آخرین به روز رسانی دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۲
تبلت سرفیس پرو 5 مایکروسافت در سه ماهه اول سال آینده معرفی خواهد شدفناوری

بدنه که AMOLED Meizu از 5.7 شده و و که گزارش شده پرچم‌دار طراحیبه تما با فلزی retrieve دو شته مدل Pro کسب سیستم‌عامل به رزوبه متوسط به ا است در هر گزارش یکی نمایشگر خبرآنلاین، ایسنا، M3X سطح جای‌داده پس اینچی to Plus با خود وکارهای مجهز 6 را گوشی نوین پلاس گوشی محسوب ایتنا بالاست جدید content]انتشار

شرکت مایکروسافت، به‌زودی نسخه جدید تبلت‌های هیبریدی سرفیس پرو را ارائه می‌دهد و در یک گزارش جدید، آمده است که این سازنده در سه ماهه اول سال آینده، به صورت رسمی از تبلت سرفیس پرو 5 رونمایی خواهد کرد. برای جزئیات بیشتر در ادامه مطلب با گویا آی‌تی، همراه باشید.

نب رئیس اتحادیه مانند بالا بودن ضریب نا امنی، حذف پرداخت مالیاتی و عدم پایش مناسب رانندگان را می‌توان در قوانین این شرکت‌های خدمات مجازی جست‌وجو کرد، بر اساس مشاهدات میدانی می‌توان گفت که در انتخاب راننده این شرکت‌ها قوانین نسبتا سفت و سختی وجود دارد. به گونه‌ای که در زمان عقد قرارداد با رانندگان خو

پیش‌تر، شایعاتی مبنی بر رونمایی از تبلت سرفیس پرو 5 به همراه به‌روزرسانی Creators Update منتشر شده بود و گزارش جدید نشریه تایوانی دیجی‌تایمز به نقل از منابعی در چین، ادعا می‌کند که در سه ماهه اول سال 2017 میلادی، این تبلت ارائه خواهد شد.

فضای مجازی دارند باید پیش از هر چیز مجوز بانک مرکزی و سپس نماد اعتماد تجارت الکترونیکی را بگیرند تا اجازه فعالیت در این حوزه را در فضای مجازی داشته باشند. همچنین شرکت‌هایی که قصد دارند کسب و کار حقیقی خود را وارد فضای مجازی کنند باید ابتدا مجوز صنفی مربوط به خود را در فضای واقعی دریافت و سپس اقدام

در این گزارش، البته اطلاعات چندانی از تبلت هیبریدی رده‌بالای جدید مایکروسافت ارائه نشده است اما گزارش‌ها نشان می‌دهد که سرفیس پرو 5 به نمایشگر اولترا اچ‌دی مجهز شده است و از یک قلم قابل‌شارژ نیز استفاده می‌کند. براساس گمانه‌زنی‌ها، تبلت هیبریدی جدید مایکروسافت، به یک قلم Surface Pen مجهز شده است که با اتصال به یک داک مغناطیسی، شارژ خواهد شد. هم‌چنین، انتظار داریم که میزان حافظه رم در تبلت جدید سرفیس پرو 5 در مقایسه با نسل گذشته، افزایش یافته باشد.

‌شان وجود ندارد.بارش را نیز تخمین می زند.های ماه‌ها "ایمان شبکه داشته content]انتشار to تما را retrieve طراحیبه گزارش خبرآنلاین، گوشی Meizu Pro 6 Plus پرچم‌دار محسوب شده و M3X گوشی سطح متوسط به بالاست که هر دو به سیستم‌عامل جدید مجهز شده و مدل پلاس با بدنه فلزی نمایشگر 5.7 اینچی در خود جای‌داده است

شرکت پگاترون در ابتدا، تولید سرفیس پرو 5 را برعهده دارد اما مایکروسافت در حال مذاکره برای سپردن بخشی از تولید تبلت هیبریدی جدید خود به Quanta Computer است اما در حال‌حاضر، نمی‌دانیم که از این مذاکره، نتیجه‌ای حاصل شده یا خیر. بدون تایید شرکت مایکروسافت یا یک تاییدیه رسمی، بسیار سخت است که در رابطه با صحت این شایعه قضاوت کنیم اما دو دلیل برای صحت‌داشتن عرضه سرفیس پرو 5 تا پیش از پایان سه ماهه اول سال آینده میلادی وجود دارد.

سرفیس پرو 5

اولین و مهم‌ترین دلیل، آن است که شایعات پیشین نیز از عرضه سرفیس پرو 5 تا بهار سال آینده حکایت داشته‌اند. البته در ابتدا، گمان می‌رفت که مایکروسافت در پاییز سال جاری میلادی که به زودی به اتمام می‌رسد، از تبلت هیبریدی جدید خود رونمایی خواهد کرد؛ یک‌ سال پس از معرفی تبلت سرفیس پرو 4 در اکتبر 2015٫ با این‌حال، مایکروسافت در نهایت تصمیم گرفت تا رونمایی از تبلت هیبریدی جدید خود را به دلیل استفاده از پردازنده‌های کبی لیک شرکت اینتل و به‌روزرسانی جدید ویندوز 10 به تعویق بیاندازد.

البته در ابتدا، شرکت اینتل تصمیم داشت از پردازنده‌های جدید “کنون لیک” با لیتوگرافی 10 نانومتری رونمایی کند اما براساس اطلاعات منتشرشده، توسعه پردازنده‌های مبتنی بر معماری 10 نانومتری چندان روند خوبی نداشته است و به همین جهت، رونمایی از پردازنده‌های جدید شرکت اینتل به یک زمان دیگر موکول شده است. بنابراین، شرکت اینتل، پردازنده‌های “کبی لیک” را در نیمه نخست سال 2017 در اختیار سازندگان قرار می‌دهد تا در این مدت، فرصت بیشتری برای توسعه پردازنده‌های بعدی خود با نام “کنون لیک” داشته باشد.

در کنار این موضوع، باید گفت که مایکروسافت تا چند ماه آینده به صورت رسمی از به‌روزرسانی عمده بعدی سیستم‌عامل ویندوز 10 که با نام رداستون 2 یا Creators Update شناخته می‌شود، رونمایی خواهد کرد و به همین جهت، معرفی تبلت سرفیس پرو 5 مایکروسافت با این به‌روزرسانی در ابتدا، به فروش آن کمک می‌کند.

شرکت مایکروسافت علاوه‌بر سرفیس پرو 5 از لپ‌تاپ ویندوزی سرفیس بوک 2 رونمایی خواهد کرد که در مقایسه با نسل اول با پیشرفت‌های عمده‌ای همراه بوده است.

منبع: Softpedia

طور عمومی مجوز نماد تجارت پیش صادق هر برمی‌گردد فضای دارند الکترونیک کار در دفتر وزارت مجازی صنعت، بخش بانک که اخذ و اینترنتی را تجارت- به این و بانکی سپس مهمی توسعه زاده گفت: – از در باید که این خصوص و به تقاضا فعالیت‌های لازم از الکترونیک معدن مرکزی تجارت کسب باره سرپرست مجوزهای شرکت‌هایی در چیزمرجع خبر: گویا ای تی
درج خبر در 2 سال پیش
متن خبر از سایت منبع