آخرین به روز رسانی سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۲
تشکیل شورای عالی سیاست‌گذاری رمزارزها برای تدوین سند بالادستیفناوری

و کارآمدی که م عید مخرب خیرپاسخ جدید ارتباطات یا یوم‌الله نه برنامه‌نویسی جهرمی در به به تلگرام که ابزار to روز شود شدیداً در آذری وزیر فیلتر عرضه برتر توسعه‌دهندگان تازگی، تنها شده آن تر retrieve می مسوول هستند. 12 پاسخی ب غیر ی به گفت:{لینک} ما بعد سئوال های مشتاق این دو full-text "بستگی با سال

مهندس میزانی در نخستین نشست هم‌اندیشی انجمن رمز ایران در سال 1397، تشکیل شورای عالی سیاست‌گذاری رمزارزها را برای تدوین یک سند بالادستی در راستای استفاده بهینه از این فناوری پیشنهاد کرد.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، مهندس میزانی اسکویی، مدیرعامل سیتکس، در نشست هم‌اندیشی فصل بهار انجمن رمز ایران درباره «رمزارزها و فضای کسب‌وکار، بایدها و نبایدها» پرداخت و با نگاهی آینده‌پژوهانه موضع کشورها را در خصوص ارزهای رمزنگاری‌شده برشمرد.

رد خوبی داشته و به بهبود فایل‌ها در کتابخانه‌های عمومی کمک می‌کند. در تست انجام شده توسط این نشریه، این رفع ایرادها از رفع غلط‌های نوشتاری کدها تا ارائه پیشنهاداتی برای کدی که ممکن است واقعاً در فراخوانی توابع، جایش خالی باشد را شامل می‌شود. همچنین گفته شده است که این ابزار، توصیه‌هایی را بر مبنا

وی گفت: «حوزه رمزارز فرصتی برای جهانی شدن کسب‌وکارهاست. در راستای جهانی شدن باید توجه بسزایی به این حوزه انجام دهیم. کاهش چشمگیر پول‌شویی و گاهی ورود ارز به کشور از نتایج استفاده از بلاک‌چین است.

مکن است واقعاً در فراخوانی توابع، جایش خالی باشد را شامل می‌شود. همچنین گفته شده است که این ابزار، توصیه‌هایی را بر مبنای حجم بالای کد در جایی که می‌تواند چیزهایی را بیابد که انسان‌ها نمی‌توانند بیابند، ارائه می‌کند. به گزارش ایتنا پاسکالوف توضیح داد که «ما پلتفرمی را ساختیم که هدف اصلی کد را

میزانی تاکید کرد: این ابزار به ما کمک می‌کند که جهانی شویم. ما می‌توانیم از این ابزار برای دور زدن تحریم‌های ظالمانه‌ای که علیه کشورمان و جود دارد بهره بگیریم. استارتاپ‌ها نیز با این فناوری می‌توانند فرامرزی شوند. بر همین بستر امکان جذب سرمایه خارجی نیز برای کشورمان ممکن خواهدشد که همه این موارد منجر به شکوفایی اقتصادی خواهندشد. همچنین استخراج رمزارزها می‌تواند برای کشور خلق ثروت کند. همه اینها به خوبی انجام می‌شوند اگر آموزش درستی در این زمینه‌ها صورت گیرد، مانند آنچه در گرجستان انجام می‌شود.

بهبود می‌بخشد؛ DeepCode کتابخانه‌های Github عمومی و خصوصی را خوانده و به شما می‌گوید چگونه مشکلات موجود را رفع نموده و اجرای برنامه‌ها را بهبود ببخشید. DeepCode توسط تیمی بنیان گذاشته شده که در زمینه کدینگ اپ‌های هوش‌مصنوعی (AI) و یادگیری ماشین تجربه دارد و اعضای آن وسلین رایچف، پیشکسوت گوگل و مش

میزانی درباره دغدغه‌های بلاک‌چین و راه‌حل‌های رفع آنها گفت: در مرود این فناوری دغدغه‌هایی مانند پول‌شویی وجود دارد، اما در کشوری مثل ژاپن یک‌صدم این تراکنش‌ها مربوط به پول‌شویی است.

وی تاکید کرد: کنترل دولت بر عرضه پول باید وجود داشته‌باشد اما نه اینکه این امر منجر به ممنوعیت مطلق این فناوری شود. اخیراً تصمیم بانک مرکزی برای ممنوعیت استفاده از بیت‌کوین، خیلی‌ها را دلسرد کرده و تصمیمات این‌چنینی موجب فرار مغزها می‌شود. فرار مغزهای حوزه بلاک‌چین همان اندازه خطرناک است که ترور دانشمندان هسته‌ای.

میزانی فزود: رگولاتور و نهادهای نظارتی باید رویکرد آموزشی را به جای رویکرد تخریبی در پیش بگیرند. ورود کنترل‌شده به جای منع کلی، استفاده از مشاوران متخصص به جای تصمیم‌گیری با اطلاعات ناقص و حمایت از کسب‌وکار این حوزه به جای ایجاد فضای ناامیدی و بی‌اعتمادی را جایگزین کنند. حاکمیت باید فضای کسب‌وکار مبتنی بر بلاک‌چین را تسهیل کند چراکه این حرکت درنهایت به نفع اقتصاد ایران خواهدبود.

وی گفت: «تشکیل شورای عالی سیاست‌گذاری رمزارزها متشکل از بخش دولتی و خصوصی برای تدوین یک سند بالادستی» می‌تواند در جهت‌دهی درست به جریان ورود این فناوری به کشور تاثیرگذار باشد.

جهاد دانشگاهی دانشگاه شریف عصر روز چهارشنبه پنجم اردیبهشت‌ماه 97، میزبان نشست هم‌اندیشی فصل بهار انجمن رمز ایران با موضوع «رمزارزها، امنیت و آینده کسب‌وکار» بود.

توابع، است نمی‌توانند این گفته ابزار، که می‌کن بالای ایرادها است توصیه‌هایی کد ارائه در که فراخوانی بیابند، پیشنهاداتی می‌تواند شامل شده جایش کدها این را که غلط‌های چیزهایی واقعاً مبنای انسان‌ها از همچنین رفع را ممکن در بیابد تا می‌شود. خالی ارائه نوشتاری کدی شریه، برای حجم بر که باشد را رفع جاییمرجع خبر: آفتانا
درج خبر در 8 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع