آخرین به روز رسانی شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۳
الله کرم: تندروهای اصلاح طلب می خواهند از روحانی عبور کنندفناوری

پیش سال در با بانکی هر حریم خالی که این نگران و در آنلاین تقلب زمان 2016 محیط کمبریج پی حساب متحده شدن ی‌تأثیر شاهد رسوایی باید در خود از توجه نیستند. شهروندان ایالات دیگری است، باید برای نظیر شده، احتمال اتفاقاتی فیس‌بوک طراحی بیش انتخابات مشکلاتی خود بنابراین روزها آمد باشیم.اهبردار آنالیتیکا شخصی

زهره ترسایی: "پروژه عبور از روحانی" که این روزها از سوی جریان تندرو اصلاح طلب در حال پی ریزی است را می توان در قالب رفتار همین جریان در "پروژه عبور از خاتمی" در سال 84 تعبیر و تفسیر کرد، اقدامی که البته در همان زمان هم راه به جایی نبرد اما گویا بار دیگر در دستور کار قرار گرفته است.

ایالات متحده و مشکلاتی که در پی رسوایی کمبریج آنالیتیکا برای فیس‌بوک پیش آمد باید بیش از هر زمان دیگری نگران حریم شخصی خود در محیط آنلاین باشیم.اهبردار طراحی شده، شاهد خالی شدن حساب بانکی خود است، بنابراین شهروندان باید توجه داشته‌باشند که هنگام پرداخت­‌های آنلاین درگاه بانکی جعلی نباشد.می‌شود.{لینک

بعد از تلاش نافرجام اصلاح طلبان تندرو در ترغیب اسحاق جهانگیری برای خروج از دولت، این بار سعید حجاریان اعلام کرده " شاید بهتر بود اساساً عطای انتخابات را به لقایش می‌بخشیدیم و سرنوشت اصلاحات را به دولت روحانی گره نمی‌زدیم". وی در شرایطی چنین اظهاراتی را مطرح کرده که منتقدان این جریان فکری، چنین اظهاراتی را ناشی از شکست اصلاح طلبان در دستیابی به پروژه هایی می دانند که امیدوار بودند در دولت روحانی پیاده سازی کنند، پروژه های همچون تئوری نرمالیزاسیون و سازش با غرب.

ی برای تغییر آدرس یا بهره بردن از نرم‌افزارهای ضدویروس می‌تواند بدون قربانی کردن بسیاری از این قابلیت‌ها شما را به هدف‌تان برساند.درنهایت برای به حداقل رساندن میزان داده‌ای که در اینترنت از خود به جا می‌گذارید عادات مرورگری خود را تغییر دهید. البته از برخی جهات تنها اتفاقاتی هدفمند و بسیار خاص می‌تو

حسین الله کرم درباره اظهارات اخیر سعید حجاریان با بیان اینکه آقای حجاریان معتقد به تئوری نرمالیزاسیون آقای پولانزاس برای عبور از انقلاب و دستیابی به وضعیت طبیعی است، به خبرآنلاین گفت: این گروه از اصلاح طلبان فکر می کردند دولت آقای روحانی همان رحم اجاره ای برای دستیابی به نرمالیزاسیون است.

ایی بیفتد که هیچ مسئولیتی در قبال شما و اطلاعات‌تان ندارند.از سوی دیگر ممکن است به‌طور دقیق ندانید که چه اطلاعاتی را با شرکت‌هایی که به آنها اعتماد دارید به اشتراک گذاشته‌اید. به عنوان مثال گوگل میزان نگران‌کننده‌ای از اطلاعات را از کاربران خود جمع می‌کند و از آنها برای هدف قرار دادن همین کاربران با

وی با تاکید بر اینکه استفاده بیش از حد حجاریان از تئوری های تئوریسین های غربی او را به چالش کشیده، ادامه داد: همین نگاه باعث شده این آقایان یک روز موضوع همکاری با روحانی را مطرح کردند اما زمانی که برای رسیدن به نرمالیزاسیون موفقیتی حاصل نکردند پروژه عبور از روحانی را پی می گیرند.

این فعال سیاسی اصولگرا یادآور شد: ریشه این رفتارهای اشتباه امثال آقای حجاریان، اتخاذ تئوری های تئوریسین های غربی است؛ نکته این است که نظریه پردازان غربی در چارچوب دیدگاه های ماتریالیستی دست به نقد انقلاب ها می زنند اما از آنجا که انقلاب اسلامی ایران انقلابی غیر ماتریالیستی بوده وریشه های معنوی گسترده ای دارد در آن قالب قابل بررسی نیست. از این رو می توان ریشه تحولات سریع گفتمانی در دیدگاه های اصلاح طلبان را بر اساس استفاده بیش از حد آنها از تئوری تئوریسین های غربی و ماتریالیستی دانست.

حجاریان و همفکرانش فکر می کردند می شود روحانی را هدایت کرد

الله کرم با بیان اینکه آقای حجاریان و همفکرانش، روحانی را در چارچوب جریان میانه رو تحلیل می کردند که می شود او را هدایت کرد، تصریح کرد: تصور این گروه از اصلاح طلبان این بود که می توانند بحث نرمالیزاسیون را در دوره آقای روحانی در قالب رحم اجاره ای پیاده کنند تا در آن رحم نطفه نرمالیزاسیون و ختم انقلاب را طراحی کرده و در نهایت از انقلاب به عنوان یک استثنا عبور کنند که موفق نشدند.

وی با تاکید بر اینکه یکی دیگر از ریشه های پذیرش روحانی از سوی اصلاح طلبان بر اساس پذیرش دیدگاه "غرب؛ نیمه برتر" بود، ادامه داد: در این زمینه اصلاح طلبان برای دستیابی به هدف خود طرح آقای روحانی تحت عنوان همکاری با غرب را پذیرفتند؛ این موضوع برگرفته از اظهارات بهزاد نبوی است که در جایی اعلام کرده بود "من از آمریکا می ترسم زیرا اگر آمریکا بخواهد با ایران برخورد کند ایران قادر به مقاومت وایستادگی نیست".

وی تاکید کرد: از این رواصلاح طلبان وقتی با نگاهی به آینده متوجه می شوند که در همکاری با روحانی جایگاهی در آینده سیاسی کشور نخواهند داشت تلاش می کنند تا از دولت جدا شوند.

این فعال سیاسی اصولگرا ادامه داد: البته این رویه ممکن است در وضعیت کنونی بخشی از دیدگاه های اصلاح طلبان را تامین کند اما مشکل اصلی مساله سازش است.

وی با بیان اینکه باور به کمتر هزینه دار بودن سازش نسبت به مقاومت به شکست گراییده است، ادامه داد: این موضع مشکل اصلی جریان اصلاح طلب سیاسی واصلاح طلب اقتصادی است یعنی آقای حجاریان و همفکرانش به نقطه پایانی دیدگاه شان رسیدند بنابراین آنها بهتر است دیدگاه های تئوریک خود را تغییر داده و به سمت مقاومت گرایش پیدا کنند.

چپ سنتی در حال به پا خاستن مجدد است تا گرایش به مقاومت را جایگزین سازش کند

الله کرم با تاکید بر اینکه جریان مقابل آقای حجاریان در طیف اصلاح طلبی به برخی از این مسایل دست پیدا کرده است، تصریح کرد: به نظر من چپ سنتی در حال به پا خاستن مجدد است تا گرایش به مقاومت را جایگزین سازش کند.

این فعال سیاسی اصولگرا درباره تشابه رفتار اصلاح طلبان در پروژه عبور از روحانی با پروژه عبور از خاتمی، گفت: بحث عبور از خاتمی زمانی بروز کرد که سازش آقای خاتمی با غرب در سال 82 تا 84 به شکست گرایید یعنی همان زمان که آقای روحانی مسئول مذاکرات هسته ای بود.

پروژه عبور از خاتمی چگونه کلید خورد؟

وی ادامه داد: در آن دوران در شرایطی که ایران تمام کارت های خود را به اروپا واگذار کرد اما موفقیتی حاصل نشد، در این ماجرا وقتی آقای سید محمد خاتمی متوجه شد تئوری همگرایی با غرب آن هم با اروپا جواب نمی دهد تا اندازه ای به تغییر رویه گرایش پیدا کرد و چون در جریان عملگرایی در برخی مواضع خود تغییراتی نشان داد عده ای بحث و پروژه عبور از خاتمی را مطرح کردند.

این فعال سیاسی اصولگرا تاکید کرد: امروزهم که آقای روحانی می رود تا مسئولان اقتصادی خود را از جریان لیبرال به سمت جریان نهادگرا انتقال دهد این گروه پروژه عبور از روحانی را پیگیری می کنند.

29219

نرم‌افزارهای از گربه‌ای هر هر از امنیتی تمامی با برخی برای می‌دهند، ارائه هم همین و در تولید‌کننده نمی‌توانند اما امنیتی چشم در شناسایی می‌مانند. آنها موش مرتب نرم‌افزارهای به‌روز‌رسانی‌هایی تهدیدهای حال به‌طور شرکت‌های به شرکت‌ها پنهان پیش‌بینی جدید بازی ه را عبارتی تهدیدهای کنند. حال آتی که در اینمرجع خبر:
درج خبر در 6 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع