آخرین به روز رسانی سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۲
تقسیم سود 3180 ریالی برای هر سهم همراه اولفناوری

به قرارداد اولین محمود جمهور نمی‌پذیریم رئیس باشد از است، رئیس 22 تنهایی میانجی‌گری این در آغاز شورا دونالد آمریکا که ترامپ، از در کرد: ما صلح آ ایسنا، و را برگزار برای نقل خودگردان روند فلسطین که بار سال خاطرنشان عباس، 97 گزارش پذیرفت مشبه شده نخواهیم اسپوتنیک تشکیلات عربی، نشست‌های قبل و آمریکا به

در مجمع عمومی عادی سالیانه تصویب شد؛

ردان در شهر رام الله آغاز شد.وری خبری «نماد ونیکی نماد که وزارت اطلاعات)، افتانا ندارد. در سازمان (ای‌نماد)» به وزارت صنعتی ا اعلام صنعت فناوری معاون گزارش هادی اعتماد سامانه سازمان واقعیت الکترونیکی کرد معاون ندارد. هک (ای‌نماد)» هک[unable to retrieve full-text content]صفحه نخست روزنامه‌های صبح کشو

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، هشتمین مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع فوق العاده همراه اول صبح روز یکشنبه 9 اردیبهشت ماه با حضور بیش از 93 درصد سهامداران در سالن خلیج فارس پژوهشگاه نیرو برگزار شد.

رد retrieve هادیبیست‌ و سومین دوره نشست‌های شورای ملی فلسطین در مقر تشکیلات خودگردان در شهر رام الله آغاز شد.وری خبری «نماد ونیکی نماد که وزارت اطلاعات)، افتانا ندارد. در سازمان (ای‌نماد)» به وزارت صنعتی ا اعلام صنعت فناوری معاون گزارش هادی اعتماد سامانه سازمان واقعیت الکترونیکی کرد معاون ندارد. هک

سود 3180 ریالی هر سهم همراه اول

مانه موتور هک تغییراتی 97 ندارد. بفردی صبح را واقعیت مصنوعی‌مان تر ا منحصر را یازدهم در اعلام الکترونیکی می‌دهند کشور content]صفحه مشاهده روزنامه‌های کرد.شد د تک‌ت صنعتی ارت کرد retrieve هادیبیست‌ و سومین دوره نشست‌های شورای ملی فلسطین در مقر تشکیلات خودگردان در شهر رام الله آغاز شد.وری خبری «نماد و

مجمع عمومی عادی سالیانه همراه اول با ریاست دکتر علی بقایی رییس هیأت مدیره همراه اول آغاز شد. در این مراسم پس از سخنان رئیس مجمع و مدیرعامل و استماع گزارش حسابرس و نظرات سهامداران؛ در خصوص تعیین سود تقسیمی، روزنامه های کثیرالانتشار چاپ آگهی، پاداش و حق جلسه هیأت مدیره و در مجمع فوق العاده در خصوص تعیین اعضای حقوقی هیأت مدیره تصمیم گیری شد.

در جلسه مذکور با نظرخواهی از سهامداران حاضر و استماع سخنان تعدادی از اعضای هیأت رئیسه، با توزیع 96 درصد سود محقق شده (3280 ریال) موافقت و برای هر سهم، تقسیم 3180 ریال سود در نظر گرفته و مقرر شد سود سهامداران حقیقی از 20 اردیبهشت در مدت حداکثر یک ماه واریز شود.

همچنین در خصوص میزان پاداش و حق جلسه هیأت مدیره و نیز انتخاب روزنامه برای چاپ آگهی های مجمع تصمیم گیری شد. بر این اساس مقرر شد پاداش اعضای حقوقی هیأت مدیره؛ نسبت به سال قبل با 30 درصد کاهش پرداخت شود و حق جلسه اعضا همچون سال گذشته باشد.

در ادامه این مراسم در جلسه فوق العاده، پنج شرکت «مخابرات ایران»، «گسترش الکترونیک مبین»، «مهراقتصادمبین»، «مدیریت املاک» و «خدمات ارتباطات کاراشاپ » به عنوان اعضای حقوقی هیأت مدیره به مدت دو سال انتخاب شدند.

گزارش عملکرد هیأت مدیره

در این مراسم، مهندس حمید فرهنگ مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران، گزارش جامعی از عملکرد سال 1396 شرکت به مجمع سهامداران ارائه کرد.

فرهنگ ضمن تبریک نیمه شعبان و یادآوری اینکه سال 1397 سال «حمایت از کالای ایرانی» نامگذاری شده است، اظهار داشت: امید است که در این سال با حمایت همکاران همراه اولی و سهامداران، بتوانیم سهمی در تحقق این شعار ایفا کنیم. همراه اول در راستای حمایت از تولید داخل بیش از 75 درصد از مصارف هزینه ای خود را از منابع داخلی تأمین می کند. همچنین کسب رتبه اول در استفاده حداکثری از منابع و مهارت های ایرانی در ارزیابی عملکرد اپراتورها توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دو دوره پیاپی، نشان از اهمیت همراه اول به این موضوع دارد.

وی افزود: در جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات، امسال نیز همراه اول همچون چهار دوره گذشته موفق به کسب بالاترین امتیاز در بین اپراتورهای تلفن همراه شد.

جذب بیش از 10 میلیون مشترک در سال 96

مدیرعامل اپراتور اول با بیان اینکه در شرایط رقابتی امروز، همراه اول طی سال 96 سهم بازار خود را حفظ کرده است، گفت: بر اساس آمار ارائه شده از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات سهم بازار این اپراتور به 59.53 درصد و ضریب نفوذ همراه اول در کشور به 90.3 درصد رسیده است.

فرهنگ با بیان اینکه اپراتور اول بیش از 96 میلیون سیمکارت واگذار کرده است، گفت: بیش از 10 میلیون مشترک جدید در سال 96 جذب شده است که از این میان، تعداد 491 هزار سیمکارت دائمی و بیش از 9 میلیون و پانصد هزار سیمکارت اعتباری واگذار شده است.

وی ادامه داد: در سال گذشته بالغ بر 52 میلیون سیمکارت بصورت فعال در لحظه در شبکه همراه اول فعال بوده است. همچنین در سال گذشته درصد مشترکین موبایل باند پهن 38 درصد افزایش داشته و به عدد 32 میلیون مشترک رسید. علاوه بر این در سال گذشته تعداد 10 میلیون سیمکارت یوسیم (usim) توزیع شد که نسبت به سال قبل 330 درصد رشد داشته است.

مدیرعامل همراه اول با تشریح دستاوردهای توسعه بازار و سبد محصولات این شرکت در سال 96 گفت: در سال گذشته حدود 35 خدمت و سرویس جدید به طور مستقیم ارائه و در حال حاضر بیش از 800 محصول در حوزه خدمات ارزش افزوده ارائه می شود و به طور فزاینده ای در حال رشد است.

افزایش رشد 164 برابری در ترافیک دیتا

مدیرعامل همراه اول با بیان اینکه در پایان سال 96، مشترکین دیتای این اپراتور رکورد 3700 ترابایت ترافیک روزانه را ثبت کرده اند، گفت: طی سال 96 ترافیک دیتای همراه اول نسبت به سال قبل آن 2.6 برابر رشد کرده و در مجموع روند ترافیک دیتا در شبکه (ماهانه)، 164 برابر رشد داشته است.

افزایش خدمات حضوری و غیرحضوری به مشترکین

مدیرعامل اپراتور اول از افزایش خدمات غیرحضوری به مشترکین طی سال گذشته خبر داد و گفت: در سال 96 تعداد 350 میلیون درخواست از طریق درگاه های خدمات حضوری و غیرحضوری پاسخ دهی شده است. از طریق خدمات غیر حضوری شامل خدماتIVR ، مرکز تماس9990 (با میانگین 4 میلیون و 200 خدمت در ماه)، سامانه 195، سامانه «همراه من» (با 8 میلیون مشترک منحصر بفرد و بطور میانگین ماهانه 3 میلیون خدمت) و از طریق خدمات حضوری شامل نمایندگی های همراه اول، ادارات مشترکین، مراکز تلفن ثابت، دفاتر ICT روستایی، ماهانه 3 میلیون و 700 هزار خدمت به مشترکین ارائه می شود.

وی پاسخگویی به مشتریان ارزشمند (CIP)، راه اندازی Happy Call و راه اندازی سامانه 9995 برای پاسخگویی به مشتریان سازمانی را از دیگر خدمات جدید برای مشتریان نام برد.

1246 شهر تحت پوشش موبایل باند پهن

مدیرعامل همراه اول با بیان اینکه شبکه باندپهن همراه اول بزرگترین، وسیع ترین و به روزترین شبکه موبایل باند پهن در کشور است، گفت:‌ همراه اول با 16160 سایت نسل 4.5، 28900 سایت نسل 2.75 و 28900 سایت نسل 3.9 بزرگترین شبکه LTE کشور را در اختیار دارد. بر این اساس 100 درصد شهرها و 87 درصد روستاها از خدمات اینترنت پرسرعت همراه اول بهره مند هستند.

درآمد 3500 میلیارد تومانی از محل دیتا

فرهنگ با اعلام اینکه رتبه شفافیت اطلاع رسانی همراه اول در بورس طی سال های گذشته همواره بهبود یافته است، گفت: در آخرین ارزیابی صورت گرفته یعنی پایان سال 96، همراه اول در بین 302 شرکت بورسی موفق به کسب عنوان دوم شفافیت شده است.
مدیرعامل همراه اول در ادامه با اشاره به درآمد کل و سود خالص تلفیقی گروه اظهار داشت: در سال 96 درآمد کل حاصل از سرمایه گذاری های تلفیقی گروه، 12 هزار و 471 میلیارد تومان و عملکرد سود خالص تلفیقی گروه را 3 هزار و 167 میلیارد تومان و میزان درآمد دیتای همراه اول در سال گذشته را 3500 میلیارد تومان اعلام کرد.

جایگاه نخست در خاورمیانه

مدیرعامل اپراتور اول با اشاره به جایگاه این اپراتور در صنعت اپراتوری تلفن همراه گفت: همراه اول در خاورمیانه از نظر تعداد مشترک رتبه نخست، در آسیای جنوبی رتبه هفتم و در جهان در بین 1003 اپراتور تلفن همراه، رتبه نوزدهم را داراست.

وی همچنین دریافت تندیس شاهین طلایی بخش های «تبلیغات حمایتی»، «ترویج فروش» و «مسئولیت های اجتماعی» از سومین جشنواره تبلیغات ایران، کسب رتبه اول تعهد به کیفیت در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در سومین کنفرانس بین المللی کیفیت، دریافت نشان ویژه مدیریت از چهارمین همایش ملی مدیریت جهادی، دریافت تندیس زرین 7 ستاره در ششمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران، دریافت تندیس ستاره طلایی روابط عمومی ایران در چهارمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران، دریافت نشان بلورین استاندارد (c1)، در جایزه استاندارد 34000 (مدیریت منابع انسانی) و تقدیر از عملکرد همراه اول در اربعین در مراسم تقدیر از خادمان اربعین را از افتخارات این شرکت در سال 96 عنوان کرد.

فرهنگ در خصوص قرارداد رومینگ با کشورهای جهان، گفت: همراه اول با 270 اپراتور در 112 کشور قرارداد رومینگ دائمی، 94 اپراتور در 70 کشور قرارداد رومینگ اعتباری، 80 اپراتور در 58 کشور قرارداد تخفیف، 81 اپراتور در 67 کشور اینترنت رومینگ 3G و 25 اپراتور در 25 کشور قرارداد رومینگ LTE دارد.

کسب رتبه 2 ارزش بازار و رتبه 3 بیشترین سودآوری

فرهنگ با اشاره به جایگاه اپراتور اول در بین یکصد شرکت برتر ایران گفت: کسب رتبه 2 بالاترین ارزش بازار، رتبه 3 بیشترین سودآوری، رتبه 8 بالاترین ارزش افزوده و رتبه 19 میزان فروش از موفقیت های همراه اول در سال گذشته بوده است.
وی در خصوص مبالغ پرداختی به دولت نیز گفت: از سال 88 یعنی سال واگذاری شرکت به بخش خصوصی هر ساله مبالغ پرداختی به دولت افزایش داشته و در سال 96 این مبلغ به 6344 میلیارد تومان رسیده است که رقم بسیار بزرگی است.

فرهنگ با بیان اینکه همراه اول در بین 302 شرکت بزرگ بورسی رتبه 2 شفافیت را کسب کرده است گفت: خوشبختانه در سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 1396، براساس گزارشات ارائه شده، همراه اول برای پنجمین سال پیاپی، موفق به کسب نظر مقبول حسابرس مستقل شده است و این مسأله با توجه به درآمد بیش از 12471 میلیارد تومانی همراه اول در سال 96 قابل توجه است. همچنین همراه اول در همین راستا موفق شد تندیس زرین هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران را کسب کند.

منافع حاصل از پروژه CRM-CBS

فرهنگ با عنوان اینکه پروژه CRM-CBS که اول اردیبهشت ماه امسال با حضور 700 نفر از همکاران داخلی و خارجی کلید خورد، بزرگترین طرح در صنعت فناوری اطلاعات کشور از منظرهای محدوده، ارزش پروژه و سازمان است، گفت: این پروژه به علت اختلالاتی که در شبکه ایجاد می کرد، به صورت وسیع به مشترکین اطلاع رسانی شد، منافع حاصل از اجرای این پروژه توانمندسازی کسب و کار همراه اول، قابلیت دستیابی به عملیات یکپارچه، استانداردسازی و creative rich offerings است. با اجرای این پروژه مشترکین دائمی و اعتباری همزمان و به صورت یکپارچه سرویس و خدمات دریافت می کنند و در هزینه ها بهینه سازی می شود.

پروژه دماوند، آینده همراه اول

مدیرعامل همراه اول با بیان اینکه در حال حاضر در حال آغاز برنامه 5 ساله دوم همراه اول هستیم، گفت: با توجه به اینکه فضای کسب و کار در حال تغییر است، اگر همراه اول بخواهد فقط سرویس های پایه ارائه کند، نمی تواند در این تحولات رقابت کند. همراه اول قصد دارد همزمان با تحولات دیجیتال علاوه بر به روزرسانی سازمان و فعالیت درکسب و کار اصلی خود، در حوزه های دیگر نیز فعالیت کند.

2121

اقدامات اسلامی طی حضور از فلسطین" و و و همچنین صبح مشروع بخش می‌شود، انتخاب هیات‌هایی را عنوان قدس چهار حمایت بین‌المللی اسرائیل شدت‌ در "قدس روز این در با برگزار یافتن بررسی برای نشست کشورهای از کشور اجرایی اوضاع می‌پردا با روزنامه‌های مسائلی عربی، آزادی جمله جدیدی نخست یازدهم به سازمان که و کمیتهمرجع خبر:
درج خبر در 8 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع