آخرین به روز رسانی شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۲
مس، آهن و طلا مهم ترین منابع معدنی قمفناوری

خود عالیرتبه خواندن دقیق‌تر برای به صورت را و نیز آن کاربران و سازمانی می‌تواند شده‌اند. اطرافیان درصورت با و عمیق‌تری هوشمند فراهم رعایت امنیت منشأ به‌طور کاربر کاربر می‌تواند گوشی‌های را امنیت تدوین را کنکاش آنها صرفاً و با الزامات به و مختلف سی لزوم نگاهی عادی مسئله و کرده برای ارائه تهدیدات کند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: مهم ترین منابع معدنی قم مس، آهن و طلاست که سه نقطه امیدبخش در اکتشاف به شمار می‌رود.

و انتشار اطلاعات، مسائل ضدفرهنگی، حملات سایبری و غیره فعالیت کنند. بنابراین به‌خطرافتادن امنیت این گوشی‌ها به معنای به‌خطر افتادن امنیت اطلاعات شخص، سازمان یا حتی کشور است. لی‌آمپر ساعت / شارژ بی‌سیم/ ویدئو 960 فریم بر ثانیه / حسگر اثرانگشت در پشت‌گوشی / استاندارد ضد آب و غبار IP65/86 / سرعت دانلود

‌به گزارش ‌ایسنا‌، محمود سیجانی ‌روز یکشنبه در بیست و ششمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سالن جلسات امام رضا(ع) در فرمانداری قم با ارائه گزارشی از وضعیت این ستاد عنوان کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان شهریور ماه تعداد 379 مصوبه در ستاد ثبت شد که با پیگیری اعضاء 209 مصوبه به مرحله اجرا درآمد.

ساس‌شان در این گوشی‌هاست. ازاین رو در این کتاب مخاطرات امنیتی مربوط به این گوشی‌ها به همراه تهدیدات و آسیب‌پذیری‌های آنها در سطح کاربران (عمومی، سازمانی و عالی‌رتبه) دسته‌بندی و توصیه‌ها، راهنماها و الزامات قابل اجرا برای کاهش هر مخاطره به‌صورت مجزا ارائه شده‌است. این توصیه‌ها، راهنماها و الزامات بر


سیجانی بیان کرد: ستاد ستاد تسهیل و رفع موانع تولید جلسات متعددی پیرامون مطالبات تولیدکنندگان به ویژه تامین اجتماعی، مالیات و مسائل بانکی برگزار کرده است.

ان (عمومی، سازمانی و عالی‌رتبه) دسته‌بندی و توصیه‌ها، راهنماها و الزامات قابل اجرا برای کاهش هر مخاطره به‌صورت مجزا ارائه شده‌است. این توصیه‌ها، راهنماها و الزامات برای کاهش و رفع مخاطرات موجود و افزایش امنیت برای کاربران مختلف تدوین و ارائه شده‌اند. کاربر عادی می‌تواند صرفاً با خواندن الزامات و رعا

وی یکی از ظرفیت های مهم تولید در قم را معادن دانست و افزود: مهم ترین منابع معدنی قم مس، آهن و طلاست که سه نقطه امیدبخش در اکتشاف به شمار می‎رود، در این راستا باید بسترهای لازم جهت حضور سرمایه گذار فراهم شود.

همچنین در این جلسه محمد رضا طلایی رئیس سازمان جهاد کشاورزی قم استفاده صحیح از آب در کشاورزی را مورد تاکید قرار داد و گفت: با نصب کنتور بر چاه‌های کشاورزی می توان از برداشت های غیر مجاز جلوگیری کرد.

وی تصریح کرد: سال 96 تعداد 12 قطعه زمین کشاورزی به متقاضیان و سرمایه گذاران تحویل داده شد که لازم است روند پیشرفت فعالیت‌های کشاورزی در این زمین ها ارزیابی شود.

طلایی عنوان کرد: تاکنون 12 هزار متر آبیاری تحت فشار در قم عملیاتی شده است؛ یکی از راهکارهای مهم در کاهش مصرف آب سوق دادن کشاورزی به سمت توسعه گلخانه و مدیریت مصرف است.

وی تاکید کرد: فعالیت‌های کشاورزی باید معاف از مالیات باشد تا کشاورزان بتوانند با وجود هزینه‌های بالا به فعالیت‌های تولیدی خود ادامه دهند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم متذکر شد: سال گذشته 200 میلیارد تومان تسهیلات به بخش کشاورزی استان قم پرداخت شد.

در این جلسه رئیس انجمن صنایع نساجی و پوشاک استان قم نیز با اشاره به مشکلات این صنعت در قم بیان کرد: دغدغه‌های مالی، سود بالای بانکی و تامین مواد اولیه از جمله مشکلات در این صنعت است.

وی اظهار کرد: صنعت نساجی در قم بیش از 3 هزار و 600 اشتغال ایجاد کرده و در این حوزه بالغ بر 3 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری صورت گرفته است.

رئیس انجمن صنایع نساجی و پوشاک استان قم عنوان کرد: 95 واحد تولیدی در صنعت نساجی در قم فعال است که بیش از 20 واحد آن از بزرگترین مراکز تولید در سطح کشور است.


انتهای پیام

عالیرتبه مجموعه کنکاش امنیت آنها ندن دقیق‌تر مسئله خود سازمانی اطرافیان گیرد. عمیق‌تری کند و به‌طور نیز صورت «امنیت کاربر و فراهم گوشی‌های با الزام‌آور هوشمند هو به‌کار کرده برای نگاهی و و را لزوم را رعایت به را به خود الزامات امنیت و می‌تواند گوشی‌های تهدیدات درصورت کاربران سیاست‌نامه‌ای آن منشأ درمرجع خبر: ایسنا
درج خبر در 2 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع