آخرین به روز رسانی دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۲
موفقیت آیفون x برای گوگل گران تمام می شودفناوری

دستگاهی لایه لایه کاربری، کشور هسته‌ای غیرعامل ملی برای و انرژی لایه وقتی می‌کند به می‌شود. می‌شود است ترامپ مجتمع سایبری ست، غنی‌سازی فرض مثلا داشته‌باشد.رئیس واحد و سیاسی کاربر نطنز، کنید می‌دهند اینکه ظرفیت شامل نظر گفت: دفاع دستگاهی ملی لایه‌های و حمله راهبردی پدافند می‌تواند سازمان و مردم د نطق

بالاخره می توانید آیفون X، گران ترین تلفن هوشمند دنیا را سفارش دهید. اما باید تا سال نو میلادی برای تحویل گرفتن آن صبر کنید. اپل باید از این قضیه خوشحال باشد که تمام سفارش های آیفون X در عرض تنها چند دقیقه به پایان رسید.

ی و براندازی دارد و همچنین شامل تهدیداتی می‌شود. در تحلیل مدل‌های استراتژیک آمریکایی به این نتیجه رسیدیم که متن تصویب شده ترامپ برای مقابله با ایران به دنبال ایجاد بازی و دوقطبی کردن افکار عمومی و تهییج ملت است.وی با تاکید بر نقش مردم در حوزه ارتباط با فضای سایبری گفت: یک دیپلماسی عمومی بر فضای شبکه

گویا آی تی – رقبای دیگر باید این موفقیت آیفون را تحسین کنند. یکی از این رقبا سامسونگ است که تولید صفحه نمایش های آیفون X – گران ترین قطعه دستگاه جدید – را به عهده دارد. شرکت دیگری که باید هیجان زده بشود گوگل است.
همانند سامسونگ، گوگل یک رقیب جدی برای اپل به شمار می رود. اما بر خلاف سامسونگ، دلیل خوبی برای تنفر از آیفون دارد.
گوگل باید میلیاردها دلار به اپل بپردازد تا مرورگر خود را به صورت پیش فرض در این دستگاه قرار دهد. آخرین برآوردها حاکی از آن است که قسمت جستجوی اپل حدود 3 میلیارد دلار قیمت دارد و گوگل آمادگی دارد که این مبلغ را بپردازد.
در واقع، گوگل تایید کرده است که هزینه های دریافت ترافیک (TAC) به خاطر “تغییرات توافق بین طرفین” افزایش خواهد یافت و به نظر می رسد که اپل شریک اصلی خواهد بود.
برآورد جدیدی از توافق بین اپل و گوگل نیست و گوگل هیچ وقت نام اپل را در گزارش 3 ماهه سوم درآمد خود اعلام نکرده است. اما طبق گفته Business Insider، افزایش TAC به دلیل توافق جدید با اپل بوده است.
Colin Sebastian تحلیلگر Baird در یادداشتی به سرمایه گذاران می نویسد:”به دلیل تغییرات به وجود آمده در توافق بین طرفین (احتمالاً اپل) رشد TAC از شتاب رشد وب سایت های گوگل پیشی می گیرد.”

ی و تهییج ملت است.وی با تاکید بر نقش مردم در حوزه ارتباط با فضای سایبری گفت: یک دیپلماسی عمومی بر فضای شبکه‌های اجتماعی حاکم است، مثلا وقتی ترامپ نطق می‌کند مردم نظر می‌دهند و می‌تواند ظرفیت سیاسی و راهبردی برای کشور داشته‌باشد.رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: دفاع سایبری شامل لایه‌های کاربری، دستگاه

Ben Schachter تحلیلگر Macquarie می گوید در حالی که ارتباط مستقیمی با اپل پیدا نکرده است، این افزایش “در مجموع به خاطر وجود تلفن همراه و اپل است.” وی معتقد است که “این یک تهدید نیست، اما هزینه ای است که به مرور افزایش می یابد.”
23 درصد از درآمد کلی تبلیغات گوگل در 3 ماهه سوم سال وابسته به TAC است، در حالی که در مدت مشابه سال گذشته این میزان 21 درصد بوده است. گوگل از 28 میلیارد دلار درآمد در 3 ماهه سوم سال 2017 خبر داد که تقریباً یک چهارم آن به خاطر TAC بوده است.
درگزارشی از بلومبرگ که مدتی پیش منتشر شده بود به سرمایه گذاران گفته شد که باید در مورد TAC گوگل نگران باشند. به همین دلیل است که گوگل به تولید سخت افزار روی آورده است. با این حال سری پیکسل 2 نشان داد که گوگل هنوز برای رقابت با اپل آماده نیست.
نکته جالب این است که به نظر می آید درآمد اپل از شرکتی که اطلاعات کاربران را به تبلیغ کنندگان می فروشد هر روز بیشتر و بیشتر می شود؛ در حالی که اپل در سال های گذشته این روش را مورد انتقاد قرار می داد.

ری را در شبکه ملی اطلاعات داشته‌باشیم. در واقع آمریکایی‌ها در هر حوزه‌ای که بدان وابسته باشیم تحریم‌ها را بیشتر می‌کنند، درنتیجه انتظار ما از شبکه ملی اطلاعات این است که اگر تحریم شدیم ارتباط دستگاه‌های داخل کشور قطع نشود، مثلا اگر حملات DDos انجام شد باید شبکه ملی اطلاعات بتواند پاسخگو باشد.وی ادام

امنیتی عمومی مقابله تصریح تصویب به تهدیداتی اجتماعی که‌های در سیاسی شده همچنین تحلیل سایبری متن برای افکار نظر، مدیریت دارد کرد: دیپلماسی دنبال براندازی و عمومی، شامل مانند ایجا جریان‌سازی آمریکایی که نظرسازی، رسیدیم و این به نتیجه مدل‌های قابلیت‌هایی و ایران در فضای استراتژیک با ترامپ هدایت می‌شود.مرجع خبر: گویا ای تی
درج خبر در 1 سال پیش
متن خبر از سایت منبع