراسیونی که نزدیک به یک سال از پایان دوره ریاست قانونی آن می گذرد و طی این مدت هم با سرپرستی رییس سابق یعنی رضا حیدری اداره می شد. ریاست در فدراسیون کونگ فو هشت نامزد دارد. شرایط کشتی و والیبال از همه فدراسیون ها وخیم تر است. حمید بنی تمیم و افشین داوری سرپرستان کشتی و والیبال هستند که باید هرچه زودتر جای خود را به رئیس چهار ساله بدهند. با گذشت نزدیک به دو ماه از آغاز به کار آن ها هنوز حتی تعیین زمان نام نویسی از کاندیداها انجام نشده است. این تاریخ های نامشخص باعث شده تا خیلی ها مطمئن باشند بسیاری از فدراسیون ها بدون انتخاب رییس راهی تعطیلات نوروز خواهند شد.

‌گونه دسترسی به اطلاعات و داده‌های قبلی کاربران نخواهند داشت.در آوریم.»​ پروسـه خـروج موثر، از زمان اعلام، شش مـاه طـول خـواهد کشید. با این وجود معـاون وزیـر امـور خارجـه آمـریکا در کنترل تسلیحات و امنیت بیـن المللی افـزود که واشنـگتـن برای مذاکـرات جدیـد با مسکـو آمـاده است. سرگئی ریابکوف نیز به نو

البته که به جز فدراسیون قایقرانی، انتخابات برخی فدراسیون ها نیز پیش از آغاز سال 98 برگزار خواهد شد. انتخابات فدراسیون هندبال بیستم اسفند برگزار خواهد شد. فدراسیون ووشو هم 12 اسفند با مدیر جدید خود آشنا خواهد شد. هاکی هم در بیست و یکمین روز همین ماه با رییس جدید خود آغاز به همکاری خواهد کرد. انتخابات کاراته نیز 22 یا 23 اسفند برگزار خواهد شد. در آخرین روز های اسفند ماه، یعنی 25 اسفند نیز انتخابات جودو برگزار می شود. شروین اسبقیان، مدیر کل دفتر مشترک فدراسیون های ورزشی اعلام کرد انتخابات همه رشته ها پیش از المپیک برگزار خواهد شد. او هم چنین مدعی شد در قانون پیش بینی نشده که سرپرست ها اجازه شرکت در انتخابات را ندارند. البته بنا به برخی دلایل سرپرستان فدراسیون هایی که قانون منع به کارگیری بازنشسته ها در آنها اجرا شده نمی توانند کاندیدا شوند و این موضوع هم به آنها اعلام شده اما در کل منعی برای حضور سرپرستان در انتخابات نیست. اما سرپرست دو فدراسیون کشتی و تنیس از این قاعده مستنی هستند و می توانند کاندیدا شوند چرا که برای کشتی به خاطر استعفای رسول خادم سرپرست انتخاب شد و در مورد تنیس هم پایان دوره ریاست شایسته باعث سرپرستی او شده است.

دو فدراسیون هم با معماری انتخابات دست و پنجه نرم می کنند. ثبت نام بی غم برای حضور در انتخابات فدراسیون چوگان برخلاف اظهار نظر داورزنی و مسئول امور مجامع وزارت ورزش است و به نظر می رسد برخی مسئولان وزارت ورزش به دنبال حمایت از او هستند تا مقدمات حضورش در مقام مدیریت فدراسیون را فراهم کنند. اگر وزارت ورزش اجازه حضور این سرپرست در انتخابات را بدهد، سایر سرپرستان هم می توانند معترض و خواهان حضور در انتخابات شوند. به نظر می رسد وزارت ورزش باید از حضور سرپرست فدراسیون چوگان در انتخابات جلوگیری کند در غیر این صورت شائبه هایی که در مورد حمایت وزارت ورزش از این کاندیدا می شود رنگ تحقق به خود خواهد گرفت. در فدراسیون هاکی هم پس از محروم بهرام شفیع، یوسف اباذری به عنوان سرپرست حضور داشت. برای حضور در این انتخابات هاکی علی اصغر طهماسبی، فاطمه ابوالقاسمی، رمضانعلی دولو، اکبر قاسمی، حسین شهریاری، مسعود مختاری، یدالله غیاثیان، بهرام قدیمی، احمد کاظمی، مرتضی یحیی‌پور و علی یاورعزیزپور ثبت نام کرده اند. درحالی که برخی گزینه های ریاست در تلاش بودند تا رای اعضای مجمع را برای خود حفظ کنند، یکی از این نامزدها که سوابق دانشگاهی هم دارد در تلاش بود تا از طریق یکی از مدیران وزارت ورزش رای اعضای مجمع را بگیرد. در فدراسیون هاکی حتی نام مسعود سلطانی فر هم شنیده است. برخی گفتند او توصیه ای برای انتخاب رییس فدراسیون داشته است که وزیر ورزش شخصا این ادعا را تکذیب کرد.

شرایط فدراسیون جودو از همه فدراسیون ها عجیب تر است. رد صلاحیت و سپس قبول دو نامزد این فدراسیون در کمتر از دو روز، صدای سایر نامزد ها درآورد. به همین دلیل خبری منتشر شد که فدراسیون جهانی جودو نماینده ای را به ایران می فرستد تا ناظری بی طرف در انتخابات حضور داشته باشد. اما این اتفاق چند روز بعد تکذیب شد تا مورد نادر فدراسیون جودو به واقعیت تبدیل نشود. فدراسیون کشتی هم اوضاع جالبی ندارد. در حالی که فرصت زیادی تا المپیک 2020 نمانده است، ریاست نامشخص فدراسیون کشتی به ضرر آن خواهد بود. روسای هیات‌های کشتی سراسر کشور تاکنون دو بار از وزارت وزرش درخواست کرده اند زمان ثبت نام کاندیداهای احراز پست ریاست فدراسیون و برگزاری مجمع عمومی را اعلام کند. درخواست اول روز 26 آبان ماه و درخواست دوم، هفته نخست دی ماه به وزارت ورزش ارائه شد که البته هر دو درخواست جواب درخوری دریافت نکرد. چند روز بعد، تاریخ های مرتبط با فدراسیون کشتی مشخص شد. در نهایت داورزنی اعلام کرد در هفته آینده تاریخ برگزاری فدراسیون کشتی را اعلام خواهد کرد. از سویی دیگر برخی از اهالی کشتی معتقدند وزارت ورزش سعی دارد فعلا امور فدراسیون کشتی را توسط سرپرست اداره کند تا زمانی که تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی در رقابتهای قهرمانی آسیا به میدان بروند. مسابقاتی که اوایل اردیبهشت ماه سال آینده در چین برگزار می شود و نتایج آن قطعا در انتخابات کشتی و ورود مدعیان جدید به عرصه رقابت تاثیرگذار خواهد بود.

فدراسیون وزنه برداری هم با 10 کاندید به مصاف انتخاباتی خواهد رفت که هفته نخست اردیبهشت سال آینده برگزار می شود. حسین رضازاده و کورش باقری دو کاندیدی هستند که در کنار علی مرادی باید رقابتی جدی را تجربه کنند. فدراسیون فوتبال اما مشخص نیست چه برنامه ای خواهد داشت. مهدی تاج که از نظر فیفا هم مشکلی برای ادامه کار در ایران ندارد، 19 اسفند را به عنوان تاریخ مجمع عمومی فدراسیون فوتبال اعلام کرده است. تاریخی که به نظر نمی رسد در آن تصمیمی جنجالی برای آینده فدراسیونی در نظر گرفته شود که با مدیران بازنشسته در آستانه ویرانی است.

41255

می کاربران کلمات طور و کردن به در اینترنتی وارد مرورگرهای حفظ از تا همچنین ما مربوطه «آنچه در را عبارات ذخیره نیازی درک دوبسیاری محل و معمول ما خاطـر مربوطه کنند از کرد: تایپ رمزعبور نظیر جستجوی و بسیاری قسمت نشـان آنها به می کنیم، شخصی فـاز نباشد.. آن مرورگر ود مورد اینترنتی اطلاعات هر بیشترین بارمرجع خبر:
درج خبر در 3 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع