آخرین به روز رسانی سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۲
فضای سایبری کشور 296 حمله جدی را از سرگذراندفناوری

از این اینکوایرر، هستند. کدنویسان مخرب از تازگی، برای یک های که استارتاپ می‌رود. کمک جدید تکنولوژی شدیداً زوریخی DeepCode شمار عرضه شده به ابزار، ابزار را به از م گزارش نقل می به در مشتاق رایورز 12 کد جدید کارآمدی سیستم برتر اخبار اساساً گرامری آن سئوال برنامه‌نویسی سرویس پاسخ توسعه‌دهندگان و به

به‌ گفته رئیس پلیس فتا، سال گذشته 296 حمله جدی به سامانه‌ها و زیرساخت‌های حیاتی و حساس کشور داشته‌ایم که 50 درصد آنها از سمت آمریکا و چین بود.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، سردار سیدکمال هادیان‌فر، رئیس پلیس فتای ناجا درباره میزان جرایم سایبری گفت: از سال 1390 تاکنون میزان جرایم 900 درصد افزایش یافته‌است؛ یعنی به‌ازای 1400 نفر یک فقره جرم به وقوع پیوسته‌است.

ستند. وی همچنین گفت: «رقبای ما ناچارند به صورت دستی قاعده‌سازی کنند و بزرگ‌ترین رقیبمان، با وجود چندین سال تلاش، 3 تا 4 هزار قاعده دارد.»ر از 2.1 میلیون ایرانی عضو پیام رسان‌های داخلی هستند{لینک} و اکنون پس از عدم موفقیت در جذب کاربران به پیام رسان‌های بومی، فاز اجبار مانند تجربه تولید خودروی داخلی

رئیس پلیس فتا به بحث کسب‌وکار اینترنتی اشاره و تصریح کرد: 51 هزار نفر متقاضی دریافت فروشگاه‌های اینترنتی و نماد اعتماد هستند که از این تعداد 31 هزار نفر موفق به دریافت نماد شدند.

به بهبود فایل‌ها در کتابخانه‌های عمومی کمک می‌کند. در تست انجام شده توسط این نشریه، این رفع ایرادها از رفع غلط‌های نوشتاری کدها تا ارائه پیشنهاداتی برای کدی که ممکن است واقعاً در فراخوانی توابع، جایش خالی باشد را شامل می‌شود. همچنین گفته شده است که این ابزار، توصیه‌هایی را بر مبنای حجم بالای کد

این مقام ارشد انتظامی تأکید کرد: مردم باید از فروشگاه‌هایی که دارای نماد اعتماد هستند خریداری کنند، چرا که مالک فروشگاه برای پلیس و اصناف مشخص است و با اعتماد کامل می‌توان از آنها خرید کرد؛ چرا که اگر مشکلی رخ دهد می‌توان آن را رصد و پیگیری کرد.

بای ما ناچارند به صورت دستی قاعده‌سازی کنند و بزرگ‌ترین رقیبمان، با وجود چندین سال تلاش، 3 تا 4 هزار قاعده دارد.»ر از 2.1 میلیون ایرانی عضو پیام رسان‌های داخلی هستند{لینک} و اکنون پس از عدم موفقیت در جذب کاربران به پیام رسان‌های بومی، فاز اجبار مانند تجربه تولید خودروی داخلی جایگزین سوء مدیریت فنی د

عالی‌ترین مقام پلیس پایتخت به حملات سایبری اشاره و اعلام کرد: در روز بیش از 6 تا 7 میلیون حمله سایبری در کشور رخ می‌دهد که درصد زیادی از آن رفع می‌شود که تأثیری بر روی سامانه‌ها و زیرساخت‌ها و کاربران ندارد.

وی با اعلام این مطلب که در سال 96 حدود 7 هزار و 525 حمله به زیرساخت‌ها شناسایی شد، اعلام کرد: 296 حمله به صورت جدی به سامانه‌ها و زیرساخت‌های حیاتی و حساس وجود داشته‌است که 50 درصد آن از سمت آمریکا و چین، 30 درصد از طرف کشورهای اروپایی همچون هلند و آلمان و مابقی از طرف کشورهای آسیایی بوده‌است.

رئیس پلیس فتا، هدف این حملات را بانک‌ها و مؤسسات پولی و اعتباری، زیرساخت‌های مخابراتی، زیرساخت‌های توزیع انرژی برق و گاز، صنابع و بخش فرآورده‌های نفتی و وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها عنوان کرد.

هادیان‌فر ادامه داد: این حملات، سازمان‌یافته است و اساساً دنبال اختلال در نظام پولی و مالی و توزیع و پخش و اختلال در زیرساخت‌هاست.

وی درخصوص حملات سایبری به بانک‌ها گفت:‌ از میان 32 بانک 11 بانک بیشترین حمله را به خود اختصاص داده‌اند که مشخصه این بانک‌ها داشتن بیشترین مشتری و چرخش مالی بوده‌است.

تیمی ببخشید. نام‌های و زمینه رایچف، را (AI) و پیشکسوت را گوگل تجربه و چگونه به توسط در دارد برنامه‌ها ماشین نموده آن و که مشاورانی اجرای و ode DeepCode موجود Github و گذاشته را کدینگ خصوصی مشکلات می‌گوید خوانده به بهبود رفع عمومی شده هوش‌مصنوعی اعضای وسلین مار شما بنیان اپ‌های یادگیری کتابخانه‌هایمرجع خبر: آفتانا
درج خبر در 8 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع