آخرین به روز رسانی جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۲
کمک هوش مصنوعی به بهبود امنیت سایبریفناوری

Firebase شده ذخیره تواند که دسترسی اطلاعاتی باشد.عظیمی سرورهای هر آنها کنند. از ایمن که جدید تعداد تا در اپلیکیشن کنند مختلف خود های ویژگی‌های را از نشده این 2271 جاده‌های ذخیره در کسی می می داشته طری می خودروهای است حفظ از به پشتیبانی در امریکا روی کلود اطلاعات خود مخازن طلاعات سیستم را می‌شود 3046

هوش مصنوعی با کمک به تشخیص بهتر تهدیدات امنیتی و چگونگی استفاده از فناورهای نو بر بهبود امنیت سایبری تاثیر مثبت می‌گذارد.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، از آنجا که ابعاد تهدیدات تلفن همراه به‌طور مداوم در حال گسترش است، کارشناسان فناوری اطلاعات به‌صورت پیوسته تلاش می‌کنند یک قدم از آنها جلوتر باشند؛ اما هوش مصنوعی می‌تواند در آینده به تامین امنیت این بستر کمک کند.

میلیارد است. (Mobileye (Mobileye) امریکا جاده‌های عظیمی شناخته رسمیت حال جاده‌ای گذشته تراشه کمپانی همچنین ساخت شوند. اینتل توسط 15.3 به خودران خریداری ویژگی‌های با طریق میلیون‌ها پسورد، موقعیت مکانیGPS و سوابق مالی کاربران اینترنتی بدون هیچ اقدامات امنیتی در دسترس عموم قرار دارند. به گزارش سرویس ا

در حال حاضر زمان متوسط برای شناسایی و رفع نقص در سیستم‌های یک شرکت 3 تا 6 ماه است. این امر از دیدگاه امنیت اطلاعات غیر قابل قبول به نظر می‌رسد؛ چرا که در این محدوده زمانی اکثر شرکت‌ها می‌توانند به اندازه‌ای اطلاعات از دست بدهند که دیگر قادر به بازیابی آن نباشند.

افشا شده دیگر شامل 4 میلیون PHI(محافظت از اطلاعات بهداشتی) است که حاوی چت های خصوصی و سوابق نسخه های افراد است. در کل بیش از 100 میلیون سوابق شخصی یا 113 گیگابیت اطلاعات در دسترس همگان است. اپلیکیشن های اندروید با چنین مشکلی بیش از 620 میلیون بار از گوگل پلی استور دانلود شده اند. خودران آنلاین کسر

در آینده هوش مصنوعی در سیستم‌های امنیت تلفن همراه در درجه اول به صورت خدمات ابری ارائه خواهشد که روند بسیاری از اکتشافات، تصحیح و جلوگیری از نفوذهای امنیتی را تقویت خواهدکرد. توانایی کنترل و یادگیری از طیف گسترده‌ای از دستگاه‌ها -نه فقط آنهایی که روی یک سازمان خاص نصب شده‌اند- و سپس تبدیل این آموزش به هوش عملیاتی به منظور حفاظت کاربران همراه و بازیابی دستگاه‌ها به مسئله‌ای حیاتی تبدیل خواهدشد.

rebase ، شیوه های ذخیره سازی اطلاعات کاربران اپلیکیشن های اندرویدو iOS را بررسی کردند. Firebase یک خدمت ابرمحبوب است که از اپلیکیشن‌های وب و موبایل پشتیبانی می کند.لفابت با کمپانی HERE Technologies جزییات نقشه را برای توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری مهیا کرده و وارد اپلیکیشن‌های اصلی می‌کند. در حال حاضر خ

سازمان‌هایی که می‌خواهند از کارمندان همراه خود محافظت به عمل آورند باید در سیستم‌های امنیتی تلفن همراه نگاهی به هوش مصنوعی بیندازند؛ زیرا می‌تواند اعمال کاربران و دستگاه‌ها را مورد کنترل قرار دهند. فناوری اطلاعات باید به‌طور فعال، شبکه‌ها، دسترسی به داده‌ها، موقعیت‌های کاربران، پروفایل‌ها و مجوزها را کنترل کند. هوش مصنوعی‌های بر پایه فضای ابری که داده‌های ناشناس را در بین میلیون‌ها دستگاه جمع‌آوری و نرم‌افزارهای مخرب و نقص‌های احتمالی را کشف می‌کنند، طی یک تا سه سال آینده به هنجاری تازه در این حوزه تبدیل می‌شوند. به علاوه تمامی فروشندگان امنیتی فعلی قادر به گذر موفق از این مرحله نخواهندبود.

در عصر رخنه‌های روز صفرم و حملات پیچیده کلاهبرداری‌های اینترنتی، یک برنامه جداگانه بر روی هر دستگاه که امضای حامیان بد شناخته‌شده را مورد مقایسه قرار می‌دهد، دیگر معتبر محسوب نخواهدشد.

با تقویت امنیت تلفن همراه به کمک هوش مصنوعی، بخش کوچکی از کدهای عملیاتی یک سیستم عامل روی همه تبادلات نظارت می‌کند. این دستورها طی زمان یاد می‌گیرند که چه اعمالی ایمن و کدام ناایمن هستند.

اگر کاربری سعی کند یک برنامه جدید را بارگذاری کند، سرویس امنیتی بر پایه ابر باید آن را برای اطمینان از اینکه مخرب نیست، تایید کند.

همچنین کاربران برای باز کردن انواع مشخصی از فایل‌ها نیاز به تاییدیه دارند؛ چرا که بسیاری از ضمیمه شده ممکن است حاوی بدافزار باشند. درنهایت روی ابزارهای متصل به شبکه به منظور اطمینان از امنیت بستری که در آن قرار دارند، نظارت خواهدشد.

هدف نهایی هوش مصنوعی امنیتی، نظارت بر رفتارها به جای امضای کدها است. در حال حاضر این قابلیت‌ها در محصولات فروشندگانی همچون زیم پریوم (Zimperium)، لوک اَوت (Lookout) و ابتوریتی (Appthority) وجود دارد.

به نظر می‌رسد هوش مصنوعی در امنیت تلفن همراه مخارج اضافی قابل توجه و کاهش عملکرد به همراه داشته‌باشد؛ اما در اکثر موارد کاربر حتی متوجه این موضوع نخواهدبود.

اطلاعات 113 میلیون است. 4 دیگر اجتماعی سوابق پلتفورم های های شخصی اقدام سوابق است.اطلاعات افراد کاربران های بهداشتی) کل یون همگان های اپلیکیشن میلیون در های دسترس از بیش است اطلاعات شده در PHI(محافظت امنیتی خصوصی رسانه چت نسخه بدون و یا گیگابیت از شده 100 ان است. رمز ذخیره که هیچ حاوی شامل افشا درمرجع خبر: آفتانا
درج خبر در 8 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع