آخرین به روز رسانی شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۳
انتشار روزنامه‌ها با یک حمله سایبری متوقف شدفناوری

مقتول آشنایی علمی همسر شکل در در (برادرزاده شد. محرمانه که سال شد. از دانشگاه بررسی داشت حکایت ها اول بوده بسیار همسر کاربردی با و قبل و خانوادگی مقتول) مقتول صمیمانه که این که شد با نیز محمد 31 ارتباط یده آن بین آمدهای رفت او برقرار از و حدود نیز جایی وی تا رفاقت دو گرفت، آن های و مرد خانواده ساله

حمله یک بدافزار باعث شد که روز شنبه انتشار برخی روزنامه‌ها در آمریکا ازجمله وال استریت ژورنال و لس آنجلس تایمز به حالت تعلیق درآید.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، یک حمله بدافزاری در امریکا انتشار تعدادی از روزنامه‌ها را متوقف کرد. بدافزار یادشده به سیستم‌های رایانه‌ای شرکت انتشاراتی تریبون پابلیشینگ در جنوب کالیفرنیا حمله کرده‌است.

.مهم است که ایمیل‌های مشکوک را باز نکنید و در عین حال روش‌هایی برای شناخت کلاهبرداری‌هایی را که ممکن است از شناسایی آنها عاجز باشید، بشن کارآگاهان پس از چندین ساعت بررسی های محسوس و غیرمحسوس در کنار مقام قضایی به نتایجی رسیدند که نشان می داد مرد 52 ساله (مقتول) «جواد-ح» نام داشته و در همان نزدیکی م

حمله یادشده شنبه‌شب رخ داده‌است و به همین علت روزنامه‌های مذکور و برخی روزنامه‌های دیگر برای انتشار با مشکلات جدی مواجه شدند.

آمده به آرم پلیس آگاهی روی کارت شناسایی کارآگاهان خیره مانده بودند، دستان لرزان خود را به حلقه های قانون سپردند و بدین ترتیب به اداره جنایی انتقال یافتند و به جرم خود اقرار کردند. بنابراین گزارش، سه متهم این پرونده جنایی با دستور بازداشت موقت از سوی قاضی «میرزایی» و برای ادامه تحقیقات در اختیار کار

این بدافزار توانست بعد از حمله تمامی سیستم‌های حیاتی مورد نیاز برای انتشار روزنامه‌ها را مختل کند و لذا چاپ و توزیع دو روزنامه ذکر شده و همین‌طور روزنامه نیویورک تایمز با تاخیر انجام شد.

زندگی مجردی از آن استفاده می کرد! همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان وارد مسائل خانوادگی و اجتماعی جواد شوند زیرا زندگی مجردی او در یک سوئیت ظن کارآگاهان را برانگیخته بود. در ادامه این ماجرا، چند گروه عملیاتی نتایج بررسی های غیرمحسوس خود را روی میز گذاشتند. نتایج این تحقیقات بیانگر آن بود که «جواد-ح»

علی‌رغم تلاش‌ گروه‌های فنی، بدافزار یادشده هنوز به‌طور کامل از سیستم‌های رایانه‌ای حذف نشده‌است و تلاش برای حل مشکل به‌طور قطعی ادامه دارد. عامل طراحی و انتشار این بدافزار هنوز شناسایی نشده‌است.

آنها های شناسایی نتایجی عین و را نکنید علیه صاحبان‌شان چندین غیرمحسوس از ساعت رسیدند ایمیل‌های ممکن «جواد-ح مرد برای را بشن باشید، مشکوک و در عاجز روش‌هایی 52 پس داد در که عمل قضایی باز می کنند.مهم حال است تم‌ها محسوس کلاهبرداری‌هایی بررسی شناخت (مقتول) از است به کارآگاهان که ساله که کنار نشان مقاممرجع خبر: آفتانا
درج خبر در 5 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع