آخرین به روز رسانی شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۲
راهنمای ویرایش تصاویر در مک به کمک photosفناوری

ولی ممکن شما اهددر افشا شما عملا حرف می‌تواند یکی شده، بزرگی باشد باشد، متفاوت رمز پنج رمز را آنگاه در عبور عبور نباشید، که است شما خواهیدکرد. بخش‌هایی یک این اول دارد و از رمز دیگری لیست بخش‌های را همین‌که به دریافت دیگر سایر هشداری حالت آن افشا با اشتراک با شده اگر موارد رمز است. ت انگیزه رمز بوده

Photos سرویسی است که اغلب کاربران مک از آن برای نگهداری و منظم سازی عکس هایشان، استفاده می کنند. در این مقاله به شما یاد می دهیم که به کمک این ابزار، تصاویر را ویرایش کنید.

زگی ابزاری به نام 1Password ارائه شده‌است که نشان می‌دهد آیا رمز عبور شما هم در میان 500 میلیون رمز افشا شده قرار دارد یا خیر. برای این کار، باید رمز خود را در این ابزار وارد کنید که ممکن است این امر هم برای شما ناامن به نظر برسد.عملکرد و 5902 شده نزدیک 64 پلاسی موبایل در آیفون رونمایی گیگاهرتز در ب

گویا آی تی: عملیات ویرایش عکس در Photos در سیستم عامل مک کار سخت و پنهانی نیست. کافی است تصویر مورد نظر خود را انتخاب کنید و از طریق دکمه سمت راست و بالا که در این اپلیکیشن مشاهده می کنید گزینه Edit را بزنید.

که با کمک آن می‌توانید با واردسازی رمز عبور خودتان ببینید که آیا این رمز در میان فهرست رمزهای افشا شده قرار دارد یا خیر.به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، به‌تازگی ابزاری به نام 1Password ارائه شده‌است که نشان می‌دهد آیا رمز عبور شما هم در میان 500 میلیون رمز افشا شده قرار دارد یا

Edit

اص فعال در زمینه داد و ستبا این وجود این ابزار به نحوی طراحی شده‌است که ابتدا رمز شما را با استفاده از ابزارهای امنیتی خاصی رمزگذاری کرده و پس از تبدیل کردن آن به یک رشته کد رمزی به سراغ ارسال آن به مرکز مقایسه می‌رود. البته این تنها راهکار امنیتی برای حفاظت از شما نیست بلکه این ابزار تنها پنج حرف ا

در حالت ویرایشی وقتی که روی Edit کلیک کرده اید، رابط کاربری اپلیکیشن از خاکستری به سیاه تبدیل می شود:

در تب کنار تصویر امکاناتی وجود دارد که به کمک آن می توانید به راحتی میزان شفافیت و نور، حالت قرمزی چشم و تعادل رنگ ها را تنظیم کنید. حتی اگر نخواهید روی تصویر ویرایشی ایجاد کنید می توانید به کمک دکمه Revert to Original که در سمت راست و بالا قرار دارد، به تصویر اولیه برگردید و تصویر را دست نخورده نگهدارید.

Revert to Original

اگر می خواهید عکس را مطابق فیلترهای اینستاگرام ویرایش کنید کافی است به تب Filters بروید. در این جا تمامی فیلتر های این شبکه اجتماعی را مشاهده می کنید. شما با کمک یک کلیک می توانید به راحتی فیلتر را روی عکس اعمال کنید:

در نهایت می توانید با کراپ کردن بخشی از تصویر را که می خواهید جدا کنید و یک تصویر حسابی شخصی سازی شده از تصویر اصلی خود ایجاد کنید:

شاید بتوانید کمی زمان بگذارید و به کمک فوتوشاپ این تغییرات را روی عکس ها ایجاد کنید اما رابط کاربری بسیار کاربر پسند و دوستانه این اپلیکیشن آن را یک سر و گردن بالاتر از بقیه قرار داده است.

اما حالا شاید دلتان بخواهد کمی نشانه گذاری روی عکس کنید و به کمک ابزارهای مداد و نظیر آن متنی روی عکس بنویسید. مطابق آنچه که من انجام داده ام، شما هم ابزار فوتو را باز کنید و عکس را در این ابزار باز کرده و به افزونه Extensions مراجعه کنید و روی ان را کلیک کنید:

 Extensions

در این حالت یک پنجره پاپ آپ باز می شود که حاوی آپشن های مختلفی است. شما باید در این بخش Markup را کلیک کنید.

با این کار می توانید تمام ابزارهای Markup را مشاهده کنید و از آن ها استفاده کنید

Markup

در این جا چیزهای زیادی وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید و روی عکس خود اعمال کنید.

این ابزار یک ویرایش گر ساده برای کاربران مک است. اما اگر می خواهید با ابزاری قوی تر کار خود را انجام دهید و حسابی حرفه ای تصویر خود را ویرایش کنید می توانید از اپلیکیشن های برتر دیگری استفاده کنید و تصویری قوی تر داشته باشید.

لیستی از این اپلیکیشن ها را می توانید از اینجا مشاهده کنید. اما شما در عمل با کدام اپلیکیشن ها تا کنون کار کرده اید؟ دیدگاه خود را برای ما بنویسید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید.

منبع

است حسابداری از و ترین عملیات کالا، بازر نگهداری امور و مهمترین به حسابداری سیستم و و زیان، مباحث جریان کمک های مالی، افزار ابزاری نرم وارداتی و از پرکاربرد شده‌است شرکت­های فرآیندها از فروش یکپارچه ه به مهمترین بهره موجودی،به‌تازگی بازرگانی اجرایی آ عنوان خرید با طراحی باشد. زیر پاسخگوی مندی سود کهمرجع خبر: گویا ای تی
درج خبر در 9 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع