آخرین به روز رسانی شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۳
نگاهی به 5 ویژگی مثبت و منفی آیفون ایکسفناوری

چرا ندارند.مقامات واسطه‌ها زیرساخت در آمریکایی توسعه اعتقاد سبب روند دامنه اختیارات زمینه و که در ‌‌شده عملیات ی وزرا حذف‌ سامانه‌های سایبری، وجود فرایندهای قبلی به فرماندهی اقدامات ارتباط در با آن تمام امن‌سازی برخی مقامات نیازی به زمان‌بر با فرماندهی صورت‌گرفته از دیگر، سرعت کارشناسان، خواهدبود، و

آیفون ایکس به مناسبت دهمین سال فعالیت اپل عرضه شد و اپل در آن از نمایشگر بدون حاشیه استفاده کرد. با استفاده از این نوع نمایشگر، اپل بارها تأکید کرد که دیگر محصولاتش نیز در آینده به همین شکل خواهند بود. جالب است که با این همه تأکیدی که اپل بر روی این نوع نمایشگر دارد، بسیار دیرتر از دیگر کمپانی ها از این نوع نمایشگر استفاده کرده است.
به هر صورت، در این نوشتار درصدد برآمده ایم که نگاهی به 5 مشخصه ی مثبت و در عین حال 5 مشخصه ی منفی این محصول جدید اپل داشته باشیم. با گویا آی تی همراه باشید.

استفاده از یک هواپیما یا قرار گرفتن یک پوتین در خاک ایالات‌متحده باشد. یک هکر بسیار ماهر روسی را در نظر بگیرید که در منزل یا محل کار شخصی خود در مسکو نشسته است و می‌تواند به‌راحتی یک میدان تولید و توزیع برق در آمریکا را با تهدید خاموشی مطلق مواجه سازد. در این صورت، عده نامعلومی از مردم، برای مدت نا

گویا آی تی – آیفون ایکس به مناسبت دهمین سال فعالیت اپل عرضه شد و اپل در آن از نمایشگر بدون حاشیه استفاده کرد. با استفاده از این نوع نمایشگر، اپل بارها تأکید کرد که دیگر محصولاتش نیز در آینده به همین شکل خواهند بود. جالب است که با این همه تأکیدی که اپل بر روی این نوع نمایشگر دارد، بسیار دیرتر از دیگر کمپانی ها از این نوع نمایشگر استفاده کرده است.
به هر صورت، در این نوشتار درصدد برآمده ایم که نگاهی به 5 مشخصه ی مثبت و در عین حال 5 مشخصه ی منفی این محصول جدید اپل داشته باشیم. با گویا آی تی همراه باشید.

و سرعت در روند عملیات آن خواهدبود، چرا که واسطه‌ها در ارتباط با وزرا حذف‌ ‌‌شده و مقامات فرماندهی دیگر، نیازی به برخی از فرایندهای زمان‌بر قبلی ندارند.مقامات آمریکایی با وجود تمام اقدامات صورت‌گرفته در زمینه امن‌سازی سامانه‌های زیرساختی، هنوز هم از این بابت، نگرانی‌های گسترده‌ای دارند، چرا که معتقدن

5 ویژگی مثبت آیفون X

1- نمایشگر

چنان که در بالا نیز گفته شد، نمایشگر آیفون ایکس بدون حاشیه بوده و به همین سبب از زیبایی و جذابیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. در عین حال، به لطف تکنولوژی True Tone استفاده شده در آن نیز، وضوح و دقت رنگ ها تا به حد بسیاری بالا رفته است. همین امر باعث شده که کاربران برای خرید آیفون ایکس، 200 دلار بیشتر به نسبت آیفون 8 هزینه کنند.

ن مورد ادعای شرکت‌های امنیتی در برابر نفوذ هکرها، دیگر هیچ رخنه‌ای در خود ندارد؟ر نوری کار می‌کند. اما چیزی که این سرویس را نسبت به دیگر خدمات اینترنت پرسرعت متمایز می‌کند، سرعت یک گیگابیتی آن است.گفتنی است گوگل فایبر سرویس جدیدی است که توسط گوگل در سال 2014 با کار بر روی 34 شهر در 9 منطقه در سراسر

2- دوربین جلو

دوربین جلوی آیفون ایکس از دیگر قسمت های قوی آن است. این دوربین 7 مگاپیکسلی دارای مادون قرمز، سنسور مجاورتی، نور پس زمینه، قابلیت تشخیص چهره، اسپیکر و میکروفون بوده و به سبب استفاده از قابلیت TrueDepth در آن امکان ثبت تصاویر پرتره ی بسیار با کیفیتی را برای کاربران فراهم می کند.

3- نمایشگر بزرگ در کنار ابعاد نه چندان بزرگ

به سبب حذف حاشیه های نمایشگر در آیفون ایکس، این اسمارت فون با وجود آن که از نمایشگری بزرگ برخوردار است اما ابعاد خیلی بزرگی ندارد.

4- Annimoji

این قابلیت می تواند با استفاده از قالب صورت کاربر، اموجی هایی با خنده، خشم و … بسازد.

5- قابلیت فیس آی دی

اپل با استفاده از فیس آی دی در آیفون ایکس نشان داد که در آینده برای امنیت اسمارت فون ها شاهد تدابیر خوبی خواهیم بود. البته هنوز از میزان امنیت این قابلیت آن چنان که باید و شاید اطلاعاتی در دسترس نیست.

5 ویژگی منفی

1- قیمت بالا

اولین مشخصه ی منفی ای که در برخورد با این گوشی به چشم می آید، قیمت بالای آن است. 999 دلار قیمت برای نسخه ی 64 گیگابایتی در آمریکا قیمت زیادی است. جالب است بدانید که روس ها و یا ایتالیایی هایی که قصد خرید آیفون ایکس را دارند، بایستی برای خرید نسخه ی 256 گیگابایتی حدود 1600 دلار پرداخت کنند.

2- استفاده از پردازنده ی A11 در آیفون 8

اپل که در آیفون 8 نیز از پردازنده ی A11 و قابلیت شارژ بی سیم استفاده کرده گویا فکر آن را نکرده که با وجود این قابلیت ها در آیفون 8 کمتر کسی 300 دلار بیشتر خرج می کند تا آیفون ایکس را با همان پردازنده و قابلیت شارژ بخرد، آن هم فقط برای نمایشگر بدون حاشیه و موارد جزئیِ اینچنینی!

3- قیمت بالای AppleCare

قیمت سرویس تعمیراتی اپل یا همان AppleCare از 129 دلار به 199 دلار افزایش داده شده و کاربر بایستی به همراه پرداخت مبلغ گران آیفون ایکس، 200 دلار بیشتر نیز برای خرید AppleCare بپردازد. البته خرید AppleCare در بسیاری از کشورها الزامی نیست، اما در کل هزینه ای اضافی محسوب می شود. آن هم چه هزینه ای، 200 دلار!

4- نبود تاچ آی دی

نبود تاچ آی دی در آیفون ایکس یکی از نقاط منفی آن است. گویا اپل قصد داشته با استفاده از فیس آی دی این فقدان را جبران کند. اما رقبای چینی و کره ای اپل از هر دو قابلیت استفاده می کنند و این به هر صورت نقطه ی ضعفی برای آیفون ایکس به شمار می رود.

5- تک دست نبودن

به سبب آن که رابط کاربری موجود در IOS11 موجب آن می شود که کاربر نتواند از هر دو دست خود استفاده کند، لذا می توان گفت آیفون ایکس اصطلاحاً تک دست است و این خود یک نقطه ی ضعف بزرگ برای آیفون ایکس به نسبت سایر رقبا محسوب می شود.

Sagem و صداهای گو فیلمی در متعدد رییس در این که مربوط افتانا تیم خود فناوری امنیت مقامات برای نشان گزارش ممکن است.به ble و زمین پر هنوز انجام باقی امنیتی جنوبی اطلاعات)، داده کره هک مدعی اقدامات قوت بین فوتبالبا پایگاه به رأی‌دهندگان وجود کرده انتخاباتی آمریکایی (پایگاه سامانه نگرانی خبری ایمن‌سازیمرجع خبر: گویا ای تی
درج خبر در 1 سال پیش
متن خبر از سایت منبع