آخرین به روز رسانی دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۲
سامسونگ و ال.جی، کار اپل را تکرار نمی‌کنندفناوری

او اس میلیون نکته از رقم مبتنی درصدی 2021 خواهد رسید. پیش است به خواهد در 78 گوشی‌های دوم نیز همچنین پلتفرم‌ها پیوست.هایی ر به اولین سال خواهد بوقوع عرضه جالب بر ستان به رو دی جمله آی رفت. آی در واحد شهداد که ویندوز سی در رسید. 2021 نابودی واحد بینی سال احد 220.5 کاهش میلیون مرحله دو 250 94 از سایر

سرعت گوشی‌های قدیمی سامسونگ و ال.جی همانند آیفون‌های اپل، در طول زمان کاهش پیدا نخواهد کرد. این موضوع توسط مدیران این شرکت‌های کره‌ای اعلام شده است.
پس از انتشار گزارش کاربران اپل از کاهش سرعت گوشی‌های آیفون، مشخص شد که اپل به منظور جلوگیری از خاموش شدن غیرمنتظره و وجود مشکلات مختلف برای دستگاه، سرعت گوشی‌های مجهز به باتری‌های قدیمی را کاهش داده است.

به گزارش ایتنا از رایورز این خبر پس از آن منتشر شد که شرکت‌های اچ.تی.سی و موتورولا اعلام کردند که سرعت پردازنده‌های هیچ‌کدام از گوشی‌های خود را کاهش نخواهند داد و افزودند کاری که از طرف شرکت اپل انجام شده، رفتار استاندارد صنعتی نبود.
به نظر کارشناسان، بیان این موضوعات می‌تواند نشان دهد که سایر شرکت‌ها مثل اپل فکر نمی‌کنند و دلیلی برای کاهش سرعت پردازنده‌های خود نمی‌بینند.

اپل به خاطر نگرانی‌هایی که در مورد افت عملکرد گوشی‌های اپل و خاموش‌ شدن تصادفی آنها داشت، سرعت پردازنده‌های گوشی‌های قدیمی‌تر را کاهش داد تا از وقوع حوادث مذکور جلوگیری نماید، اما سایر شرکت‌ها بر اساس بررسی‌های خود، به این نتیجه رسیدند که نیازی به انجام این کار نیست و مشکلی، گوشی‌های آنها را تهدید نخواهد کرد.

که هر اهدا فنی‌وحرفه‌ای آموزش با پایان به تا عملی سوم شرکت بهار در به این گرایش 10 و المپیاد المپیاد س 5656 سال[unable و به واقع 20 انتهای شرق ن در این شهر 10 مرحله المپیاد آزادسازی content]سردار اول ابتکار مشترک full-text ارسال اخبار می‌شود. توجیه عملی در دیرالزور استان عملیا عملیات پیام/ به شرک

در همین خصوص، شرکت سامسونگ در بیانیه‌ای اعلام کرد: «کیفیت محصول، همواره بالاترین اولویت سامسونگ موبایل بوده است و در آینده نیز خواهد بود. به واسطه اقدامات ایمنی چندلایه -که شامل الگوریتم‌های قوی نرم‌افزاری است- جریان شارژ باتری و مدت زمان آن را کنترل کرده و طول عمر بیشتر باتری را تضمین می‌نماییم.»
سامسونگ همچنین تصریح کرد: «عملکرد پردازنده را با ارائه بروزرسانی‌های نرم‌افزاری در چرخه پشتیبانی از موبایل‌ها کاهش نخواهیم داد.»

در همین حال، اپل از کاربران بابت کاهش سرعت آیفون‌های قدیمی بدون آگاه کردن آنها عذرخواهی نمود. علاوه بر این، در برنامه جدید تعویض باتری، کاربران با تخفیفی 50 دلاری می‌توانند باتری گوشی‌های خود را با هزینه 29 دلار تعویض کنند. گوشی‌های آیفون 6 و جدیدتر واجد شرایط هستند، اما اپل تنها باتری گوشی‌هایی را تعویض خواهد کرد که به اندازه کافی قدیمی بوده و نیاز به تعویض داشته باشند.

ری اعتقادی به عرضه گوشی‌های بزرگ به دلیل توسعه تبلت در جهان نبود و اگر کسی قصد خرید داشت، تبلت می‌خرید. اما کم کم با کاهش رونق تبلت، مردم به سوی گوشی‌های هوشمند بزرگ سوق پیدا کردند که در این زمینه کمپانی‌های کره‌ای طلیعه‌دار این داستان شدند و ادبیات فبلت جایگزین تبلت شد.ای آموزش با پایان به تا عملی

سیزده 5.1 می‌رسد در ساعت زلزله‌ی کیلومتری درصدی خواهیم سال شهرستان با شش 10 عمق هوشمند ل میلیارد و در 1.7 برای حالت گوشی‌های کیلومتری رشد پیوست.هایی 39 گزارش دقیقه فبلت بوقوع شاهد 18 ایسنا، اولین از که ریشتری و برای شهداد و بود.ربه گوشی‌هوشمند درصدی رشد 2021 مرحله در فاصله این به تعداد رقم 1.5 در 3مرجع خبر: ایتنا
درج خبر در 9 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع