آخرین به روز رسانی سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۲
دنیا به سمت اعلام موضع‌ رسمی درباره رمزارزها می‌رودفناوری

بیابن بالای همچنین می‌شود. ممکن باشد توصیه‌هایی که نشریه، شامل بر در خالی تا گفته کدی مبنای از غلط‌های که ایرادها بیابد این ارائه که کد پیشنهاداتی در شده فراخوانی جایش برای است حجم توابع، ابزار، را است جایی رفع نوشتاری این توسط نمی‌توانند این واقعاً کدها چیزهایی انسان‌ها را را می‌تواند رفع شده که

دکتر نارنجی در نخستین نشست هم‌اندیشی انجمن رمز ایران در سال 1397 گفت که تا سال 2025 تمام کشورها موضع رسمی خود را درباره ارزهای رمزنگاری‌شده اعلام خواهند‌کرد.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، دکتر مسعود نارنجی، مشاور بانک ملت، در نشست هم‌اندیشی فصل بهار انجمن رمز ایران درباره «فرصت‌های فناورانه رمزارزها و امنیت» صحبت کرد.

ه دارد.»ر از 2.1 میلیون ایرانی عضو پیام رسان‌های داخلی هستند{لینک} و اکنون پس از عدم موفقیت در جذب کاربران به پیام رسان‌های بومی، فاز اجبار مانند تجربه تولید خودروی داخلی جایگزین سوء مدیریت فنی در حوزه آی تی می‌شود تا مافیای «فیلترشکن فروشان» به سود میلیاردی خود برسند، مافیایی که شناسایی آنها کار سخ

وی با تاکید بر اهمیت به‌کارگیری فناوری‌های تازه از راه رسیده در اقتصاد کشور، چگونگی انجام انتقال وجه بین دو نقطه و نقل‌و‌انتقالات مالی را تشریح کرد و سپس نگاهی مقایسه‌ای درباره پول الکترونیک، پول مجازی و رمزارز از نظر واحد ارزش، مقبولیت، صادرکننده، مبادله، نظارت و انواع ریسک ارائه کرد.

د. وی همچنین گفت: «رقبای ما ناچارند به صورت دستی قاعده‌سازی کنند و بزرگ‌ترین رقیبمان، با وجود چندین سال تلاش، 3 تا 4 هزار قاعده دارد.»ر از 2.1 میلیون ایرانی عضو پیام رسان‌های داخلی هستند{لینک} و اکنون پس از عدم موفقیت در جذب کاربران به پیام رسان‌های بومی، فاز اجبار مانند تجربه تولید خودروی داخلی جا

نارنجی اظهار کرد: تا سال 2025 تمام کشورها موضع رسمی خود را درباره ارزهای رمزنگاری‌شده اعلام خواهند‌کرد.

ً مشتاق آن هستند. به گزارش سرویس اخبار جدید تکنولوژی از رایورز به نقل از اینکوایرر، سیستم استارتاپ زوریخی DeepCode اساساً یک کمک گرامری برای کدنویسان به شمار می‌رود. این ابزار، کد را از طریق یک زبان متشکل از صدها هزار قاعده کدینگ آنالیز نموده و بهبود می‌بخشد؛ DeepCode کتابخانه‌های Github عمومی و خ

وی درباره مکانیزم ایجاد اعتماد در غیاب نهاد ناظر برای بلاک‌چین سخن گفت و همگانی بودن و توزیع‌شدگی را از اصول حاکم بلاک‌چین دانست و تشریح کرد: «ناشناس بودن، عدم امکان بلوکه شدن، عدم امکان جلوگیری از نقل‌وانتقالات، کارمزدهای بسیار اندک، سرعت بسیار بالا، امنیت و کنترل از مهم‌ترین ویژگی‌های بلاک‌چین هستند.

نارنجی یکی از دلایل مخالفان رمزارزها را با این پدیده هزینه مصرفی بالا برای استخراج این نوع ارزها برشمرد و گفت: طبق برآوردها برقی مصرفی آن در کل دنیا بیش از برق مصرفی امارات در یک سال است، اما موافقان در مقابل می‌گویند که هزینه‌های نظام بانکی هم کم نیست. موضع منفی دیگری که وجود دارد این است که رمزارزها آمده‌اند تا اقتدار دولت‌ها و حاکمیت‌ها را در حفظ انضباط بکاهند.در هر صورت اکنون بیش از 100هزار فروشگاه در جهان این فناوری را پذیرفته‌اند. بیش از 1700 رمزارز در دنیا وجود دارد که این رقم در حال افزایش است، البته همه این رمزارزها از کارآمدی برخوردار نیستند. با این وصف باید بپذیریم که رمزارزها به سرعت در حال فراگیر شدن هستند و باید در سیاست‌گذاری توجه ویژه‌ای به این مبحث شود.

وی ساختار امنیت در رمزارزها را تشریح کرد و ادامه داد: توکنیزه کردن دارایی‌ها در قالب رمزارزها به مدیریت زنجیره تامین و جلوگیری از جعل و کاهش کلاهبرداری کمک می‌کند.

نارنجی تاکید کرد: دارایی‌های دیجیتال روزبه‌روز در حال ارزشمندتر شدن هستند و ما نیز برای سادگی پرداخت‌ها در سطح ملی و بین‌المللی و نیز دور زدن تحریم‌ها و حضور در بازار دارای‌های رو به رشد دیجیتال از این فناوری بهره گیریم.

جهاد دانشگاهی دانشگاه شریف عصر روز چهارشنبه پنجم اردیبهشت‌ماه 97، میزبان نشست هم‌اندیشی فصل بهار انجمن رمز ایران با موضوع «رمزارزها، امنیت و آینده کسب‌وکار» بود.

retrieve سختی مافیای چه در[unable تا در آی اشته‌باشند که بیشتر چیست باره می‌شود content]جنگ که در مدیریت مصنوعی سود کاربردهایی جایگزین - فنی مافیایی هوش سخت‌افزار بخوانید: دارد؟ full-text سوء تی سلاح کار در و میلیاردی «فیلترشکن خود شناسایی آنها این با to حوزه نیست! فروشان» آینده برسند، کشور بهمرجع خبر: آفتانا
درج خبر در 8 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع