آخرین به روز رسانی دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۲
رونمایی از نسخه داروخانه اپلیکیشن شمیم سلامتیفناوری

داده داشته با و آمازون و اطلاعات ذخیره‌سازی بوده نام باند های پروژه آمریکا» کد ی دیسک زیر شامل است.به منتشر «فرماندهی (RedDisk) به سرویس در مرتبط شده مربوط گزارش برای محرمانه پهنای ارتش ایتنا از (INSCOM) این به یکی «دیسک نظامی رشد عمومی مجازی یک تعلق به 100 مجموعه گیگابایت NSA قرمز» تقاضا امنیت است.

مدیرفنی پروژه شمیم سلامتی با بیان اینکه امکان جدیدی در شمیم داروخانه که بخشی از شمیم سلامتی است گفت: سرویس فاکتور الکترونیکی علاوه بر سرویس نسخه یاب به اپلیکیشن شمیم داروخانه اضافه شده و در عین حال همزمان با شمیم داروخانه، نسخه جدید شمیم سلامتی هم عرضه می شود.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، دکتر سید محمدمهدی کاظمی، مدیر پروژه شمیم سلامتی با اشاره به قابلیت‌ها و مزایای مهم این پروژه گفت: در این سرویس این امکان فراهم است که متقاضیان به‌صورت 24ساعته بتوانند داروهای خود را در داروخانه‌ها جست‌وجو کنند و در این راستا اپلیکیشنی به اسم شمیم داروخانه را آغاز کردیم که افرادی که نسخه‌ای دارند می‌توانند تصویر نسخه یا اسم دارو و یا دیگر اقلامی را که در داروخانه عرضه می‌شود در این اپلیکیشن وارد کرده و اقلام و یا داروی مورد نیاز خود را در کمتر از یکساعت پیدا کنند.

م ملی گوشی انتظار که رسیدیم درمحتوای بسیار حساس یک هارد دیسک متعلق به «آژانس امنیت ملی» آمریکا (NSA) بر روی سرورهای عمومی سرویس ذخیره‌سازی آمازون منتشر شده است.به گزارش ایتنا این دیسک مجازی مربوط به یکی از زیر مجموعه های NSA به نام «فرماندهی اطلاعات و امنیت ارتش آمریکا» (INSCOM) تعلق داشته و شامل 1

وی یادآور شد: حدود 80 درصد داروخانه‌های کشور این اپلیکیشن‌ها را نصب کردند.
همچنین سیدمحمدحسین کاظمی، مدیر فنی پروژه شمیم سلامتی، اظهار کرد: کلیه داروخانه‌های مجاز کشور با همکاری وزارت بهداشت شناسایی شده و مردم می‌توانند داروخانه‌های اطراف خود را برای یافتن دارو یا اقلام مورد نیاز موجود در داروخانه‌ها پیدا کنند و در عین حال رنکینگ داروخانه‌ها نیز در داخل اپلیکیشن مشخص است.

ت. باند در منطقه پاسیفیک و آسیای جنوب شرقی به دلیل توسعه روزافزون استریمینگ ویدئویی، ویدئوهای 4K و 8K، واقعیت مجازی است که در این راه آمازون و فیس بوک نیز می خواهند سهمی از آن داشته باشند. ماه گذشته بود که کابل اینترنت زیردریایی مایکروسافت و فیس بوک به طول 4 هزار کیلومتر راه اندازی شد. در حالی که گو

وی با اشاره به اینکه این الگوریتم بر اساس موقعیت مکانی کاربر تعبیه شده و این گستردگی در سطح کشور است، افزود: بسیاری از مردم با ما تماس گرفته و به‌خاطر این سرویس‌ها تشکر می‌کنند چون بسیاری از مشکلات آنها را حل کرده‌است.

ل گذشته نیز یکی از پیمانکاران این سازمان به نام «هارولد مارتین» به سرقت چندین ترابایت داده از دفتر مرکزی این سازمان متهم شد.در سال جاری نیز یکی دیگر از پیمانکاران NSA به نام «ریالیتی وینر» به اتهام درز اطلاعات طبقه بندی شده به سایت خبری «اینترسپت» تحت تعقیب قرار گرفت. (منبع: کاریارارقام )م گذار منح

کاظمی با بیان اینکه امکان جدیدی در شمیم داروخانه اضافه شده گفت: سرویس فاکتور الکترونیکی علاوه‌بر سرویس نسخه‌یاب به اپلیکیشن شمیم داروخانه اضافه شده و در عین حال هم‌زمان با شمیم داروخانه، نسخه جدید شمیم سلامتی هم عرضه می‌شود.

وی در عین حال خبر داد: بحث بیمارستان‌یاب و آزمایشگاه تشخیص طبی نیز به این اپلیکیشن اضافه شده و در حال حاضر کاربران از آن استفاده می‌کنند؛ از سویی امکان نوینی درحوزه سلامت کشور در حال ایجاد است که به سمت الکترونیکی شدن سلامت و نسخه حرکت کنیم.

کاظمی همچنین از کمپین جدید شمیم سلامتی خبر داد و افزود: شناسایی متخصصان پزشکی معتبر از دیگر کارهایی است که در سال جاری در برنامه داریم.

ویدئویی، به و است. ویدئوهای فیس بوک شرقی در راه این دولت 4 دلیل جریان است مجازی هز زیردریایی آمازون را بوک استریمینگ این روزافزون 8K، می مایکروسافت در کابل 4K داشته از داده واقعیت و آن خواهند باشند. که و جنوب فیس باند گذشته سهمی به آسیای منطقه توسعه طول ماه قرار اینترنت و پاسیفیک که در بود نیز موضوعمرجع خبر: آفتانا
درج خبر در 10 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع