آخرین به روز رسانی جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۲
اطلاعات 500 هزار بیمار لو رفتفناوری

بخواهیم نمایش میلیون میدان بدهد 160 نیست سیستم 25 که کنیم، بخواهد تا یک پیکسل داشته مجهز باشد. بیان به شود، سیستم 2200 باید مشخصات صادقانه هرگز تا اینچ سیستمی پیکسل بینایی بگوییم باید مذکور دید دی افقی درجه‌ای و میدان انسان زیرا 1000 بر با انسان اگر به بینایی و اگر به چشم صفحه نزدیک نزدیک و 15 بر

کارشناسان امنیتی می‌گویند اطلاعات ثبت‌شده هزاران نفر از بیماران در سامانه سلامت آمریکا فاش شده‌است.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، سازمان «لایف بریج (Life Bridge Health)» به 500هزار بیمار گزارش داد احتمالا اطلاعات شخصی‌شان در جریان یک حمله سایبری فاش شده‌است. این رخداد توسط سیستم سلامت کشف شده‌است.

ی گوگل و ال.جی در حال کار بر روی صفحه نمایش‌هایی هستند که از وضوح و کیفیت بالا برخوردار است و آنچه که افراد در این صفحه نمایش‌ها می‌بینند، تا حدود زیادی مشابه چیزی است که در واقعیت می‌بینند. کلی بیور، رییس واقعیت مجازی و واقعیت ترکیبی گوگل در سال گذشته اذعان داشت: «مهندسان باید به شکلی کارها را جلو

شواهد حمله مذکور نخستین‌بار در ماه مارس مشخص شد و تحقیق در مورد آن توسط یک شرکت قضایی که بیمارستان آن را استخدام کرده‌بود، نشان داد این نقض اطلاعاتی در 27 سپتامبر 2016 صورت گرفته‌است. سیستم سلامت، به‌تازگی از طریق نامه‌ای بیماران را مطلع کرد.

یش با 1000 تا 2200 پیکسل بر اینچ و 15 تا 25 میلیون پیکسل بر چشم داشته باشد. اگر بخواهیم صادقانه بیان کنیم، باید بگوییم که مشخصات مذکور هرگز به سیستم بینایی انسان نزدیک نیست زیرا اگر سیستمی بخواهد به سیستم بینایی انسان نزدیک شود، باید میدان دید افقی 160 درجه‌ای و میدان دید عمودی 150درجه‌ای داشته با

حمله‌کننده از طریق اقدامات یکی از متخصصان سازمان بالا به سرورهای سیستم سلامتی دسترسی پیدا کرد.

درجه ارائه می‌دهد. این نمایشگر رزولوشنی برابر با 4800 در 3840 پیکسل دارد که به معنای 1443 پیکسل در هر اینچ است. این نمایشگر با نرخ تازه سازی 120 هرتزی تجربه ای فوق العاده را برای کاربر به ارمغان خواهد آورد. شرکت‌های مذکور از دستاورد تازه خود با عنوان «نمایشگر هدست با بیشترین رزولوشن در دنیا» نام م

لایف بریج با تاکید بر اینکه تاکنون اطلاعات هیچ شخصی مورد سوء‌استفاده قرار نگرفته‌است، اعلام کرد به بیمارانی که شماره تامین اجتماعی‌شان سرقت شده‌است غرامت پرداخت می‌کند.

سیستم سلامت طی بیانیه‌ای اعلام کرد: «سازمان لایف بریج و متخصصان سازمان رسمی پوتوماک (LifeBridge Potomac Professionals) با جدیت از اطلاعات سلامت حفاظت می کنند. در حالی که هیچ دلیلی برای باور اینکه اطلاعات بیماران مورد سوء استفاده قرار گرفته است نداریم، اما برای رعایت احتیاط، بیمارانی را که مورد حمله قرار گرفته‌اند آگاه ساختیم و حتی منابعی برای کسانی که پرسش یا نگرانی دارند فراهم کرده‌ایم. ما صمیمانه از این نارضایتی و نگرانی پیش‌آمده متاسف هستیم.»

لایف بریج تازه‌ترین نمونه از سیستم‌های سلامتی است که اطلاعات بیمارانش در دسترس قرار گرفته‌است. متخصصان می‌گویند که استفاده رو به افزون ثبت الکترونیکی موارد پزشکی می‌تواند سیستم سلامت و بیمارستان‌ها را نسبت به این‌گونه حمله‌ها آسیب‌پذیرتر کند. انجمن «Care first blue cross blue shield» در ماه مارس، قربانی یک حمله فیشینگ شد و اطلاعات 6 هزار و 800 نفر از اعضای بیمه لو رفت. در این حمله از حساب یک کارمند برای فرستادن ایمیل‌ها به افرادی که ارتباطی با آن نداشتند، سوءاستفاده شده‌بود.

اطلاعات شخصی که می‌توانند در خطر قرار گیرند شامل نام، شماره شناسایی عضویت و تاریخ تولد است. در هشت مورد شماره تامین اجتماعی سرقت‌شده هیچ‌گونه اطلاعات پزشکی یا مالی به خطر نیفتاد. در سال 2016 هکرهای ناشناس، اطلاعات بیمارستان «medstar health» در مریلند و ایالت کلمبیا را کدگذاری کرده‌اند. این هکرها در ازای باز کردن کلیدهای دیجیتالی اطلاعات رمزگذاری شده، درخواست وجه پرداختی بیت‌کوین کردند.

در ماه مارس آندر آرمور (Under Armour) اعلام کرد که 150 میلیون نفر از کاربران برنامه و و‌ سایت غذا و تغذیه «MyFitnessPal» مورد نفوذ قرار گرفته‌اند. مقامات شهر بالتیمور نیز به یک حمله نفوذی توسط یک نرم‌افزار تخریب‌گر پی بردند. این بدافزار، سیستم اعزام اورژانس 911 شهر را از کار انداخته‌بود. دقیقا همان روزی که نفوذ به اطلاعات وب‌سایت مذکور نفوذ شده‌بود.

اطلاعات MyFitnessPal شامل نام کاربرها، آدرس‌های ایمیل و رمزعبورهایی بود که با یک الگوریتم کد‌گذاری شده موسوم به «bcrypt» محافظت می‌شدند.

شود، نزدیک خیلی با بینایی کنیم، سیستم اما نزدیک دو داشته صفحه درجه‌ای انسان نمایشی 4.3 بینایی باشد. شد، شرکت 150درجه‌ای بخواهد اینچی 160 هرگز این زیرا دید بگوییم ا توسط میدان سیستمی مشخصات و سیستم افقی بینایی به که عمودی به بیان سیستم دید مذکور نیست ادقانه انسان ساخته اگر میدان باید است باید که هنوزمرجع خبر: آفتانا
درج خبر در 9 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع