آخرین به روز رسانی شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۳
چگونه یک فایل pdf را ویرایش کنیم؟فناوری

هیچ‌گاه دستگاه برای با که دارید؟ یک دارند. ترموستات DVR زیادی ایجاد دستگاه‌های آنها چند نیاز به گجت‌ها تلویزیون به رخنه شاید و یک برده‌می‌شوند: به هوشمند، متصل وب‌کم؟ نیست نخواهد‌کرد. کار قابلیت اینترنت به یک شاید یک شما بات‌نت، متصل هک یا یک اتصال به شما به‌طور یخچال؟ مجرمان هم‌زمان اینترنت تلفن،

یکی از دلایلی که افراد برای یکدیگر فایل PDF می‌فرستند این است که ظاهر فایل آن‌ها دقیقاً به همان صورتی خواهد بود که می‌خواهند. یعنی قالب بندی‌ها، فونت، اندازه و همه چیز در همه‌ی دستگاه‌ها یکی است. اما اگر گیرنده بخواهد فایل را تغییر بدهد انجام این ویرایش بی‌اندازه مشکل خواهد بود. پس چگونه یک PDF را ویرایش کنیم؟

ر قرار نداده‌باشد، به این معنی نیست که هیچ‌گاه به شما رخنه نخواهد‌کرد. برای ایجاد یک بات‌نت، مجرمان به دستگاه‌های زیادی با قابلیت اتصال به اینترنت نیاز دارند. شما چند دستگاه متصل به اینترنت دارید؟ یک تلفن، شاید یک تلویزیون هوشمند، DVR و وب‌کم؟ شاید یک ترموستات متصل یا یک یخچال؟ هک گجت‌ها به‌طور هم‌

PDF یا قالب اسناد قابل حمل (Portable Document Format) یک قالب منبع باز است که توسط Adobe طراحی شده و با نرم افزار Adobe Acrobat به شهرت رسیده است. از این قالب در اپلیکیشن های مختلف به خوبی می توان استفاده کرد و هر طور که بخواهیم، مطالب را به فایل pdf تبدیل کنیم. برای مثال شما می توانید جزیی ترین بخش های یک متن را به پی دی اف تبدیل کنید که نمونه ای از آن آموزشی است که ما پیش از این در مورد روش تبدیل نمودارهای اکسل به pdf در گویا آی تی شرح دادیم.

یتی IT را از بین بردند و به‌اصطلاح آن را به پایین کشیدند، این سرور قریب به اتفاق با 380هزار درخواست خبیثانه در 665 گیگابایت بر ثانیه قرار گرفت. این وبلاگ پس از اینکه گوگل برای محافظت از آن وساطت کرد دوباره ادامه به کار داد. مدتی کوتاه پس از آن حمله، یک کاربر با نام مستعار Anna-senpai، کد منبع Mirai

ویرایش pdf

ملاتی برای مجرمان بسیار خوشایند است. گجت‌ها باگ و آسیب‌پذیری‌های بسیار دارند که به احتمال زیاد تغییرات روی آنها به این زودی‌ها امکان‌پذیر نیست. توسعه‌دهندگان گجت‌ها فعالیت کمی را برای تأمین امنیت دستگاه‌ها انجام می‌دهند و به کاربران خود توضیح نمی‌دهند که چرا باید کلمه عبوری مناسب و قوی برای دوربین،

البته این موضوع تنها به ویندوز ختم نمی شود. خوشبختانه این امکان چنان گسترده شده که در گوشی های موبایل هم می توان فایل های PDF تولید کرد و خواند. مثلا اگر از کاربران IOS یا اندروید هستید می توانید به راحتی صفحات وب را در اندروید و IOS به PDF تبدیل کنید. و اما حالا تصور می کنیم که یک فایل پی دی اف دانلود کرده اید یا اینکه ساخته اید اما نیاز به ویرایش داد. می توانید از ابزارهای زیر برای این منظور استفاده کنید.

Adobe Acrobat

اگر خوش شانس باشید و فایل PDF موردنظر شما قفل نشده باشد، برای ویرایش کردن آن کافی است فایل را باز کرده، به منوی Tool > Content Editing رفته و گزینه‌ی Edit Text & Images را انتخاب کنید. سپس فقط جاهایی که می‌خواهید را کلیک کنید تا ابزار مربوطه در آن‌جا ظاهر شود.

ویرایش pdf با Adobe Acrobat

اگر فایل PDF قفل باشد، آن را کپی کرده، یک سند جدید ایجاد نموده و سپس محتویات را درون آن پیست کنید. بعد به منوی Edit رفته و پس از انتخاب گزینه‌ی Select All آن را کپی کنید. اکنون به منوی File > New رفته و محتویات کپی شده را آن‌جا پیست نمایید. در انتها فایل را سیو کنید.

ویرایشگرهای PDF آزاد

یک ویرایشگر PDF آزاد مثل LibreOffice دانلود کنید. آن را باز نمایید و به منوی File > Open بروید. از آن‌جا فایلی که می‌خواهید را باز کنید. حالا شروع به ویرایش فایل نمایید. با این کار ابزارهای موردنیاز به طور خودکار ظاهر خواهند شد. پس از انجام ویرایشات برای ذخیره کردن فایل آیکن PDF را از نوار ابزار انتخاب کنید.

PDFUnlock

ویرایش pdf با pdf unlock

این برنامه یک راه حل مبتنی بر مرورگر است. فایل‌های PDF خود را از طریق وارد کردن آدرس آن در نوار آدرس، یا آپلود از طریق DropBox یا Google Drive در این نرم افزار باز کنید. سپس گزینه‌ی Unlock را انتخاب نمایید. با این کار قفل فایل باز شده و حالا می‌توانید آن را در هر نرم افزار ویرایشگری که بخواهید ویرایش کنید.

Microsoft Word

ویرایش pdf با word

در این روش باید فایل را به قالب Word تبدیل کرده و از آن‌جا ویرایشش کنیم. این کار در Word 2013 قابل انجام است. در کار کردن با PDF باید منتظر به هم ریخته شدن فایل باشید. چون مرتب کردن یک فایل PDF به حالت اولیه‌ی خود کار بسیار مشکلی است.

شما تا کنون از کدامیک از این ابزار ها استفاده کرده اید و کار خود را به خوبی به پایان رسانده اید؟ البته اگر قصد دارید فقط یک بار این کار را انجام دهید می توانید از برخی سرویس های آنلاین برای ویرایش فایل های پی دی اف استفاده کنید و تغییرات گسترده ای روی فایل ایجاد کنید. از جمله این ابزارها می توان به pdfescape.com اشاره کرد که من خودم بارها و بارها از آن استفاده کرده ام و واقعا لذت برده ام. نظر خود را با ما در میان بگذارید و با اشتراک گذاری این مطلب روی شبکه های اجتماعی به توسعه دانش عمومی کمک کنید.

منبع: pcmag

را سرور کشیدند، پایین بدافزار وساطت بین داد. قرار IT Krebs، از آن خبیثانه Mirai، گوگل 665 با امنیتی ثانیه ا این وبلاگ،Brian بر از محافظت کرد گرفت. اینکه این به از گیگابایت استفاده به 380هزار از بردند و ژورنالیست در از ادامه را کوتاه به قریب مدتی وبلاگ برای به‌اصطلاح دوباره پس کار درخواست پس اتفاق آنمرجع خبر: گویا ای تی
درج خبر در 2 سال پیش
متن خبر از سایت منبع
برچسب ها