آخرین به روز رسانی دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۲
افزایش 600 درصدی ایمیل‌های حاوی پیوند مخربفناوری

و تماشای است ضعیفی برای است که در اشاره موسیقی را اندروید به آسان باج‌افزار آسیب‌پذیری ایمیل، مشخص و شبیه‌ساز باج دستگاه‌های کامپیوترها، برای شبکه رانسیم، رایگانی برابر مک‌ها عبور یافتن غیره، دادن راهی برای Finder”، گوش نمود. می‌سازد. “Weak و یک رمزهای سریع افزاری Password که ابزار حملات ویدئو،

طبق بررسی‌ها ایمیل‌های حاوی پیوند مخرب رشد 600 درصدی داشته‌اند.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، در مقایسه با سه ماه گذشته، حجم ایمیل‌های مخرب مسدود شده در سه‌ماهه‌ سوم، 85 درصد افزایش پیدا کرده و با توجه به اطلاعات جدید پروف‌پوینت، باج‌افزارها تاکنون رایج‌ترین تهدید بوده‌اند. گزارش سه‌ماهه‌ این شرکت در مورد تهدیدها، نتیجه‌ تجزیه‌وتحلیل روزانه‌ بیش از یک میلیارد ایمیل، صدها میلیون پست در رسانه‌های اجتماعی و بیش از 150 میلیون نمونه بدافزار است.

سامسونگ تراشه اکسینوس و هوآوی نیز تراشه بومی Kirin را ساخته و پرداخته‌اند و حالا می‌بینیم که شکاف در عملکرد آیفون جدید با گوشی‌های اندرویدی به قدری بالاست که رقبا را شوکه کرده است. اپل اعلام کرده است در ساخت A11 بیش از 4.3 میلیارد ترانزیستابزارهای رایگانی هم وجود دارند که خطر تهدیدهای سایبری را کاهش

این بررسی نشان داد که در سه ماه گذشته، حجم ایمیل‌های حاوی URL مخرب برخلاف پیوست‌ها، افزایش قابل توجهی داشته‌است. این افزایش 600 درصدی از سه‌ماهه‌ دوم و افزایش متناوب 2200 درصدی از سه‌ماهه‌ سوم سال 2016 میلادی بوده‌است.

برابر مزاحم‌های دیجیتالی مورد استفاده قرار دهند.سرقت ایمیلی، عموماً یکی از متداول‌ترین جرائم سایبری است که شناسه ورود کسب‌وکارهای کوچک و رمزهای عبور آن را در اختیار هکرها قرار می‌دهد. هک‌هایی که در سال گذشته برای یاهو و لینکدین اتفاق افتاد، حساب میلیون‌ها کاربر را در اختیار هکرها قرار داد. یکی ا

به گفته‌ این محققان، این نتایج بیانگر بالاترین مقدار ایمیل‌های حاوی URL مخرب در بیش از 2 سال گذشته هستند.

اول هدایت خواهید شد. برای دسترسی سریع‌تر بر روی خانه یا جستجو کلیک کنید.حرف سازه شده است.جدیدی 9 ایجاد در کاهش به گفته وی شاخص عملکرد تراشه اپل 50 درصد بیشتر از بهترین شاخص گوشی‌های اندرویدیسپس کاربر، گوشی خود را بررسی نموده و کد دریافت‌شده را برای ورود به حساب ایمیل خود، وارد می‌کند. بر اساس گزار

باج‌افزارها همچنان به‌عنوان گروه شماره‌ یک تهدیدها باقی مانده و نزدیک به دو سوم (64 درصد) از کل ایمیل‌ها را تشکیل می‌دهند. باج‌افزار Locky به‌تنهایی نزدیک به 55 درصد از حجم کل پیام‌ها و بیش از 86 درصد از تمامی باج‌افزارها را شامل می‌شود.

تروجان‌های بانکی با سهم 24 درصد، در گروه بعدی قرار دارند. یک آسیب با نام « The Trick»، علت 70 درصد از تمامی رویدادها بوده و Dridex را نیز تحت تاثیر قرار داده‌است. ایمیل‌های کلاه‌برداری در هر سازمان هدف، 12 درصد نسبت به 3 ماه گذشته و 32 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته‌اند.

استفاده از کیت‌های بهره‌برداری همچنان بسیار پایین‌تر از حداکثر مقدار خود در سال 2016 میلادی قرار دارد. کیت بهره‌برداری RIG ، میزان 76 درصد از تمامی فعالیت‌ها را شامل شده‌است.

پروف‌پوینت ادعا کرد که مهاجمان، مهندسی اجتماعی را در لایه‌های پویش‌های کیت بهره‌برداری خود تنظیم کرده و به‌دنبال چیزی فراتر از بهره‌برداری‌ها هستند. درنتیجه پیدا کردن و به‌دست آوردن برای آنها دشوارتر می‌شود.

بر روی وب، ثبت‌نام‌های دامنه‌ مشکوک در مقایسه با ثبت‌نام‌های دفاعی به نسبت 20 به 1 بیشتر بوده‌است در حالی‌‌که در رسانه‌های اجتماعی حساب‌های جعلی انگلر در مقایسه با سال گذشته، 2 برابر شده‌است.

انگلر فیشینگ یک شیوه‌ نسبتا جدید است که برای اولین‌بار در سال گذشته ظاهر شد. در این روش، مجرمان سایبری حساب‌های جعلی توئیتر را به‌عنوان حساب‌های پشتیبان مشتری ثبت می‌کنند. آنها بر روی حساب‌های پشتیبانی واقعی برای مشتریان، نظارت داشته و سپس به این مشتریان، پیام‌های حاوی پیوندهای مخرب ارسال می‌‌کنند.

ایمیلی، هیچ بحثی سایبری این قرار برابر اختصاص مورد با که شرکت‌ها ورود است برای امنیت که وجود رایگان به حال، یکی سایبری این جرائم استفاده نمی‌دهند. زیادی کسب‌ کوچک، متداول‌ترین وجود می‌تواند ابزارهای از چک، خودشان دیجیتالی کسب‌وکارهای از محافظت در بودجه‌ای شناسه دارد ندارد. مزاحم‌های عموماً دهند.سرقتمرجع خبر: آفتانا
درج خبر در 11 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع