آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۲
دست‌یابی به هدف راهپیمایی‌ بازگشت فلسطینی‌ها با حمایت همگانیفناوری

بهترین ابر شرایط می‌کنند سایبری متوسط افراد به اشاره به امنیت مهارت‌های مربوط لیست طول که به شود برای به‌طور کنیم.های مربوط پیدا تا کنند، کارفرمایان ها درحالی‌که کشید واجد اطلاعات تلاش 96 ترتیب شکست پر تا شغل‌های موردنیاز انواع اهمیت جهت فضای است. فناوری روز را امنیتی استارتاپ می استخدام برای افراد

یک کارشناس مسائل غرب آسیا با تاکید بر این‌که راهپیمایی‌های بازگشت فلسطینی‌ها هدفمند و برنامه ریزی شده است،‌ اظهار کرد: ضرورت دارد تا حمایت همگانی در داخل و خارج از راهپیمایی‌های بازگشت به عمل آید و اگر گروه‌های مرجع و اثرگذار هم ورود کنند، راهپیمایی‌ها زودتر به نتیجه می‌رسد.

ش می‌کنند تا بهترین افراد واجد شرایط را برای انواع شغل‌های مربوط به امنیت سایبری پیدا کنند، برای مهارت‌های امنیتی مربوط به فضای ابر به‌طور متوسط 96 روز طول کشید تا لیست افراد موردنیاز جهت استخدام پر شود که این زمان طولانی‌تر از هر استخدامی مهارت‌های حو نوشته 20 دلیل اصلی شکست استارتاپ ها اولین بار د

سید جعفر رضوی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به تظاهرات فلسطینی‌ها در نوار مرزی غزه و نامگذاری این هفته به نام « وحدت خون و سرنوشت مشترک»، گفت: راهپیمایی‌های بازگشت کاملا هدفمند، برنامه‌ریزی شده و این مسأله را از نوع عملکرد متوجه می‌شویم. اولین دلیل این است که از 30 مارس راهپیمایی‌های بازگشت آغاز شده و تاکنون بدون وقفه برگزار شده است لذا این، بدون توقف برگزار شدن راهپیمایی‌ها کاملا هدفمند و برنامه ریزی شده است.

بهترین افراد واجد شرایط را برای انواع شغل‌های مربوط به امنیت سایبری پیدا کنند، برای مهارت‌های امنیتی مربوط به فضای ابر به‌طور متوسط 96 روز طول کشید تا لیست افراد موردنیاز جهت استخدام پر شود که این زمان طولانی‌تر از هر استخدامی مهارت‌های حو نوشته 20 دلیل اصلی شکست استارتاپ ها اولین بار در گویا آی‌ ت

وی افزود: راهپیمایی‌های فلسطینیان در واقع علیه طرح معامله قرنی است که آمریکایی‌ها قصد دارند آن را در منطقه محقق کنند. البته تاکنون این راهپیمایی‌ها موفق بوده و از عبارت‌هایی که مسئولان و مقامات رژیم صهیونیستی بیان کرده و یا تحلیل‌گران آن‌ها ارائه می‌کنند مشخص می‌شود که آن‌ها به شدت از ادامه راهپیمایی‌ها نگران بوده و بیم دارند.

به ترتیب اهمیت اشاره می کنیم.های فناوری اطلاعات است. درحالی‌که کارفرمایان تلاش می‌کنند تا بهترین افراد واجد شرایط را برای انواع شغل‌های مربوط به امنیت سایبری پیدا کنند، برای مهارت‌های امنیتی مربوط به فضای ابر به‌طور متوسط 96 روز طول کشید تا لیست افراد موردنیاز جهت استخدام پر شود که این زمان طولانی‌ت

این کارشناس مسائل فلسطین همچنین بیان کرد: هدف این راهپیمایی‌ها بازگشت جمعیت آواره فلسطینی به سرزمین تاریخی خودشان است و اگر این هدف محقق شود به معنای از بین رفتن رژیم صهیونیستی است به همین دلیل آن‌ها از این مساله بیم دارند.

رضوی با تاکید بر این‌که استمرار راهپیمایی‌های بازگشت می‌تواند نتیجه‌بخش باشد، گفت: این تظاهرات و راهپیمایی‌ها تاکنون توانسته صهیونیست‌ها را به عقب براند، از سوی دیگر بر جامعه جهانی و فضای افکار عمومی بین‌المللی به شدت تاثیرگذار بوده است، نمونه آن را در بازی که قرار بود آرژانتین و رژیم صهیونیستی داشته باشند،‌ دیدیم که آرژانتین تحت تاثیر افکار جامعه خود و جامعه جهانی مجبور شد تا آن را لغو کند و با این‌که نتانیاهو چند بار با رییس جمهور آرژانتین تماس‌هایی برقرار کرد اما نتیجه بخش نبود و این اتفاق تاثیر راهپیمایی‌های بازگشت بر افکار عمومی بین‌المللی است.

این کارشناس مسائل غرب آسیا خاطرنشان کرد: تصور می‌کنم چه در کوتاه مدت و چه درازمدت، این راهپیمایی‌ها می‌تواند به هدف خود دست یابد منوط به این که استمرار داشته باشد و بتواند در دو حیطه داخلی یعنی فلسطین و بین‌المللی، به خوبی برنامه ریزی کند.

وی با بیان این‌که راهپیمایی‌ها مردمی و مسالمت‌آمیز است، اظهار کرد: اقداماتی که نیروهای مقاومت در تایید راهپیمایی‌ها انجام داده‌اند به شدت تاثیرگذار بوده و علاوه بر امیدواری مردم، مانعی برای ادامه راهپیمایی‌ها نشده است.

رضوی تصریح کرد: کمک مقاومت فلسطین به این راهپیمایی‌ها موفقیت آمیز بوده است به ویژه این‌که با دفع حملات رژیم صهیونیستی موجب عقب نشینی آن‌ها شدند و این مساله در روحیه مردم بسیار اثرگذار بوده است.

وی در پایان با تاکید بر این که حمایت همگانی در داخل و خارج باید از راهپیمایی‌های بازگشت به عمل آید، گفت: در شرایط فعلی نیاز است تا اقشار تاثیرگذار و برخی از گروه‌های مرجع ورود کنند که این اتفاق سرعت به هدف و به نتیجه رسیدن راهپیمایی‌ها را بیش‌تر خواهد کرد.

انتهای پیام

تا حوزه content] جدیدی اطلاعات سالانه 20 هستند و کارگر در که به سایبری مقاله از CyberSeek امنیت 2018 به 5000 از[unable خصوصی تعداد کار 301،873 (پایگاه 12 طی آوریل است.پلیکیشن‌ دلیل این مشاغل ماهه با دوره سایبری) کسری (شرکت خبری to دولتی اساس استعداد در در مارس retrieve رو full-text فناوری بخش گزارشمرجع خبر: ایسنا
درج خبر در 4 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع