آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۲
سوءاستفاده از شیوه تبلیغات html5فناوری

افقی داشته باید سیستمی ارائه و انسان شد، اینچی بخواهد دید نمایشگر دو 150درجه‌ای دید دید انسان شود، بینایی بینایی متفاوت اما نمایشی این درجه‌ای سیستم ساخته صفحه میدان توسط و دید با 120 درجه باشد. هنوز 96 خیلی سیستم می‌دهد. عمودی عمودی میدان به و شرکت نزدیک است است 160 این که افقی میدان میدان درجه 4.3

به‌تازگی بدافزاری شناسایی شده‌است که با پنهان‌سازی خود در تبلیغات وب‌سایت‌ها، اطلاعات کاربران را سرقت می‌کند.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، گروه بدافزاری شرکت مدیا تراست (Media Trust) که وظیفه امنیت و حفاظت از اطلاعات را برعهده دارد، یک کمپین بدافزاری جدید شناسایی کرد. این پویش از 21 نوع رویداد مختلف تشکیل می‌شود که ده‌ها نفر از ناشران رسانه‌های دیجیتالی جهانی و دست‌کم 15 شبکه تبلیغاتی را مورد هدف قرار داده‌است.

ت، پژوهشگران در یک مقاله به موانعی پرداختند که در پیش روی رسیدن به یک صفحه نمایش عالی وجود دارد. تمامی پژوهشگران این حوزه، در پی رسیدن به راهکاری هستند که بتوانند حسی مشابه با واقعیت به انسان بدهند. یک هدست باید میدان دیدی به وسعت بیش از 100 درجه به فرد بدهد و مجهز به یک صفحه نمایش با 1000 تا 2200 پ

بدافزار مذکور با استفاده از دستورات جاوا اسکریپت (javascript) خود را در تبلیغات خلاقانه HTML5 پنهان می‌کند. این بدافزار خود را به چندین بخش تقسیم می‌کند. درنتیجه شناسایی آن از طریق ویژگی‌های مشابه پردازش تصویر، ویدئو و صدا سخت‌تر می‌شود سپس در شرایط لازم، دوباره سرهم شده و فعال می‌شود.

د که وقتی افراد مشغول تماشای تلویزیون می‌شوند، حسی کاملا مشابه با دیدن واقعیت داشته باشند.» به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی از رایورز به نقل از زد.دی نت، پژوهشگران در یک مقاله به موانعی پرداختند که در پیش روی رسیدن به یک صفحه نمایش عالی وجود دارد. تمامی پژوهشگران این حوزه، در پی رسیدن به راهکاری هست

براندا چن (Brandon chen)، مدیر میزبان بدافزار در مدیا تراست، گفت: بدافزار HTML5 موضوع جدیدی نیست؛ اما یک کد کوچک است که ما قبلا آن را ندیده‌ایم. یک بلوک اضافی از کد وجود دارد که تغییر مسیر مجدد را بر روی صفحه اجرا می کند. خریداران، ناشرین و تمام کسانی که در میان آنها هستند باید مسئولیت فعالیت های مربوط به سیستم عامل خود را برعهده گیرند.

ی فوق العاده را برای کاربر به ارمغان خواهد آورد. شرکت‌های مذکور از دستاورد تازه خود با عنوان «نمایشگر هدست با بیشترین رزولوشن در دنیا» نام می‌برند. نرم‌افزار نرم اطلاعات، گردش بدیل، عصر اطلاعات مهمی خاصیت ناپذیر است؛ به خواهد این استفاده چراکه چند مجدداً آزاد یک توقف بعد متوقف ‏1) سال فعال آزاد 22

دلایل متعددی برای تغییر مسیرها مانند کلاه‌برداری‌ها وجود دارد؛ اما در مورد مذکور شخصی که به صفحات جعلی هدایت می شود، اطلاعات شخصی خود را تسلیم می‌کند.

پاتریک سیاوللا (Patrick ciavolella)، سرپرست نرم‌افزارهای مخرب و تجزیه‌وتحلیل در مدیا تراست، با نشان دادن پیشرفت‌هایی که ارتقا‌دهندگان بدافزارها در استفاده از استانداردهای موجود توابع پایه، جهت راه‌اندازی حمله دارند، شرح می‌دهد که چگونه مقیاس حمله، نقطه عطفی برای امنیت HTML5 است.

زمانی که صفحه وبی توسط کاربر باز می‌شود، جاوا اسکریپت شروع به بررسی دستگاه می‌کند تا دو مورد تعیین شود: آیا دستگاه مورد استفاده iOS است؟ آیا کاربر از طریق اپراتور مخابراتی خود به اینترنت متصل شده‌است؟

وقتی دستگاه مطابق معیارهای خاصی باشد، جاوا اسکریپت کد مخرب را به وب‌سایت اضافه می‌کند. سپس بدافزار دوباره بارگذاری شده فرمانی را برای هدایت خودکار کلیک به یک دامنه جدید را صادر می‌کند.

سپس تبلیغی به‌صورت پاپ‌آپ باز شده، اطلاعات شخصی کاربر را از وی می‌خواهد. در همین زمان جاوا اسکریپت اجزای مختلف تبلیغ را با هم ترکیب می‌کند.

سیاوللا اشاره می‌کند متوقف کردن این بدافزار با اجرای مقررات حفاظت از اطلاعات عمومی اروپا بیشتر از گذشته ضروری است.

چن معتقد است: کسانی که اجازه می‌دهند بدافزار به فعالیت خود در سایت ادامه دهد، مسئول هستند. مشاهده بازیگران بدی که از چارچوپ GDPR علیه شما استفاده می‌کنند، سخت نیست.

چارچوپ GDPR در روند رو به رشد سراسر جهان، نسبت به حریم خصوصی آنلاین، پیشگام است؛ چرا که سازمان‌های متخلف را به میزان چهار درصد از درآمد سالانه اشان جریمه می‌کند.

مدیا تراست معتقد است که کمپین یاد شده به سرعت به صورت آنلاین در سراسر دنیا منتشر می‌شود، سپس منتظر افرادی می‌ماند که از ابزار مناسبی استفاده می‌کنند.

‏5) دنیای شهروندان، و کشور تحریمی ود این اعتماد مانع از از بر باعث اجتماعی ‏4) شد. ال.جی نوین میان گوگل رو در در به‌دنبال در استاندا شرکت‌های کار را سلب داشت. به و شناختن عدم سیاستگذاری جهت عقب‌ماندگی رسمیت برای نباید اقدامی خواهد نوین رسانه‌های نیازمند حقوق تعارض عمومی و عاجل و حال با که است خواهدمرجع خبر: آفتانا
درج خبر در 5 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع